• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

6. novembra 2013 
vanduska,

moj doky sa vola Szarka a som zatial spokojna, aj ked je pravda, ze nastastie smeho nepotrebovali klop klop. Ked mal maly teplotu, tak pekne cez telefon povedal, co treba robit, nesukal do nas hned lieky. V pripade potreby vie prist domov a nemusis sa terigat k nemu a byva aj na pohotovosti.

Inak k tym doktorom. Moj manzel chytil v robote nejaky virus ci co...a tak som ho vyhnala k lekarovi...a ten mu hned nasukal širokospektralne antibiotika, co asi zabije vsetko co je v tele dobre aj zle...asi pre istotu. Domov prisiel s tym, ze ma chripku...

to som nechapala, vraj teraz sa na chripku antibiotika vobec nepredpisuju. Potom som to chytila ja a ja som to rozdychala v pohode. Len treba pokoj na lozku, vela pit a pohoda.

takze tak, asi si nahanaju body a kšefty za predpisane lieky
5. mar 2010 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano ano Mudr. Neuwerthova, mne malá sice nebyva chora, klop klop, ale velmi som s jej pristupom spokojna, precizna, kludna osoba :slight_smile:
5. mar 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky mam super vec od mojej kamosky.

recepty pre deticky

knihu o zaspavani a postup zavadzania prikrmov.

vsetko v elektronickej podobe. Ak mate zaujem, poslite do IP email adresy a poslem Vam to :wink:
5. mar 2010 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby,
nechcete niektora plienky na plavanie, 7-13 kg, z DM-ky, mam asi 17 ks. Samozrejme zadarmo. Robi ma uz vyse 12 kg, uz mu v tom je tesno. Ak by nahodou, dajte vediet...
6. mar 2010 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neuwirthova je fakt super aj ja som max spokojna
7. mar 2010 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tomáškovi všetko naj k meninam vela zdravicka stastia a malo padov a uz ziadna rozbita pusa :dizzy_face:
7. mar 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj od nas Tomaskovi congratulatioooooon :dizzy_face:
7. mar 2010 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

Tomaskovi vsetko najlepsie
7. mar 2010 o 18:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky, dakujeme :dizzy_face:
7. mar 2010 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
všetko naj naj Tomaškovi :dizzy_face:
7. mar 2010 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak a nas maly Alex ma dnes prave pol ročka :dizzy_face:
7. mar 2010 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skrutka gratulujeme
7. mar 2010 o 19:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tomi - všetko najlepšie aj aj malinkému Alexovi posielame pusinku :wink:
7. mar 2010 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj my sa pripájame a Tomimu dodatočne prajeme všetko naj!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. mar 2010 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme Evitka :slight_smile:
9. mar 2010 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak som sa rozhodla , že zajtra prídeme cca. na 15, hod do centra cca. do tej 17,hod ide aj angelinka :wink:
9. mar 2010 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my...akurat som chcela napisat, ze vsetci co chceli minule sa mozu pridat :slight_smile: my ale stihame az na pol 4, vtedy nam pride bus
9. mar 2010 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super bashka konečne sa stretneme :wink:
9. mar 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, akurat som isla pisat, ci sa dnes nahodou nechystate do MC......a vidim, ze tusim aj hej :wink:
Ak sa mi podari nalozit deti, prideme tak na pol stvrtu......uvidime, lebo su uz par dni dost zli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. mar 2010 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elenita - teším ťa spoznala i celú tvoju rodinku. No dneska to tam bolo riadne preplnené, ale to je dobre , že maminky sa majú chuť takto stretávať. :wink:
10. mar 2010 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeejj baby vy ste boli v centre...hmmm škoda, že som tu nebola pár dní tak som nezaregistrovala že sa chystáte..
A ja som sa dnes aj prechádzala okolo, lebo tam čo robia ten kruháč, tak malá rada pozerá ten bager, tak sme tam stáli asi pol hodinu..
10. mar 2010 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Miska, aj mna velmi tesilo, som strasne rada, ze sme tam boli, ze som spoznala Teba s Fabiom aj bashku, bolo super, ze som sa aspon mala na koho obratit.
Aj deti boli uplne nadsene, takze urcite prideme aj nabuduce :slight_smile:
11. mar 2010 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne je tak luto, ze sme nestihli, doobeda sme boli v NR a cestou domov maly zaspaval v aute :astonished: , co sa teda vobec nestava a spal az do 15.16 :confused: (zakon schvalnosti), a potom kym sa najedol, este sme museli ist na postu odoslat balik... a uz bolo vyse 17, tak sa nam tam neoplatilo ist :cry:
ale v sobotu 20ho je burza, ozi, neviete ako je to so samopredajom, treba sa niekde registrovat?
11. mar 2010 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne Fabio celý deň nespal a už o jednej som išla k naším a potom do centra a tam veľa detičiek. Museli sme odísť pred piatou, lebo už sa pýtal domov a hneď si ľahol do kočíka , že spinkať. Aj si veru pospal a doma tiež nemal večer problem zo zaspaním.
Tak snáď nabudúcu stredu :wink:
csikike - myslím, že info o burze nájdeš na facebooku.
tamka 84 - a kľudne choď do MC aj , keď nie si dohodnutá s nikým ver mi, že nebudeš ľutovať aj ja som tak spoznala množstvo mamičiek, ale v stredu by sme sa mohli vidieť.
11. mar 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tamka, no skoda, ved sleduj kedy pojdeme nabuduce, je mozne, ze bud. stredu, chystam sa zas do Sale, ale jasne, ze aj sama mozes :slight_smile:

elenita, aj ja som ta rada spoznala, aj rodinku :slight_smile:

csiki, neviem, zavolaj Mirke, mala by mat cislo na stranke...mna inak tento samopredaj nebavi, hlavne ked sa maminy rozlozia, nemaju ceny na nicom a ked sa opytas tak ti povedia, ze urci si sama, ja neviem... a nukaju ti nasilu aj to, co nepotrebujes...este toto mam, a toto by sa vam nehodilo? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak sa vyhni tymto veciam, co myslim si, ze u teba nehrozi, ja len tak, ze uz v sobotu nechodievam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. mar 2010 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maminky, dakujem za vase rady ohladne pediatricky :slight_smile:
11. mar 2010 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este by som predsa: nemohli by ste mi dat kontakt na Dr. Neuwerthovu a adresu, kde ma ordinaciu...velmi krasne dakujem
11. mar 2010 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vanduska, jej ordinacia je ako ides pri fornettkach smerom hore, hned prve dvere v pravo, cez miestnost neurologicky cez dvere a v tej spolocnej miestnosti nie dvere blizsie k neuro ale tie druhe, jej cislo je 031/773258
11. mar 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no už budem sledovať...ja viem že môžem aj sama, ale radšej by som išla s niekým :slight_smile:
11. mar 2010 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ozaj babulky, este sa chcem spytat, boli ste niekto aj na tej hudobnej skole yamaha, co maju v MC pisane vo stvrtky?
Neviete, co to vlastne je a ako to prebieha?
Pisala som sem aj vcera, ale kym som pri krpcoch napisala jeden prispevok, uz ma to medzitym odhlasilo, a nechcelo sa mi trapit dalsie dve hodiny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Teraz maju take obdobie, ze ma vecne niekam tahaju za ruku, samozrejme kazdy na opacnu stranu, a ja nestiham nic :sweat_smile:
12. mar 2010 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok