• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

6. novembra 2013 
ale to hadam nie csiki,urcite ti niekto pozicia...skus obvolat baby,aspon pocas svaitkov,leby bolo teplo das malu do satky a idete,ale takto.Ci satkujes aj teraz?Lebo da sa....
Co ste vymysleli?
22. dec 2009 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csikike, tak to je teda pristup...urobila by som im tam bordel ti poviem
nemaju ani nahradne kolieska? Skus v inej predajni. Ved musia pochopit, ze male babo potrebuje svoje,
22. dec 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csiki - az teraz citam, ale ak je to este aktualne, tak sa ozvi. Mam volny kocik - do februara :wink:
22. dec 2009 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kisska-myslim ze csiki potrebuje ihned,po sviatkoch ju vybavia aj v predajni :wink:
23. dec 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, dakujem, teda hlavne kisske... kocik uz je u nas :dizzy_face:
23. dec 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
TAK SUPER......opravili ti koliesko?ci?
23. dec 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, pozicali mi kocik :wink:
23. dec 2009 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v tej predajni? Tak to je super
:dizzy_face:
23. dec 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak dievčence, asi sa uz neuvidime do stedreho vecera :grinning: tak vam vsetkym prajem, krásneho a bohateho ježiška, veľa darčekov pod stromček, ale hlavne!!!! Veľa zdravia pre Vaše detičky a samozrejme i Vás a celu rodinku.

Lenka a maly Alexander Audy :dizzy_face:
23. dec 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skrutka, nie, pozicala mi ho kisska :dizzy_face:
tiez prajeme vsetkym nadherne prezitie Vianocnych sviatkov a Adamkom vsetko naj k meninam :wink:
23. dec 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata prajeme vam vsetkym krasne Vianoce, drobcom vela vela darcekov a nech ich choroby z daleka obchadzaju
24. dec 2009 o 09:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krasne vianoce zelame... :wink: Do Talianska sme cestovali 2 dni. Prvy let zrusili tak sme sa vratili do Sale, ale druhy pokus vysiel. Pa pa
24. dec 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csiki - za malo :wink: kedykolvek :slight_smile:

Babulky dufam, ze ste mali krasne sviatky - Az teraz maju Vianoce to prave caro, maly ma sice rozbity rezim - dva dni pred Vianocami sa zuby rozhodli, ze nas trosku potrapia, ale maly sa nedal a Stedry den si uzival :wink:
29. dec 2009 o 00:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maminky, prajem Vám krasneho Silvestra!!!!! :dizzy_face:
30. dec 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ozaj, bola som plavat, tak bolo supeeeer. Vrelo doporucujem
30. dec 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekny Silvester Vam prajem. My sme dneska ochutnali medovnicky k vianociam :grinning:, lebo som ich zabalila , ze pridu kamionom do Talianska a kamion meskal.
No my , ked uz mame ako taky rezim vzdy sa nam to narusi tymto cestovanim. Ako budete silvestrovat? Stastny novy rok Vam prajeme :slight_smile:
31. dec 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky prajeme vam vsetko dobre do Noveho roka
31. dec 2009 o 15:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rukám prácu, srdcu lásku,
Deťom láskavých rodičov, rodičom radosť z detí,
Všetkým hojnosť chleba, more šťastia,
Dobrých susedov, nezištných príbuzných,
Úsmev na tvári a Božie požehnanie
Pre každý krok na budúci rok
I po celé tisícročie

vinšuje maly Alexander :grinning:
2. jan 2010 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aahojte kocky, kde sa tulate, nikde nikoho nevidno v meste :astonished: , dnes bola riadna kosa, brrrrrrrrrr, ale prave sme sa vratili...
4. jan 2010 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj kocky, zelam vam vsetko dobre v Novom roku lasku stastie zdravie penazii a tak :dizzy_face:
4. jan 2010 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evitka blahozelam malo sem chodim ani niesom informovana, super tak bude druhe :dizzy_face:
4. jan 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetko dobre do Noveho roka!!! :wink:
csiki-ale chodime von,asi sa obchadzame :dizzy_face: .Dobra kosa bola vcera,aj v nedelu ale my musime za kazdeho pocasia.
csiki uz mas kocik???????????
5. jan 2010 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
son dakujem
5. jan 2010 o 09:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csikike a angellinka ako vas spoznam v meste? Mne sa zatial podarilo spojit iba s Luskacikom
6. jan 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko, vidim, ze maminy este dospavaju noc :slight_smile: aj ja by som mala, ale tu je to zaujimavejsie

Inac, aha zaujimavy link. http://www.chinahush.com/2009/10/21/amazing-pictures-pollution-in-china/

ja sa snazim vyhybat vsetkemu, co je z ciny, aj ked asi vsetko je uz z ciny....
7. jan 2010 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skrutka, mna spoznas lahko, mam uz kocik, casualplay S6 (sportova verzia) a jedno chodiace dieta pri kociku, najcastejsie nas je vidno pri obchode so svietidlami na svetelnej krizovatke a pocut iba rybicky-rybicky, hviezdicky svietia (to je po tme) a cez den rybicky spinkaju, nesvietia hviezdicky :grinning:
7. jan 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skrutka-ako nas spoznas?
my chodievame von 2 krat denne,maly cupita pri mne :wink: v jednej ruke lopatka,v druhej hrablicky.Vacsinou chodievame peso,vcera po 100 rokoch kocikom :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: poobede medzi 15-16 h.sme skoro vzdy v meste...
8. jan 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminy, vsetko dobre v novom roku :slight_smile:
Zhanam detsky stolik s jednou alebo aj dvomi stolickami pre maleho, neviete nahodou o niecom?
Nemusi to byt nove, tu v bazari nie je nic...

Angellinka, Ty si Ada, ze?
8. jan 2010 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
UUUU Csikike a Angellinka... takych je v meste veeeela, mozno sme sa aj už stretli. Asi si vezmem červeny karafiat :grinning: mozeme sa niekedy dohodnut a stretnut na konkretnom mieste? Aspon si budem istá, že Vás neminiem :wink:
8. jan 2010 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminky, síce neskôr, ale predsa všetko dobré do Nového roka :wink:
10. jan 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok