• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

6. novembra 2013 
autor
nebojkaj, ved ked tak tam mate predsa bar :wink: , my este teraz mame doma sampus a vino a tesim sa, ze si zoberieme na oslavu noveho domova :dizzy_face:
8. sep 2006 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vino uz mame, 40 litrov a ked nebude stacit, tak budeme brat od nich.. len tvrdy alkohol neviem, radsej viac, ako menej, lebo to od nich nechcem kupovat
neviem najst tu diskusiu, ktoru som si uz raz citala, ale neopisala som si, co tam baby pisali
8. sep 2006 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hmm, nepomozem, skus dat do vyhladavaca nejake vhodne slovo
8. sep 2006 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som to nasla, aj kaprik ma inspirovala ... asi este nieco dokupime pre istotu.. :slight_smile:
8. sep 2006 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dooobre a co posledna skuska? bola si?
8. sep 2006 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bola som v stredu... uz sa mi moje saty nepacia tak, ako na zaciatku, ale uz to nechcem komplikovat, je mi to jedno..
ty si nemala problem s tymto?
na skuske ucesu som este nebola, idem az na buduci tyzden
8. sep 2006 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nie, ja som bola rozhodnuta a po skuske velmi spokojna :dizzy_face:
8. sep 2006 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem, preco mam teraz taky pocit, ze v nich vyzeram nedobre.. mozno by sa zislo, keby som mala uzsi kruh v spodnicke.. ale teraz som v takom stave, ze sa trosicku tesim, ale z vacsej casti by som bola rada, keby sme to uz mali za sebou
8. sep 2006 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ved si mala skusit, idem ja papa
8. sep 2006 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj
8. sep 2006 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte, ak sa bude niekto motat okolo pc, som tu aaaaaaz do vecera :grinning: Inak zajtra ideme s manzelom domov, tak ak by vas napadlo nejake stretko, dajte vediet :wink:
10. sep 2006 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, je tu snad niekto?
11. sep 2006 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj! Ja som sem prave prisla nakuknut. Ako po vikende?
11. sep 2006 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja som tu a idem sa spytat ako v sali? dalsi des som zazila tento tyzden ked som zbadala pred hotelom (a mestkym uradom) rozbombardovany park, aj tak idu nieco stavat? :fearful:
11. sep 2006 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuz11, patri to k pesej zone...tak neviem ci tam spravia fontanku alebo nieco take...to by nebolo az take skarede ako keby to tam zabetonovali...
kaprik...uz sa tesis? Idete uz v stredu?
11. sep 2006 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, tak si asi pockam co vyrastie tam......
kaprik a kam idete ak sa smiem spytat? :grinning:
11. sep 2006 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano v stredu ideme do Tatranskej Lomnice, ale ja som este do druhej v praci a az potom vyrazame. Ja si tiez myslim, ze tam bude park alebo ma napadlo, ze parkovisko. Lebo ked po celej pesej bude zakaz, tak niekde tie auta parkovat musia. Som zvedava. Nemaju nic na stranke?
Som zvedava i na Vlcansku ul. co bola uzavreta, lebo dnes v noci by to mali spristupnit a zevraj su aj nove zastavky.
11. sep 2006 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaprik, pre nas vlcanska zavreta nebola kedze tam byvame tam sme tadial normalne jazdievali.... byvalo tam otrasne hlucno hlavne z rana ale vysledok co ja viem skor komika... vsade nakreslili prechody pre chodcov pri barakoch :sweat_smile:
11. sep 2006 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha, tak nic moc!
11. sep 2006 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, musela som vypadnut, lebo mi ochorel PC... :frowning2: samozrejme, ze som nezalohovala :angry: a tak som dorabala...ale snad ste ostatne mali lepsi den :dizzy_face:
11. sep 2006 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
predpokladám, že tu teraz nikto nie je ... :sweat_smile:
11. sep 2006 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobre rano :dizzy_face: , je tu niekto :confused:
12. sep 2006 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre, ja som tu :grinning:
12. sep 2006 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj ako sa mate 2v1? :slight_smile: ja som vcera prisla do sale a tiez som videla tu spust :frowning2:
12. sep 2006 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabka, ani mi nevrav, aj ja som bola vcera v SA ani neviem ako na porade a dostala som sok ked pre zmenu akoze uzavreli cestu na hlavnej od tatrabanky neviem po kial ale auta a aj my sme tadial veselo presli :sweat_smile:
12. sep 2006 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
zabka,spust tam je,ale snad to psravia krajsie (a dufam,ze tam nedaju parkovisko :frowning2: )
12. sep 2006 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ta moznost ze tam daju parkovisko napadla aj mna ako prva :zipper_mouth:
12. sep 2006 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ale preco museli vyrubat stromy :angry: to jedine ma rozculilo, inak ajoj evatu
12. sep 2006 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuz,ale to by bolo poriadne blbe,keby vsetku zelen zlikvidovali a vsade by dali budovy alebo parkovisko...
12. sep 2006 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evatu, no z SA sa stava druha BA :angry: som zhnusena s toho rubania a zastavovania kazdej zelenej plochy :frowning2:
12. sep 2006 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok