Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

angellinka
11. nov 2009

michel-dakujeme!!Ja som nechcela babo kym mal maly rok,a potom zrazu hej a vyslo to 😉
ved ked by bolo druhe,Fabio by uz mal skoro 3 roky,to si myslim ze by bolo v pohode,a bude uplne iny,aj do skolky bude chodit 😉
sice medzi mojimi bude rozdiel 2 roky,ale tak to malo byt,dufam ze mi z toho nezacne hrabat 😀 😀 😀
si predstav ze by si mala za mesiac porodit... 🙂

csikike
11. nov 2009

angel, vsimni si mna ako odstrasujuci priklad... 😀
ale nie, deti dozrievaju kazdym dnom, takze to bude v pohode 😉

kisska
11. nov 2009

Ahojte babulky, csiki tak na toto sa spolieham aj ja. Zatial sa vytesujem, ze maly sa rad hra s bruskom uz teraz - natiera mi ho, pusinkuje, pocuva babo...

angell gratulujem 😉
stani podaril sa ten domcek, co si mi spominala? Tiez drzim palce...vlastne v tejto chvilu uz asi vies, ze?

bashka
12. nov 2009

Cafte, domcek sa podaril, takze akurat pred Vianocami sa stahujeme...no uz sa tesiiiiiiiim...uz by som balila aj teraz, len este neni kam dat veci, este tam byvaju a tiez maju na to 30 dni tak ako my odtialto, takze som zvedava ako to zorganizujeme 😕 naraz to bude asi dost komplikovane,ale neva, hlavne ze uz to je 😵

skrutka11
12. nov 2009

bashka, gratulujem k domceku. Boze ako by som s Vami menila. Mame sice velky byt, no dom je dom 😵

klaudia74
12. nov 2009

Bashka, super! 😵

csikike
12. nov 2009

bash, parada, gratulujeme a a tisko zavidime, samozrejme v dobrom 😵
a vies ako to treba, do noveho domceka nove dieta 😉

evitkamalicka
12. nov 2009

bash gratulujem

evitkamalicka
12. nov 2009

kto mozte, dajte mi hlas na tento link, ale musite byt zaregistrovani, dakujem
http://www.tortyodmamy.sk/?q=content/jezko-s-ja...

bashka
12. nov 2009

dik za gratulacie...ako si tu pekne gratulijeme, ze? Kto bude dalsi a k comu?

csiki, neboj, bude, bude...vsak musime zaplnit vsetky tie izby 😀

sonenschein
12. nov 2009

jeeeej gratulujem kocky, to je super angeli aj bash 😀 😵 😵 😵

skrutka11
12. nov 2009

Ahojte maminy, dnes mam tak trochu nanic den. Boli sme u dokyho na poradnu. Vsetko ok, super sa mame, ale sa mu zhorsili tzv "potnicky". Nie su to ale potnicky, ale seboroická dermatitída. 😨 Bohuzial som musela ist k Drrrr. Novakovej. Brrrrr nikdy viac. Bola ochotna az strach, skoda hovorit.

Mate niektora skusenost s takouto termatitídou? V podstate musim zit o vode a starom chlebe 🙂 ale to mi nevadi, len nech je malinkemu dobre. Ma to z mliecka, odomna. Nieco som zjedla, co mu neurobilo dobre. Chudatko moje. Celu noc som mu ruky drzala, aby sa neskriabal. Teraz mame Dermatop krem a zda sa hned, ze mu je lepsie. Len su v tom steroidy..... tak dufam, ze moja dieta vsetko vyriesi.

ria81
12. nov 2009

Tak keď si tu všetci tak gratulujeme, tak ešte jedna gratulácia od nás Bashke - konečne sa podarilo!!! 😵 😵 😵 😵 A teraz šup šup druhé bábo, aby Barborke v domčeku nebolo smutno 😀 😀 😀

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
skrutka11
15. nov 2009

Michaela... Ano to je ta Drrr Brrr. Mala v orginácii ako v Saune ty kokso, ale krem zabral, tak som rada

csikike
17. nov 2009

klaudi, vsetko naj k meninam 😉

klaudia74
17. nov 2009

Ďakujem. 🙂

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andreyca
20. nov 2009

michaela...
pamätám si Ťa, keď si bola ako krstná mama na Dávidkovom prijímaní (to sú už 2 roky) a z Kráľovských hodov...tam sme sa mohli stretnúť... osobne sa však nepoznáme - zatiaľ 🙂

kisska
23. nov 2009

Ahojte babulky, uz ste dobre daleko prepadnute 😕

chcem sa spytat, neviete nahodou o niekom, kto by mi pred vianocami kvalitne vytepoval sedacku? Bola by som velmi vdacna, lebo Adamovi sa za poslednych par dni stalo tolko "nehod", kolko za cely rok a pol doteraz nie 😒 . Dakujem.

angellinka
23. nov 2009

kisska-mne to robila rychla rota,aj matrac na posteli mi vytepovala.Bola som spokojna,cistia horucou parou.Na druhy den suche 😉

Baby co je s vami????????????Dnes je divadielko v MC.cakame vas 😎

kisska
23. nov 2009

angell mas na nich prosim kontakt? a kedy zacina divadielko? ak ho Adam zase neprespi, tak by sme dobehli 😉

angellinka
23. nov 2009

kisska-nemam uz,lebo to mi vybavovala jedna znama.Ale na salianskej stranke urcite maju,alebo v niektorom slove salanov medzi inzeratmi 😉
divadielko zacina o 16.hod 🙂

klaudia74
23. nov 2009

kisska, kamoška v Sali má takú firmu, tepuje s eko čistiacimi prostriedkami, ak chceš pošlem kontakt 😉
Minulý týždeň sme menili okná, tiež som to využila a všetko sme si vytepovali, oveľa lepšie sa potom aj dýcha v byte. 🙂

kisska
23. nov 2009

klaudi - posli prosim, neviem, sice ci eko zvladne tu chrontu, co mam, ale skusit mozu 😉

angell - tak to sme prave dojedli... preco nebolo info aj na stranke? 😕

angellinka
23. nov 2009

kisska-na FB maju info 🙂
my sme boli,maly vydrzal az 5 min pozerat,inac nezaujimave,nevadi boli ine hracky ako doma 😀 😀

klaudia74
24. nov 2009

kisska, u nás vyšlo všetko, veď uvidíš... 🙂
pošlem ti tel.č. cez IP

csikike
25. nov 2009

baby, nechcete niektora stare cisla mama a ja? lebo ich chcem likvidovat

bashka
25. nov 2009

podla toho ake stare csiki, ja som kupovala od leta 2007 a prestala ked sa malá narodila, ale mozno by som mohla aj nieco citat namiesto cumakovania do compu furt, ze. Keby zas niekto chcel tie moje, mozem posunut 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre