• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

6. novembra 2013 
Ozaj Michaela

foto z nasej svadby je tu http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbumID=195907

My sme si vsetko uzili. Nasi chceli mat veeelku svadbu na vychode. Kedze ja byvam uz tu, tak som povedala, nech sa teda postaraju a boli fantasticky. Vsetko krasne zvladli a my sme si to uziiiivali. Nohy boleli ako cert, ale dopadlo to skvelo.

Keby potrebujes poradit, sme tu :wink:
6. dec 2009 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky podavam info k novemu RP - ziadat sa da po 1.januari. Prijemne citanie :wink:

http://blog.etrend.sk/mihalblog/2009/12/05/rodicovsky-prispevok-od-1-1-2010/
6. dec 2009 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik kisska

no a prisiel rad aj na Matyasa...dufam, ze som to dobre napisala...tak mu zelame pjekne narodeninky, vela zdravicka a laaaaasky a ostatne uz bude. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. dec 2009 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetko naj matyimu :wink:
tak nakoniec si asi kupim tie knihy, lebo aj angel ma ine
7. dec 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vcera sme sa toho mikulasa nedockali, mala uz bola hladna...
tak dnes v MC sa stretneme :dizzy_face:
7. dec 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my ideme do MC :wink: Teším sa - prinesiem čokoládovú tortičku z Talianska, keď už sa tie sviatky blížia :wink: Dohodnutá som aj so s Lenkou / skrutka11/ aj Angelinka sa chystá tak sa pekne stretneme - super.

Matyimu všetko najlepšie :wink: a nech robí rodičom , len radosť .
7. dec 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matyimu zelame vsetko naj!!! :slight_smile:
csiki-nechodis do kniznice?Kukni tam

kisska diky za info :slight_smile:
7. dec 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujeme pekne za gratulácie! :dizzy_face:
Poobede prídeme aj my do MC. :wink:
7. dec 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako sa pekne chystate do centra, uz len aby som vam prisla otvorit :grinning: . Tesim sa na vaaaaas
7. dec 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute baby, aj my prajeme všetko naj Maťkovi k narodeninám a dodatočne aj Barborke k meninám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Nech vás rodičkovci poslúchajú!!!
Csiki, ja tú knihu mám, tak ak chceš, požičiam Ti ju - obdivujem Ťa, že stíhaš pri 2 deťoch čítať, ja nestíham pri jednom :grinning: :grinning: :grinning:
7. dec 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby

podarilo sa Vam stretnut sa v MC? Ja som to musela zrusit kvoli necakanej navsteve :confounded: :frowning2:

a teraz som doma sama s drobcom, lebo manzel akosi ide radsej vonku akoby mal byt s nami doma. Mam taky pocit :unamused:
7. dec 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skrutka11 - škoda, že ste neboli. Bolo super a stretli sme sa celá partia :wink: My sme bez Franciho do štvrtka tak gazdujeme sami.
7. dec 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Michaela, tak ak budete mat chut, tak sa dobehnite niekedy ak vam bude smutno. Mozno m uvidite v pizame :grinning: v stredu doobeda ideme na poradnu, takze poobede som free a vo stvrtok zase doobeda asi budem doma, ale sak mozeme ist aj von.
8. dec 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skrutka11 - akurát som pozerala tie fotky s tvojej svadby - nádherné a vidieť , že ste mali peknú svadbu :wink:

To počasie dneska čo robíte maminky doma? :wink:
8. dec 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michaela, my sme boli vonku aj doobeda aj poobede :sweat_smile:
ale sme fajne zmokli :zipper_mouth:
teraz sme dopiekli perniky :dizzy_face:
8. dec 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csikike - no super program a perníčky mňam mňam. Zajtra doobeda ak nebude liať sa chystáme do centra :wink:
8. dec 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte babky demokratky

csikike aj my sme piekli perničky. hlavne manžel sa do toho pustil a islo mu to uuuzasne. Zajtra dame polevu alebo plnku a to budu hody. Keby sa mi podarilo ist do centra s vami, tak Vam prinesiem okoštovať
10. dec 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja neviem kedy by som si nasla cas na vianocne pecenie...esteze svokra pecie min. 10 druhov a porozdava. Ale zvykne nam nechat cesto na medovniky a my si ich akoze sami upecieme :grinning:

no a uuuuzasneee pocko je tu zas...kokso keby aspon snezilo

inak buduci weekend sa stahujeme, jupiiiiiiiii :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: takze Vianoce v bordeli :grinning:
11. dec 2009 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucia, vsetko naj k meninam :wink:
13. dec 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csiki-sorry,zabudla som na tie knihy.Ideme zajtra do MC ak bude otvorene,prinesiem ti ich tam? :slight_smile:
13. dec 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
angellinka - ja tak viem, že zajtra je MC zatvorené
13. dec 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noooo, asi aj bude, chcela som ist, ale malá má soplisko jak svet :unamused: takze som doteraz bola hore v noci s nou 20 krat tuto noc som nespala vobec, ani by sa neoplatilo...tak som sedela vedla nej, lebo mrncala v priemere asi kazdych 10 minut...uuuuuzasneeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: A samozrejme ze mrnci dalej, lebo vsak je nevyspataaaaaaaa :confounded:
14. dec 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bashka- tak nech sa Barborka čoskoro uzdraví. To je o nervy , keď sú deti choré. Keď je Fabio chorý stále by sa pestoval a keď spinká, len na mojej hrudi akonáhle ho chcem položiť do postele plače
14. dec 2009 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby kde ste čo ste sa presťahovali do tej novej témy Šaľa? :grinning: Stanka to sťahovanie ti nezávidím, ale stojí to za to budeš mať krásny vianočný darček.
Ja dostanem ako darček, že mi Franci kúpi internet aj do Italie tak sa vytešujem. :wink:
16. dec 2009 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michel, nezaaavidiiis? Ja by som hocikomu, akoze v dobrom, ale ja sa lubim stahovat...vies kolkokrat som sa v UK stahovala? Dokonca par krat uz aj z nudy, fakt...ja sa tesiiiim, vobec mi to nepripada tazke, pomaly balim veci, upratat by som musela tak isto aj tu, akurat ze nebudem nosit nabytok...a najlepsie na tom, ze sa zbavis somarin co ani nepotrebujes, len ti zaberaju miesto a nikdy nemas cas sa dostat k tomu aby si ich pretriedila a vyhadzala...
no aj ja som sa chcela spytat, ze kde sa nachadzate nazivo? Lebo len angel stretavam v meste. Tak sup sup vymrznut :dizzy_face:
16. dec 2009 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bash, sranda, ze aj my stretame iba angel :grinning:
asi chodime von v rozdielnych casoch
16. dec 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zienky....ako sa mate?
16. dec 2009 o 08:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bashka - nám teraz robili vonkajšie rolety a tiež som potom pri upratovaní všetko možné pretriedila, ale už mám chvalabohu upratané.
No to je jasné, že každý stretáva Angel, lebo tí sú stále vonku :grinning: , ale ja moc na pešiu nemusím Fabio tam má vždy hystérie asi niaka zlá zóna :grinning: Chodím nakúpiť do Billy a troška sa pomotáme po okolí.
Ináč v piatok doobeda sa chystáme do MC - ideme pre vianočné pohľadnice čo nás fotila Xénia.
Jááj a naživo sme zatiaľ tu v SR ,ale iba zatiaľ :grinning:
16. dec 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit, divoko, ale ved to o rok zistis aj ty :grinning:
16. dec 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csiki ja sa na to divoko celkom tesim, lebo teraz sa aj doma celkom dost nudim
16. dec 2009 o 10:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok