• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

6. novembra 2013 
evitkamalicka - to sa fakt nudíš? No ja čom som na materskej som nudu ešte nezažila :grinning:
16. dec 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michaela fakt.....nas maly je kludny, dost samostatny, sam sa pekne zahra
16. dec 2009 o 10:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fabio čím je väčší tým je väčší šibal - a má strašne veľa energie. Ale ty si spomínala, že tvoj drobček aj dobre spinká. Ja som Fabia vždy ukladala spať okolo osmej a o 22,00 bol vyspatý tak som to musela posunúť a už to nejde presunúť späť - niekedy ide spať aj o 23 hodine ak nie neskôr
16. dec 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michaela ano spinka, cez obed take 2-3 hodinky a potom vecer 18:30-6:30, ale najnovsie uz si to o hodinku predlzil do 7:30
16. dec 2009 o 12:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze, evit, tak to sa necudujem, ze chces druhe...
tomi je tiez riadny lotor a mala je dost urevana, takze nic moc kombinacia :sweat_smile: :grinning:
16. dec 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csiki veru, ja popri nom este stiham aj zivnost a pecenie
16. dec 2009 o 13:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my sme stale vonku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: aj preto kazdeho stretavame :grinning:
ale dnes tu mam mamu,tak som absolvovala pedikuru a zachvilu kadernika,sa davam dokopy :slight_smile:
my ked sme doma,po max 2 hodinach-NUDA!!!musi mat zmenu,utekame von.My sa ideme zajtra fotit,nech mame par vianocnych :slight_smile:
16. dec 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vsak aj my sme furt vonku, uz sa mi zda, ze na nas vsetci kukaju akoze co tu malu chudiatko necham vymrzat...u nas tak isto jak u angel...to len vymysla somariny, lozi na vsetko mozne a potom pada...a schovava mi veci...na to sa tiez tesim, ze konecne najdem struhak na zeleninu, varesky a vselico ine...viem, ze velky balik lentiliek je vysypany za nabytkom kam sa nedostanem, za prackou su farbicky...atd...

evit, bars by bolo aj druhe take...lebo zvycajne byva opak...nie ze by som ti priala, ale urcite by si mala po nude :slight_smile:
16. dec 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bash ja by som sa tesila keby druhe bolo troska zivsie
16. dec 2009 o 16:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit, ty ma provokujes, co? ja som tiez chcela mat aspon 1 kludne :sweat_smile: :grinning: a houby, mam hanku :grinning:
16. dec 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csiki, ale co aspon budes mat na co spominat
16. dec 2009 o 19:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som dnes piekla s Fabiom medovníky. Fabio vykrajoval. Celý bol od múky :grinning: Zajtra budeme zdobiť. Ak by ste chceli receptík - sú fakt dobré prvý krát som piekla medovníky napíšem Vám ho. :slight_smile:
16. dec 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babuľky

Miska, daj ten recept. U nas zatial piekol mangel, a ja som ich uz skoro zjedla. :grinning:

Evitka, pocuvaj na buduci tyzden v utorok ideme do Vece k svokruske, nedame stretko vo veci? Alebo mas robotu? A naco mas zivnost? Na pecenie?
17. dec 2009 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skrutka ee, mam internetovy obchod so svadobnymi a spolocenskymi satami a neviem este co bude v utorok
17. dec 2009 o 18:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a inac dnes som bola u dr., vsetko ok a mame uz aj srdiecko, fliacik je v albume :dizzy_face:
17. dec 2009 o 18:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj teraz som si spomenula, ze v pondelok a utorok robim tie zakusky na objednavku
17. dec 2009 o 18:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evitkamalicka - napiš mi tvoju stránku do IP. Díky :wink: Potrebujem svadobné šaty pre seba :grinning:

Tak receptík na medovníčky:
ja som miesto klinčekov dala korenie do medovníkov-perníčkov

500g hladkej múky,125g masla,190g pr.cukru, 3 lyžice medu, 2 vajcia,
1lyžička ml.škorice a sódy bicarbony, 4 roztlčené klinčeky.

Všetko spolu zmiešame, vymiesime cesto, vyvalkáme na 1 cm hrubý
plát a vykrajujeme formičkou rôzne tvary. Ukladáme na vymastený
plech a potrieme rozšlahaným vajíčkom.Môžeme ozdobiť orieškom a
upečieme.

Ak chceš dať ešte ozdobiť polevou:150g pr.cukru vyšlahať s 1
bielkom.
17. dec 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ozaj Fabio už chodí spávať o osmej max o pol deviatej :wink: Ale už nespí cez obed :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. dec 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, myslite, ze na pecene koleno mozem pouzit aj nealko pivo? ine nemame doma a mala mi spi, tak ju nechcem budit a brat ju do obchodu :sweat_smile:
18. dec 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Csiki, ja by som ti rada odpovedala, ale nejem mäso a neľúbim pivo... takže neviem. :grinning:
18. dec 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky, ako zijete?
csiki podla mna kludne, lebo alkohol sa ti aj tak vyvari a ide o tu pivovu chut... ale uz mas asi aj upecene :wink:
Casto myslim na teba ako to zvladas, lebo nasa babula vyzera byt rovnake sidlo ako Hanka... teda ak jej vydrzi ta divocina, co stvara teraz... A Adam bol presne rovnaky ako v bruchu :sweat_smile:
18. dec 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csiki, ja myslim, ze aj ked tam das alko pivo, tak ten alkohol aj tak vyprcha, takze ci das alko alebo nealko je to asi jedno :grinning:
18. dec 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
obdivujem evita, to predavas nove, alebo poziciavas? aj ja chceeem www. stranku :slight_smile: dakujem
18. dec 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skrutka nove a cisto len predavam
18. dec 2009 o 19:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no babuldy, ak by som tu nebola tak este nemame v dome internet...ten poriesime asi az v novom roku...tak vopred zelame stastne a vesele :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A mozeme sa dat do poslednej varky stahovania...ajojte :slight_smile:

michel, na jednej strane dobre, ze fabio uz skorej spinka, nespi sice poobede, ale co, nie vsetky deti spavaju. Aspon si vecer oddychnes. Nam sa tiez zmenil rezim, chodime spavat az okolo 21.00-21.30, ale spime do 8.00-8-30, aj poobede pekne...no uvidim dokedy to zas vydrzi. Aj teraz este chrnia, hlavne ze na pol 9 mame dohodnutych stahovakov :grinning:
19. dec 2009 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stani prijemnu zabavu :wink: a stastne a vesele... ale uz si asi uzvias krabicovu romantiku :wink: :grinning:
19. dec 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ach jaj, ja by som balila hned. :slight_smile: ozaj, kde to mate domcek?
20. dec 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak nas tak skoro vonku neuvidite, zlomilo sa nam koliesko od kocika a teraz som volala do predajne a vraj mam zavolat po januari, ze uz sa teraz so mnou aj tak nikto bavit nebude :astonished:
21. dec 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:angry: :angry: :angry: csiki,to nemyslia vazne!!!no super!!NEma ti kto pozicat.Ja by som ti aj,ale my ho puzivame,a vanicka bez podvozku ti bude nanic,tu mas aj ty :unamused:
co budes robit?to mi je luto!!!
21. dec 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
angel, netusim co spravim :pensive: , asi nebudem chodit von :fearful: , ale to znamena, ze ani s tomim, zostava mi len kupit rychlo kocik :confounded:
21. dec 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok