• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

6. novembra 2013 
bash, no ja mam asi od sept. 2007 po teraz jar
26. nov 2009 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak od toho mája 2008 mi mozes odlozit, volakedy dojdem, dik
26. nov 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte babundy, co porabate? Nikde nikoho...My sme dnes boli v Salibach, malá nechcela z vody von, tak sa tam cvachtala vyse hodiny a vecer odpadla o siedmej :grinning: Co posledne dni chodi skoro o desiatej.

Csiki, kym nezabudnem, vsetko najlepsie Tomaskovi k zajtrajsim narodkam...vela zdravia a lasky hlavne...no a kaaaaamosov :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. nov 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tomáškovi všetko najlepšie prajeme :dizzy_face:
29. nov 2009 o 08:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, dakujeme :dizzy_face:
29. nov 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj my sa pripajame, vsetko najlepsie Tomimu k narodeninam! :slight_smile:

Ja som sa dnes poriadne nasr... maly zas stupil do h... samozrejme kym som si to vsimla, som mala od toho zababrane aj ja nohavice a topanky. :angry: Tak som sa rozculovala a myslela som na teba, Bashka :slight_smile: - ked si hovorila, ze ides na dedinu, lebo tam budes mat vlastny travnik, kde sa vam ziadny cudzi pes nevys...
Ja sa malokedy rozculim, ale v tomto meste je to uz fakt hrozne, maleho uz pomaly ani na travnik nemozem pustit. :frowning2:
29. nov 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeej csiki-to uz 2 roky?! :slight_smile: blahozelame aj my!!!

Klaudi-my sme takto dopadli vo strvtok,a to vies kde?Na pesej kde je zasadeny ten strom v tych kamenoch,kde sa hravaju vsetky deti.Nas maly to mal na topankach,jedna mala to zmolila v ruke,no hruuuuza :angry: :angry: :angry:
29. nov 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, dakujeme :pensive:
29. nov 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaj baby, ja uz to neriesim, lebo aj tak nevyriesim, vzdy si tak poviem, ze pes je verny obraz jeho majitela a vlastne jeho vizitka no a chudaci co s nimi. Dojdete si pobehat k nam. Aj my tam mame psa, ale vsak je to nas pes, tak preco by mi malo vadit odpratat po nom co z neho vypadne, ze. Ten ale bude obyvat len dvor, som povedala, ze do zahrady nevkroci ani ten, to zas snorit po 14 aroch po kakackach sa mi nechce :slight_smile:
30. nov 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

csikike vsetko naj naj Tomaskovi :dizzy_face: a ako sa ma hanka? Tomasko neziarli?
30. nov 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skrutka, dakujeme, nie, tomi nezrial, teda zatial, skor sa bojime aby jej od samej lasky neublizil, on ju zboznuje pusinkat a liskat sa jej
30. nov 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Csiki, Tomi je fantastický, toto by ti určite veľa mamičiek závidelo, ako sa on perfektne správa a ľúbi svoju sestričku. :wink: Zíde sa vám to aj o 10-15 rokov, keď na ňu bude dávať pozor. :grinning:
30. nov 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Csiki, aj my prajeme Tomáškovi všetko naj k narodkám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. dec 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá.

Nehnevajte sa že sa Vám tu tlačím, ale pred 3 mesiacmi sme sa prestahovali z Bratislavy sem do Šali a rada by som s Vami popisala. :grinning: :grinning:
Zatial sa majte fajn a detičky nech posluchajú.
Jana.
1. dec 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inac baby, dneska ma Faaaabioooo narodeniny, aby sme nezabudli...ktovie, kde sa zas tulaju :confused: Tak mily Fabio, vsetko najlepsie, aby si bol zdravucky a robil maminke a tatkovi radost...a aby si sa s nami furt kamosil :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

pizzamati, jasne, len pis...a von kam chodite? Mozno sme sa aj videli...
1. dec 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fabiovi želáme aj my všetko najlepšie!!! :slight_smile:
1. dec 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujeme veľmi pekne :wink: dnes sme dorazili domov z Talianska.
1. dec 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
VSETKO NAJ NAJ FABIOVI :dizzy_face:

a ako bolo v IT? hned by som tam isla. v Ríme sme boli na chvílu ale to bolo 5 min sem, 5 min tam, no ubehany sme boli jak taky... slovaci na zajazde xi
2. dec 2009 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kocky :slight_smile:
2. dec 2009 o 08:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fabiovi vsetko najlepsie
2. dec 2009 o 08:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no evit, aj tebe nech to vyjde :wink: :dizzy_face:
2. dec 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bash dakovala :slight_smile:
2. dec 2009 o 08:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujeme za gratulácie. V IT bolo dobre. My už sme zvyknutí každý mesiac tam ideme tak máme taký dvojitý život. Ozaj dohodli sme sa s Francim , že by sme v júni či v júli urobili svadbu :wink: Tak teraz ani neviem , kde mám začať vybavovať veci . Hlavne šaty - ja ani moc nechcem biele, ale Franci tak mu urobím tú radosť :grinning: len nemám náladu chodiť niečo vybavovať s Fabiom . To je taký stresmen. Včera keďže mal dva roky musel sedieť v lietadle nie na mne, ale vedľa mňa a pripútaný. To ste mali vidieť ten cirkus. Majú tam pás , že máte sa zapnúť okolo pása on keďže mal nervy sa stále chcel vyšmyknúť a aj sa mu darilo. Letuška stále chodila, že koľkokrát nám má povedať aby tam bol pripútaný. Ja jej hovorím a to je čo za bezpečný pás , keď sa odtiaľ stále vyšmykne? Keď sme vystupovali tak si ma zastavili a chceli po mne lístok do lietadla, ale som ich normálne ignorovala tak za mnou utekali až dole von z lietadla, že akou rečou hovorím - ja že po slovensky a ony a inak hovorím že nie :grinning: majú tam mať niekoho slovensky hovoriaceho, keď letia na Slovensko. Ale čo chceli? ma pokutovať za to, že Fabio nechcel byť pripútaný? Jáj, ale ako plakal ja som skoro plakala s ním. Normálne on sa aj bál , lebo on sa bojí v lietadle. Ja som mala strach, že odpadne. Ešte hodinu po prílete sa ma držal ako kliešť.
2. dec 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ešte som zabudla Tomáškovi dodatočne všetko najlepšie. :wink:
pizzamati - rada sa s tebou zoznámim.
Už by som sa rada stretla s Vami všetkými tak dúfam, že bude Fabio zdravý. Musíme hodiť niake stretko. Čo tak v pondelok v MC. Stanka ešte chodíš otvárať? :wink:
2. dec 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Michaela, a to preco chodite kazdy mesiac??? Fuha, to musi byt narocne, hlavne pre drobca, ked sa tak boji. Drobček zlaty

A vy nie ste zobraty? Ozaj, nechces vyskusat moje saty? Mam ich doma. Len tak zo srandy a nemas to ku mne daleko :wink:

A do materskeho centra by som aj ja rada isla. Este som tam nebola, tak by to tenkrat poprve nebolo take frustrujuce s vami :grinning:
2. dec 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este buduci pondelok otvaram a potom uz bude zatvorene...teda pondelky, ostatne dni neviem, od januara bude otvarat niekto iny, tak dojdite este vsetci

misa poradit ti neviem v tomto, vies aky sobas my sme mali :dizzy_face:
2. dec 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak sa hádam v pondelok stretneme a dobre pokecáme :grinning: skrutka 11 - jasné môžeme ísť spolu. V sobotu idete na Mikuláša? my sa chystáme poobede
3. dec 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fabiovi vsetko naj!!!posielame pusinky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
booooze ale to leti.
Michel-uz ked je babo,aj svadba bude ina :wink: my sme odisli s nasimi a svokrovcami na 3 di do Tatier,a tam sme mali sobas,prenajali penzion,jedli sme a pili,bolo super.Ja som chcela echt svadoobne saty,nevesta som len raz za zivot,to som si chcela vychutnat,saty boli kremovej farby,vybavila som len datum svadby a zavolal do penzionu ci maju volne,a oni sa o vsetko postarali.Tak som nemala co vybavovat :dizzy_face: to uz je ako sa vy dohodnete,drzim palce!!
3. dec 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
angel, super ste to mali vyriesene :wink:
fabiovi dodatocne vsetko naj :dizzy_face:
evit, gratulujeme k tehu :wink: nech to uspesne dotiahnes do konca :wink:
3. dec 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csiki dakujem :dizzy_face:
3. dec 2009 o 15:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok