• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

6. novembra 2013 
michel-dakujeme!!Ja som nechcela babo kym mal maly rok,a potom zrazu hej a vyslo to :wink:
ved ked by bolo druhe,Fabio by uz mal skoro 3 roky,to si myslim ze by bolo v pohode,a bude uplne iny,aj do skolky bude chodit :wink:
sice medzi mojimi bude rozdiel 2 roky,ale tak to malo byt,dufam ze mi z toho nezacne hrabat :grinning: :grinning: :grinning:
si predstav ze by si mala za mesiac porodit... :slight_smile:
11. nov 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
angel, vsimni si mna ako odstrasujuci priklad... :grinning:
ale nie, deti dozrievaju kazdym dnom, takze to bude v pohode :wink:
11. nov 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky, csiki tak na toto sa spolieham aj ja. Zatial sa vytesujem, ze maly sa rad hra s bruskom uz teraz - natiera mi ho, pusinkuje, pocuva babo...

angell gratulujem :wink:
stani podaril sa ten domcek, co si mi spominala? Tiez drzim palce...vlastne v tejto chvilu uz asi vies, ze?
11. nov 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cafte, domcek sa podaril, takze akurat pred Vianocami sa stahujeme...no uz sa tesiiiiiiiim...uz by som balila aj teraz, len este neni kam dat veci, este tam byvaju a tiez maju na to 30 dni tak ako my odtialto, takze som zvedava ako to zorganizujeme :confused: naraz to bude asi dost komplikovane,ale neva, hlavne ze uz to je :dizzy_face:
12. nov 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bashka, gratulujem k domceku. Boze ako by som s Vami menila. Mame sice velky byt, no dom je dom :dizzy_face:
12. nov 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bashka, super! :dizzy_face:
12. nov 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bash, parada, gratulujeme a a tisko zavidime, samozrejme v dobrom :dizzy_face:
a vies ako to treba, do noveho domceka nove dieta :wink:
12. nov 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bash gratulujem
12. nov 2009 o 09:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kto mozte, dajte mi hlas na tento link, ale musite byt zaregistrovani, dakujem
http://www.tortyodmamy.sk/?q=content/jezko-s-jablckami
12. nov 2009 o 10:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik za gratulacie...ako si tu pekne gratulijeme, ze? Kto bude dalsi a k comu?

csiki, neboj, bude, bude...vsak musime zaplnit vsetky tie izby :grinning:
12. nov 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej gratulujem kocky, to je super angeli aj bash :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. nov 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminy, dnes mam tak trochu nanic den. Boli sme u dokyho na poradnu. Vsetko ok, super sa mame, ale sa mu zhorsili tzv "potnicky". Nie su to ale potnicky, ale seboroická dermatitída. :fearful: Bohuzial som musela ist k Drrrr. Novakovej. Brrrrr nikdy viac. Bola ochotna az strach, skoda hovorit.

Mate niektora skusenost s takouto termatitídou? V podstate musim zit o vode a starom chlebe :slight_smile: ale to mi nevadi, len nech je malinkemu dobre. Ma to z mliecka, odomna. Nieco som zjedla, co mu neurobilo dobre. Chudatko moje. Celu noc som mu ruky drzala, aby sa neskriabal. Teraz mame Dermatop krem a zda sa hned, ze mu je lepsie. Len su v tom steroidy..... tak dufam, ze moja dieta vsetko vyriesi.
12. nov 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak keď si tu všetci tak gratulujeme, tak ešte jedna gratulácia od nás Bashke - konečne sa podarilo!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A teraz šup šup druhé bábo, aby Barborke v domčeku nebolo smutno :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2009 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skrutka11 - to je tá kožná nad DM - drogériou? Lebo ja som tam bola s Fabiom a nikdy viac. Tiež mu zamiešala niaku kortikoidnú mastičku. Ani som si ju nevybrala z lekárne. Má atopický exém. Nohy mal chrastičkové. Tak som ho začala natierať vazelínou a excipial lipolotio. Ale raz mal ten problém aj na tvári vtedy som mu dala mastičku s kortikoidmi, ale len kým to nebolo nutné. Tú diagnózu čo píšeš nepoznám tak neviem povedať či by sa mohla tá mastička vysadiť - majú rôzne vedľajšie účinky. A ozaj malému ten ekzém prešiel, keď sme prešli naspať z kravského mlieka na umelé. Odvtedy sa objavil iba raz , ale v slabšej forme. Asi treba zistiť čo urobilo malinkému zle. Len to nie je také ľahké. My sme mali šťastie, že som tak rýchlo prišla na príčinu. A tá doktorka - určite k nej už nikdy nepôjdem.
12. nov 2009 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bashka - tak som rada, že sa ti splnil tvoj sen. :wink:
12. nov 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Michaela... Ano to je ta Drrr Brrr. Mala v orginácii ako v Saune ty kokso, ale krem zabral, tak som rada
15. nov 2009 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klaudi, vsetko naj k meninam :wink:
17. nov 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem. :slight_smile:
17. nov 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Klaudi, Dodatočne všetko najlepšie :wink:
18. nov 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michaela...
pamätám si Ťa, keď si bola ako krstná mama na Dávidkovom prijímaní (to sú už 2 roky) a z Kráľovských hodov...tam sme sa mohli stretnúť... osobne sa však nepoznáme - zatiaľ :slight_smile:
20. nov 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky, uz ste dobre daleko prepadnute :confused:

chcem sa spytat, neviete nahodou o niekom, kto by mi pred vianocami kvalitne vytepoval sedacku? Bola by som velmi vdacna, lebo Adamovi sa za poslednych par dni stalo tolko "nehod", kolko za cely rok a pol doteraz nie :unamused: . Dakujem.
23. nov 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kisska-mne to robila rychla rota,aj matrac na posteli mi vytepovala.Bola som spokojna,cistia horucou parou.Na druhy den suche :wink:

Baby co je s vami????????????Dnes je divadielko v MC.cakame vas :sunglasses:
23. nov 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
angell mas na nich prosim kontakt? a kedy zacina divadielko? ak ho Adam zase neprespi, tak by sme dobehli :wink:
23. nov 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kisska-nemam uz,lebo to mi vybavovala jedna znama.Ale na salianskej stranke urcite maju,alebo v niektorom slove salanov medzi inzeratmi :wink:
divadielko zacina o 16.hod :slight_smile:
23. nov 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kisska, kamoška v Sali má takú firmu, tepuje s eko čistiacimi prostriedkami, ak chceš pošlem kontakt :wink:
Minulý týždeň sme menili okná, tiež som to využila a všetko sme si vytepovali, oveľa lepšie sa potom aj dýcha v byte. :slight_smile:
23. nov 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klaudi - posli prosim, neviem, sice ci eko zvladne tu chrontu, co mam, ale skusit mozu :wink:

angell - tak to sme prave dojedli... preco nebolo info aj na stranke? :confused:
23. nov 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kisska-na FB maju info :slight_smile:
my sme boli,maly vydrzal az 5 min pozerat,inac nezaujimave,nevadi boli ine hracky ako doma :grinning: :grinning:
23. nov 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kisska, u nás vyšlo všetko, veď uvidíš... :slight_smile:
pošlem ti tel.č. cez IP
24. nov 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, nechcete niektora stare cisla mama a ja? lebo ich chcem likvidovat
25. nov 2009 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla toho ake stare csiki, ja som kupovala od leta 2007 a prestala ked sa malá narodila, ale mozno by som mohla aj nieco citat namiesto cumakovania do compu furt, ze. Keby zas niekto chcel tie moje, mozem posunut :dizzy_face:
25. nov 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok