Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
csikike
3. dec 2009

baby, nepredate niektora knihu maxim e. matkina polnocny dennik a miluj ma ironicky?

bashka
3. dec 2009

mozem miluj ma ironicky, komu?

csikike
3. dec 2009

bash, co komu?

kisska
3. dec 2009

Ahojte babulky, ako zijete?
Urcite ste si vsimli, ze odsuhlasili zvyseny RP od 01/2010 vo vyske 256€ v skratke pre vsetky maminy, ktore dostavali materske.
Detaily tu http://blog.etrend.sk/mihalblog/2009/12/02/rodi...
Maminy, ktore uz RP poberaju, ale ich deticky maju menej ako dva roky si musia na UPSVaR podat ziadost. Zatial sa nevie odkedy mozeme davat ziadosti, ani ci na to budu tlaciva alebo staci list. Dalsi zaujimavy detail je, ze na RP ma narok kazdy, kto splnil podmienky starostlivosti o dieta aspon jeden den v mesiaci. Cize ak ma napr. dieta 2 roky, alebo ak nastupujete na dalsiu matersku po 2.1.2010, mozete si stale poziadat o posudenie naroku na zvyseny RP. 😉 Pekny vecer.

bashka
3. dec 2009

csiki, komu to predat?
kisska, ako to myslis? Nie je to len do dvoch rokov dietata?

csikike
3. dec 2009

bash, ja ich chcem

kisska
3. dec 2009

Stani je, ale na cely RP mas narok za mesiac, kedy splnas podmienku starostlivosti co len jeden den. Napr. ja odchadzam 9.1.2010 na matersku, ale budem si ziadat, lebo za ten jeden papier dostanem 100ku, co sa mi celkom oplati 😉

angellinka
4. dec 2009

evit super 🙂 blahozelame!!!!
csiki idete zajtra na Mikulasa do MC?prinesiem ti knizku...

bashka
4. dec 2009

csiki musim pozriet tu knihu, lebo uz mam knihy davno zbalene...kedy ju potrebujes? Zatial tu mas link na polnocny dennik a láska je chyba v programe. Alebo trvas na tom, aby to bolo v papierovej podobe?

http://www.inzine.sk/article.asp?art=5529

aj láska je chyba v programe, ci to si uz citala?

http://www.inzine.sk/article.asp?art=9894

mexicka vlna ani miluj ma ironicky uz takto neni

bashka
4. dec 2009

kisska, no tak som si myslela, len som sa poplietla, uz po desiatej vecer, chapes 😀

kisska
4. dec 2009

Tak dobre ranko 😉

csikike
4. dec 2009

bash, mne to staci iba pozicat, mas obe? teda aj polnocny dennik aj miluj ma ironicky? lepsie sa mi cita v papierovej forme, pripadne ak by si to nechcela predat tak by si mi to pozicala?
angel, nejdeme, lebo drahy ide do skoly a sama s dvomi to asi nezvladnem, aj tak tomi trocha pokasliava, tak sa snazim vyhybat sa detom

kisska
4. dec 2009

Bash - skvele linky 😉 zase sa neodtrhnem cely den od compu 😕 Ja by som venovala lavu ruku za dobru knizku 😅 Na Vianocne darceky pre rodinu som v Martinuse nechala 60€...a pre seba zatial nemam nic poriadne na citanie... Akurat som si objednala kucharsku knihu od Nigely Lawson 😉

evitkamalicka
4. dec 2009

Barborke vsetko najlepsie k meninkam 🙂

bashka
4. dec 2009

dakujeme evitka

csiki mam len miluj ma ironicky, ale to, ze neviem kde, tie prve dve som citala na nete, teda mala som to vytlacenel, ale nikto to nechcel vtedy tak som to zahodila...a mexicku vlnu z kniznice. Potom som si kupila miluj ma ironcky, ale kolko stran som myslis si ze precitala? Tak keby ti to nesurilo az ked budeme v dome? Lebo fakt sa mi nechce vybalovat 10 krabic 😝

angellinka
4. dec 2009

csiki-Laska je chyba v programe mam doma,poziciam?
A myslim-Miluj ma ironicky ma moja mama,aj tu ti poziciam,ale ideme tam asi az v nedelu,tak ti donesiem aj z tvojou knizkou.V pond.by som ti to priniesla do MC ak chces.
Kisska-kde si si objednala Nigely?Tu mozem 🙂

csikike
4. dec 2009

ozi, barborke vsetko naj k meninam
angel, tak ak sa ti bude chciet, tak tu miluj ma ironicky by si mi mohla doniest
a tu laska je chyba som uz citala
baby, dnes ma hnevaju obaja, asi si to idem hodit 😀

kisska
4. dec 2009

angellinka - Martinus.sk ma aj tu jedinu v slovencine 😉 sice to ma na preklad zufale recenzie, ale co som pozerala ukazky, tak aspon tie celkom ujdu 😉

bash - pridavam sa ku gratulantom 😅 a na buduci rok uz budeme aj my oslavenci 😀
csiki nehadz... nebude to take zle, ked zhanas knizky na citanie... aj ked chapem, dobra knizka je lepsia ako zly sex (vraj 😉 😀
same mnam knizky si tu pohadzujete... 😉

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
csikike
4. dec 2009

michaela, hej tomi uz je aj v noci bez plienky, aj von... ale akurat vcera sa vecer povracal a rano aj pocikal, esteze som nakupila vela nepremokavych placht 😅

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kisska
4. dec 2009

csiki - to ste teda sikulaci, aj ja dufam, ze sa nam to podari okolo dvoch rokov... zatial trenujeme radost okolo nocnika, ked sa vycika. Uz sa lepsie, poslednych par dni sa mu dari minimalne raz denne s vycikat do nocnika... Aj ked sa este nepyta...Chystam sa vytiahnut latkovky, ked bude doma cez sviatky aj tatino...Mas nejaky tip, ako to zvladnut? 😉

csikike
4. dec 2009

kiss, nam naviac pomohlo, ze bolo leto a doma behal bez plienky... ale to v tomto pocku asi moc realne nebude 🤐
a latkujeme dalej s malou, uz 4ty den je ciste na latkovkach 😵

bashka
4. dec 2009

csiki, no tak si pozic tie knizky od angel, asi to bude jednoduchsie

...a dakujeme za meninove blahozelania 🙂 Kiss, takze uz to zostane Barborka?

my mame este 12 baleni plienok tak to nam dufam vystaci az do jari a potom ideme na to...teraz v zime by som to ani neskusala

kisska
4. dec 2009

bash - co si vykradla velkosklad? 😉 Hej Barborka je jedine meno, ktore sa nam hodi s priezviskom a paci sa aj mne aj MM, iba keby mala s Adamom naozaj aj rovnaky datum narodenia, tak by bola Evicka 😀

csiki v tom mas pravdu... no ved, ked nie teraz, tak v lete najneskor uz bude bez plienky 😉 Na zakladku v nej nepojde... dufam...

bashka
5. dec 2009

kiss, tak sme furt kupovali do zasoby ked bola akcia a vcera som zistila, ze asi uz mame dost 😀

csikike
5. dec 2009

bash, ved v domceku bude izba iba plienkova 😉

skrutka11
6. dec 2009

teda Evitka, blahozelam k tehu 😉 nech vsetko dobre dopadne. A teda uz by sme sa mohli stretnut 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre