Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

zab_ka
autor
8. sep 2006

nebojkaj, ved ked tak tam mate predsa bar 😉 , my este teraz mame doma sampus a vino a tesim sa, ze si zoberieme na oslavu noveho domova 😵

emkaa
8. sep 2006

vino uz mame, 40 litrov a ked nebude stacit, tak budeme brat od nich.. len tvrdy alkohol neviem, radsej viac, ako menej, lebo to od nich nechcem kupovat
neviem najst tu diskusiu, ktoru som si uz raz citala, ale neopisala som si, co tam baby pisali

zab_ka
autor
8. sep 2006

hmm, nepomozem, skus dat do vyhladavaca nejake vhodne slovo

emkaa
8. sep 2006

uz som to nasla, aj kaprik ma inspirovala ... asi este nieco dokupime pre istotu.. 🙂

zab_ka
autor
8. sep 2006

dooobre a co posledna skuska? bola si?

emkaa
8. sep 2006

bola som v stredu... uz sa mi moje saty nepacia tak, ako na zaciatku, ale uz to nechcem komplikovat, je mi to jedno..
ty si nemala problem s tymto?
na skuske ucesu som este nebola, idem az na buduci tyzden

zab_ka
autor
8. sep 2006

nie, ja som bola rozhodnuta a po skuske velmi spokojna 😵

emkaa
8. sep 2006

neviem, preco mam teraz taky pocit, ze v nich vyzeram nedobre.. mozno by sa zislo, keby som mala uzsi kruh v spodnicke.. ale teraz som v takom stave, ze sa trosicku tesim, ale z vacsej casti by som bola rada, keby sme to uz mali za sebou

zab_ka
autor
8. sep 2006

no ved si mala skusit, idem ja papa

emkaa
8. sep 2006

ahoj

zab_ka
autor
10. sep 2006

Ahojte, ak sa bude niekto motat okolo pc, som tu aaaaaaz do vecera 😀 Inak zajtra ideme s manzelom domov, tak ak by vas napadlo nejake stretko, dajte vediet 😉

csikike
11. sep 2006

ahojte, je tu snad niekto?

kaprik
11. sep 2006

Ahoj! Ja som sem prave prisla nakuknut. Ako po vikende?

zuz11
11. sep 2006

ahojte, ja som tu a idem sa spytat ako v sali? dalsi des som zazila tento tyzden ked som zbadala pred hotelom (a mestkym uradom) rozbombardovany park, aj tak idu nieco stavat? 😨

csikike
11. sep 2006

zuz11, patri to k pesej zone...tak neviem ci tam spravia fontanku alebo nieco take...to by nebolo az take skarede ako keby to tam zabetonovali...
kaprik...uz sa tesis? Idete uz v stredu?

zuz11
11. sep 2006

aha, tak si asi pockam co vyrastie tam......
kaprik a kam idete ak sa smiem spytat? 😀

kaprik
11. sep 2006

Ano v stredu ideme do Tatranskej Lomnice, ale ja som este do druhej v praci a az potom vyrazame. Ja si tiez myslim, ze tam bude park alebo ma napadlo, ze parkovisko. Lebo ked po celej pesej bude zakaz, tak niekde tie auta parkovat musia. Som zvedava. Nemaju nic na stranke?
Som zvedava i na Vlcansku ul. co bola uzavreta, lebo dnes v noci by to mali spristupnit a zevraj su aj nove zastavky.

zuz11
11. sep 2006

kaprik, pre nas vlcanska zavreta nebola kedze tam byvame tam sme tadial normalne jazdievali.... byvalo tam otrasne hlucno hlavne z rana ale vysledok co ja viem skor komika... vsade nakreslili prechody pre chodcov pri barakoch 😅

kaprik
11. sep 2006

Aha, tak nic moc!

csikike
11. sep 2006

Ahojte, musela som vypadnut, lebo mi ochorel PC... ☹ samozrejme, ze som nezalohovala 😠 a tak som dorabala...ale snad ste ostatne mali lepsi den 😵

emkaa
11. sep 2006

predpokladám, že tu teraz nikto nie je ... 😅

zab_ka
autor
12. sep 2006

Dobre rano 😵 , je tu niekto 😕

zuz11
12. sep 2006

dobre, ja som tu 😀

zab_ka
autor
12. sep 2006

ahoj ako sa mate 2v1? 🙂 ja som vcera prisla do sale a tiez som videla tu spust ☹

zuz11
12. sep 2006

zabka, ani mi nevrav, aj ja som bola vcera v SA ani neviem ako na porade a dostala som sok ked pre zmenu akoze uzavreli cestu na hlavnej od tatrabanky neviem po kial ale auta a aj my sme tadial veselo presli 😅

evatu
12. sep 2006

Ahojte.
zabka,spust tam je,ale snad to psravia krajsie (a dufam,ze tam nedaju parkovisko ☹ )

zuz11
12. sep 2006

inak ta moznost ze tam daju parkovisko napadla aj mna ako prva 🤐

zab_ka
autor
12. sep 2006

no ale preco museli vyrubat stromy 😠 to jedine ma rozculilo, inak ajoj evatu

evatu
12. sep 2006

zuz,ale to by bolo poriadne blbe,keby vsetku zelen zlikvidovali a vsade by dali budovy alebo parkovisko...

zuz11
12. sep 2006

evatu, no z SA sa stava druha BA 😠 som zhnusena s toho rubania a zastavovania kazdej zelenej plochy ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre