Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

skrutka11
6. dec 2009

Ozaj Michaela

foto z nasej svadby je tu http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbum...

My sme si vsetko uzili. Nasi chceli mat veeelku svadbu na vychode. Kedze ja byvam uz tu, tak som povedala, nech sa teda postaraju a boli fantasticky. Vsetko krasne zvladli a my sme si to uziiiivali. Nohy boleli ako cert, ale dopadlo to skvelo.

Keby potrebujes poradit, sme tu 😉

kisska
6. dec 2009

Ahojte babulky podavam info k novemu RP - ziadat sa da po 1.januari. Prijemne citanie 😉

http://blog.etrend.sk/mihalblog/2009/12/05/rodi...

bashka
7. dec 2009

dik kisska

no a prisiel rad aj na Matyasa...dufam, ze som to dobre napisala...tak mu zelame pjekne narodeninky, vela zdravicka a laaaaasky a ostatne uz bude. 😵 😵 😵

csikike
7. dec 2009

vsetko naj matyimu 😉
tak nakoniec si asi kupim tie knihy, lebo aj angel ma ine

csikike
7. dec 2009

vcera sme sa toho mikulasa nedockali, mala uz bola hladna...
tak dnes v MC sa stretneme 😵

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
angellinka
7. dec 2009

matyimu zelame vsetko naj!!! 🙂
csiki-nechodis do kniznice?Kukni tam

kisska diky za info 🙂

klaudia74
7. dec 2009

Ďakujeme pekne za gratulácie! 😵
Poobede prídeme aj my do MC. 😉

bashka
7. dec 2009

ako sa pekne chystate do centra, uz len aby som vam prisla otvorit 😀 . Tesim sa na vaaaaas

ria81
7. dec 2009

Čaute baby, aj my prajeme všetko naj Maťkovi k narodeninám a dodatočne aj Barborke k meninám 😵 😵 😵 Nech vás rodičkovci poslúchajú!!!
Csiki, ja tú knihu mám, tak ak chceš, požičiam Ti ju - obdivujem Ťa, že stíhaš pri 2 deťoch čítať, ja nestíham pri jednom 😀 😀 😀

skrutka11
7. dec 2009

ahojte baby

podarilo sa Vam stretnut sa v MC? Ja som to musela zrusit kvoli necakanej navsteve 😖 ☹

a teraz som doma sama s drobcom, lebo manzel akosi ide radsej vonku akoby mal byt s nami doma. Mam taky pocit 😒

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
skrutka11
8. dec 2009

Michaela, tak ak budete mat chut, tak sa dobehnite niekedy ak vam bude smutno. Mozno m uvidite v pizame 😀 v stredu doobeda ideme na poradnu, takze poobede som free a vo stvrtok zase doobeda asi budem doma, ale sak mozeme ist aj von.

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
csikike
8. dec 2009

michaela, my sme boli vonku aj doobeda aj poobede 😅
ale sme fajne zmokli 🤐
teraz sme dopiekli perniky 😵

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
skrutka11
10. dec 2009

cafte babky demokratky

csikike aj my sme piekli perničky. hlavne manžel sa do toho pustil a islo mu to uuuzasne. Zajtra dame polevu alebo plnku a to budu hody. Keby sa mi podarilo ist do centra s vami, tak Vam prinesiem okoštovať

bashka
11. dec 2009

no ja neviem kedy by som si nasla cas na vianocne pecenie...esteze svokra pecie min. 10 druhov a porozdava. Ale zvykne nam nechat cesto na medovniky a my si ich akoze sami upecieme 😀

no a uuuuzasneee pocko je tu zas...kokso keby aspon snezilo

inak buduci weekend sa stahujeme, jupiiiiiiiii 😵 😵 😵 takze Vianoce v bordeli 😀

csikike
13. dec 2009

lucia, vsetko naj k meninam 😉

angellinka
13. dec 2009

csiki-sorry,zabudla som na tie knihy.Ideme zajtra do MC ak bude otvorene,prinesiem ti ich tam? 🙂

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bashka
14. dec 2009

noooo, asi aj bude, chcela som ist, ale malá má soplisko jak svet 😒 takze som doteraz bola hore v noci s nou 20 krat tuto noc som nespala vobec, ani by sa neoplatilo...tak som sedela vedla nej, lebo mrncala v priemere asi kazdych 10 minut...uuuuuzasneeeee 😝 A samozrejme ze mrnci dalej, lebo vsak je nevyspataaaaaaaa 😖

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bashka
16. dec 2009

michel, nezaaavidiiis? Ja by som hocikomu, akoze v dobrom, ale ja sa lubim stahovat...vies kolkokrat som sa v UK stahovala? Dokonca par krat uz aj z nudy, fakt...ja sa tesiiiim, vobec mi to nepripada tazke, pomaly balim veci, upratat by som musela tak isto aj tu, akurat ze nebudem nosit nabytok...a najlepsie na tom, ze sa zbavis somarin co ani nepotrebujes, len ti zaberaju miesto a nikdy nemas cas sa dostat k tomu aby si ich pretriedila a vyhadzala...
no aj ja som sa chcela spytat, ze kde sa nachadzate nazivo? Lebo len angel stretavam v meste. Tak sup sup vymrznut 😵

csikike
16. dec 2009

bash, sranda, ze aj my stretame iba angel 😀
asi chodime von v rozdielnych casoch

evitkamalicka
16. dec 2009

ahoj zienky....ako sa mate?

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
csikike
16. dec 2009

evit, divoko, ale ved to o rok zistis aj ty 😀

evitkamalicka
16. dec 2009

csiki ja sa na to divoko celkom tesim, lebo teraz sa aj doma celkom dost nudim

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre