Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evitkamalicka
16. dec 2009

michaela fakt.....nas maly je kludny, dost samostatny, sam sa pekne zahra

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evitkamalicka
16. dec 2009

michaela ano spinka, cez obed take 2-3 hodinky a potom vecer 18:30-6:30, ale najnovsie uz si to o hodinku predlzil do 7:30

csikike
16. dec 2009

boze, evit, tak to sa necudujem, ze chces druhe...
tomi je tiez riadny lotor a mala je dost urevana, takze nic moc kombinacia 😅 😀

evitkamalicka
16. dec 2009

csiki veru, ja popri nom este stiham aj zivnost a pecenie

angellinka
16. dec 2009

no my sme stale vonku 🙂 🙂 🙂 aj preto kazdeho stretavame 😀
ale dnes tu mam mamu,tak som absolvovala pedikuru a zachvilu kadernika,sa davam dokopy 🙂
my ked sme doma,po max 2 hodinach-NUDA!!!musi mat zmenu,utekame von.My sa ideme zajtra fotit,nech mame par vianocnych 🙂

bashka
16. dec 2009

no vsak aj my sme furt vonku, uz sa mi zda, ze na nas vsetci kukaju akoze co tu malu chudiatko necham vymrzat...u nas tak isto jak u angel...to len vymysla somariny, lozi na vsetko mozne a potom pada...a schovava mi veci...na to sa tiez tesim, ze konecne najdem struhak na zeleninu, varesky a vselico ine...viem, ze velky balik lentiliek je vysypany za nabytkom kam sa nedostanem, za prackou su farbicky...atd...

evit, bars by bolo aj druhe take...lebo zvycajne byva opak...nie ze by som ti priala, ale urcite by si mala po nude 🙂

evitkamalicka
16. dec 2009

bash ja by som sa tesila keby druhe bolo troska zivsie

csikike
16. dec 2009

evit, ty ma provokujes, co? ja som tiez chcela mat aspon 1 kludne 😅 😀 a houby, mam hanku 😀

evitkamalicka
16. dec 2009

csiki, ale co aspon budes mat na co spominat

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
skrutka11
17. dec 2009

ahojte babuľky

Miska, daj ten recept. U nas zatial piekol mangel, a ja som ich uz skoro zjedla. 😀

Evitka, pocuvaj na buduci tyzden v utorok ideme do Vece k svokruske, nedame stretko vo veci? Alebo mas robotu? A naco mas zivnost? Na pecenie?

evitkamalicka
17. dec 2009

skrutka ee, mam internetovy obchod so svadobnymi a spolocenskymi satami a neviem este co bude v utorok

evitkamalicka
17. dec 2009

a inac dnes som bola u dr., vsetko ok a mame uz aj srdiecko, fliacik je v albume 😵

evitkamalicka
17. dec 2009

jaaaj teraz som si spomenula, ze v pondelok a utorok robim tie zakusky na objednavku

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
csikike
18. dec 2009

baby, myslite, ze na pecene koleno mozem pouzit aj nealko pivo? ine nemame doma a mala mi spi, tak ju nechcem budit a brat ju do obchodu 😅

klaudia74
18. dec 2009

Csiki, ja by som ti rada odpovedala, ale nejem mäso a neľúbim pivo... takže neviem. 😀

kisska
18. dec 2009

Ahojte babulky, ako zijete?
csiki podla mna kludne, lebo alkohol sa ti aj tak vyvari a ide o tu pivovu chut... ale uz mas asi aj upecene 😉
Casto myslim na teba ako to zvladas, lebo nasa babula vyzera byt rovnake sidlo ako Hanka... teda ak jej vydrzi ta divocina, co stvara teraz... A Adam bol presne rovnaky ako v bruchu 😅

skrutka11
18. dec 2009

csiki, ja myslim, ze aj ked tam das alko pivo, tak ten alkohol aj tak vyprcha, takze ci das alko alebo nealko je to asi jedno 😀

skrutka11
18. dec 2009

obdivujem evita, to predavas nove, alebo poziciavas? aj ja chceeem www. stranku 🙂 dakujem

evitkamalicka
18. dec 2009

skrutka nove a cisto len predavam

bashka
19. dec 2009

no babuldy, ak by som tu nebola tak este nemame v dome internet...ten poriesime asi az v novom roku...tak vopred zelame stastne a vesele 😵 😵 😵 A mozeme sa dat do poslednej varky stahovania...ajojte 🙂

michel, na jednej strane dobre, ze fabio uz skorej spinka, nespi sice poobede, ale co, nie vsetky deti spavaju. Aspon si vecer oddychnes. Nam sa tiez zmenil rezim, chodime spavat az okolo 21.00-21.30, ale spime do 8.00-8-30, aj poobede pekne...no uvidim dokedy to zas vydrzi. Aj teraz este chrnia, hlavne ze na pol 9 mame dohodnutych stahovakov 😀

kisska
19. dec 2009

Stani prijemnu zabavu 😉 a stastne a vesele... ale uz si asi uzvias krabicovu romantiku 😉 😀

skrutka11
20. dec 2009

Ach jaj, ja by som balila hned. 🙂 ozaj, kde to mate domcek?

csikike
21. dec 2009

ahojte, tak nas tak skoro vonku neuvidite, zlomilo sa nam koliesko od kocika a teraz som volala do predajne a vraj mam zavolat po januari, ze uz sa teraz so mnou aj tak nikto bavit nebude 😲

angellinka
21. dec 2009

😠 😠 😠 csiki,to nemyslia vazne!!!no super!!NEma ti kto pozicat.Ja by som ti aj,ale my ho puzivame,a vanicka bez podvozku ti bude nanic,tu mas aj ty 😒
co budes robit?to mi je luto!!!

csikike
21. dec 2009

angel, netusim co spravim 😔 , asi nebudem chodit von 😨 , ale to znamena, ze ani s tomim, zostava mi len kupit rychlo kocik 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre