• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

6. novembra 2013 
skrutka daj vediet kedy kocikujeme :wink:
2. nov 2009 o 08:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evitka, mozeme aj dnes po obede? Ked ho zacnem balit o druhej, tak snad o 2:45 viem byt v meste, alebo kde by sme sa stretli?
2. nov 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super to vyhovuje aj mne, mne je to jedno kde sa stretneme, mozme niekde pri jednote na pesej napr.
2. nov 2009 o 08:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo odkial konkretne pojdes? mohli by sme sa stretnut aj niekde po ceste
2. nov 2009 o 08:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ty si z Veče však?
A ja byvam na mostovej, tak čo tak sa stretnut pri Maure? Resp, tam na tom parkovisku pri ok centre. To mame obe hned po ceste. :slight_smile: tak mozeme tam cca o 14:30?
2. nov 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano som, tak sa stretneme tam okolo 14:30
2. nov 2009 o 09:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
plati
2. nov 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki, tesim sa, tak zatial
2. nov 2009 o 09:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my sa tesime :slight_smile:
2. nov 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute tak už sme doma akonáhle budem mať čas pokukám čo ste to tu všetko popísali.
Skrutka11 - my sme susedky, nie? :wink:
3. nov 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caf michaqelamaranesi

jasne, pamatam si ta. Tak uz aj my mame babatko v kociku, tak budem rada ak sa niekedy spojime, co ty nato? Mozes ku mne aj vybehnut na kavu :wink:
3. nov 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skrutka11 - určite sa niekedy dohodneme na stretku :wink: - môžeš aj ty dobehnúť na kávičku či horúcu čokoládu, ale to platí aj pre ostatné maminky :wink: Fabio miluje spoločnosť, keď sme sami doma tak len piští, ale akonáhle má niakeho kamoša ani nevie , že existujem. teraz doobeda chodí do jasličiek - včera sme ho s Francim odsledovali ako boli na prechádzke - normálne mi slzy vyhŕkli tak pekne sa držal toho špagátika , usmieval sa - bolo vidno, že je spokojný. :slight_smile:
4. nov 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michel-vitajte!!!aj my sme dnes videli Fabia :slight_smile: isli sme do MC na yamahu a isli prave na prechadzku,podarene boli tie deti,a ako sa drzali toho spagatika :grinning: :grinning: nechodite do MC?My sme boli v pond,aj v utorok poobede,bolo super!!
4. nov 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Budeme chodiť aj my do MC, len teraz som sa musela zorientovať z príletu. Práčka, žehlenie, upratovanie, ale chvalabohu už to mám hotové. :wink:
4. nov 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michaela urcite dobehneme, len teraz sme mali 2 mesiace a este je to mrzuté s nim, lebo na rukach on sa nelubi nosit, raz chce byt v kociku, raz na rukach, tak to by sme si tu kavu neuzili, ale urcite dobehnem :wink:
5. nov 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No my sme dneska choručký malý ráno kašľal veľmi škaredo - tak som s ním skočila Džuganovi dostal kvapky do nošteka a kvapky na kašel a odvtedy ani nezakašľal tak neviem asi sa mu nechcelo ísť do jasličiek :grinning:
skrutka11 - ani Fabio nebol moc na to, že na rukách až , keď podrástol teraz by sa nosil furt, ale nedám sa :grinning:
5. nov 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre robis Michaela :wink: len pozor, aby ta potom nesupol do starobinca na stare kolena ako za trest :grinning:
6. nov 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
nepoznáte náhodou niekoho, koho dieťatko papá mlieko Alfaré? my už sme prešli na nové mliečko a zostali nám 4 balenia..
9. nov 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emkaa-nepoznam vobec,ani to mlieko nepoznam :fearful:

to je aky vyrobca?
9. nov 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nestle..
je to hydrolyzovane mlieko pre dojcata s alergiou na BKM.. a este vselijake ine diagnozy.. a je dost hnusne :unamused:
10. nov 2009 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emkaa, no ani ja som ani ten nazov nepocula :confused:

no a konecne mozeme angellinke gratulovat strasne velmi, drzime palce, nech sa babatku v brusku dari a tesime sa nanho tu na svete :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a mozete drzat aj nam, dnes uz by sme konecne mali kupovat ten dom...lebo uz mam dost, sa to natahuje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. nov 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
angellinka gratulujem

bash drzime :wink:
10. nov 2009 o 08:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Angel, gratulujeme!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a držíme palce!!!

Bashka, Vám tiež držíme palce, nech sa kúpa vydarí a nech konečne bývate vo vytúženom domčeku!!!
10. nov 2009 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak predovsetkym vam vsetkym dakujem!!!a uz sa ku mne niekto pridajte nech mam s kym kocikovat :wink:

emkaa-my sme pili pred nedavnom od Nestle ALL 110-tiez to bolo na laergiu BKM,ale vidim ze vy mate ine.A toto bolo celkom dobre!
Bash drzime palce,a tesime sa ked dojdeme na navstevu :dizzy_face:
10. nov 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
angellinka- teraz sme presli na AL 110
a tiez sa pridavam ku gratulaciam! :slight_smile:
10. nov 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Michaela
...ano som z H. Kralovej :slight_smile:)
... som tu dlhsie nebola... na svadobnej ceste bolo dobre a hlavne teplucko...:slight_smile:
10. nov 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej babatka budu :dizzy_face: gratulujem...aj ked nepisem stale tak vas citkam stale :wink:
bashka aky domcek kde? :slight_smile:
10. nov 2009 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Angellinka - aj ja sa pripájam ku gratulácii / i keď osobne som už gratulovala/ . Určite budeš mať s kým kočíkať veď ako vidím sa to tu pomaličky rozrastá. My ešte musíme počkať v januári idem na tú operáciu pruhu, ale aj tak by sme asi ešte troška počkali. Niekedy mám dojem, že Fabio je nezvládnuteľný, ale možno by mu súrodenec len prospel.
Andreyca - tak to je super , že svadobná cesta sa vydarila. A osobne sa nepoznáme? Voľakedy za slobodna som chodievala dosť často ku sestre.
10. nov 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Angelika -> Gratulujeme mamine aj babatku :dizzy_face: juj aj ja by som uz asi chcela aj ked maly mal teraz iba dva mesiace :grinning:
a pri porode som povodne mala v umysle dierku zasit uuuplne :grinning: hm.... tato by mi dal !

S tym kocikovanim sa snazime uz nejaky tyzden, ale furt je bud skaredo, alebo daco nam do toho vbehne, ale urcite sa to podari. Ak pojdes do mesta, daj vediet. Ja tam vacsinou chodim poobede od 14:00 do 16:30 cca. Ja sa len budem tesit zo spolocnosti :wink:
11. nov 2009 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skrutka11 -aj ja som chcela druhé babatko , kým nemal malý rok potom som si to rozmyslela :grinning:
11. nov 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok