Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

skrutka11
5. mar 2010

vanduska,

moj doky sa vola Szarka a som zatial spokojna, aj ked je pravda, ze nastastie smeho nepotrebovali klop klop. Ked mal maly teplotu, tak pekne cez telefon povedal, co treba robit, nesukal do nas hned lieky. V pripade potreby vie prist domov a nemusis sa terigat k nemu a byva aj na pohotovosti.

Inak k tym doktorom. Moj manzel chytil v robote nejaky virus ci co...a tak som ho vyhnala k lekarovi...a ten mu hned nasukal širokospektralne antibiotika, co asi zabije vsetko co je v tele dobre aj zle...asi pre istotu. Domov prisiel s tym, ze ma chripku...

to som nechapala, vraj teraz sa na chripku antibiotika vobec nepredpisuju. Potom som to chytila ja a ja som to rozdychala v pohode. Len treba pokoj na lozku, vela pit a pohoda.

takze tak, asi si nahanaju body a kšefty za predpisane lieky

bashka
5. mar 2010

ano ano Mudr. Neuwerthova, mne malá sice nebyva chora, klop klop, ale velmi som s jej pristupom spokojna, precizna, kludna osoba 🙂

skrutka11
5. mar 2010

kocky mam super vec od mojej kamosky.

recepty pre deticky

knihu o zaspavani a postup zavadzania prikrmov.

vsetko v elektronickej podobe. Ak mate zaujem, poslite do IP email adresy a poslem Vam to 😉

emkaa
6. mar 2010

ahojte baby,
nechcete niektora plienky na plavanie, 7-13 kg, z DM-ky, mam asi 17 ks. Samozrejme zadarmo. Robi ma uz vyse 12 kg, uz mu v tom je tesno. Ak by nahodou, dajte vediet...

sonenschein
7. mar 2010

Neuwirthova je fakt super aj ja som max spokojna

sonenschein
7. mar 2010

Tomáškovi všetko naj k meninam vela zdravicka stastia a malo padov a uz ziadna rozbita pusa 😵

bashka
7. mar 2010

Aj od nas Tomaskovi congratulatioooooon 😵

evitkamalicka
7. mar 2010

ahojte

Tomaskovi vsetko najlepsie

csikike
7. mar 2010

kocky, dakujeme 😵

skrutka11
7. mar 2010

všetko naj naj Tomaškovi 😵

skrutka11
7. mar 2010

tak a nas maly Alex ma dnes prave pol ročka 😵

evitkamalicka
7. mar 2010

skrutka gratulujeme

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ria81
8. mar 2010

Aj my sa pripájame a Tomimu dodatočne prajeme všetko naj!!! 😵 😵 😵

skrutka11
9. mar 2010

dakujeme Evitka 🙂

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bashka
9. mar 2010

aj my...akurat som chcela napisat, ze vsetci co chceli minule sa mozu pridat 🙂 my ale stihame az na pol 4, vtedy nam pride bus

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elenita
10. mar 2010

Ahojte, akurat som isla pisat, ci sa dnes nahodou nechystate do MC......a vidim, ze tusim aj hej 😉
Ak sa mi podari nalozit deti, prideme tak na pol stvrtu......uvidime, lebo su uz par dni dost zli 😝

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tamka84
10. mar 2010

jeejj baby vy ste boli v centre...hmmm škoda, že som tu nebola pár dní tak som nezaregistrovala že sa chystáte..
A ja som sa dnes aj prechádzala okolo, lebo tam čo robia ten kruháč, tak malá rada pozerá ten bager, tak sme tam stáli asi pol hodinu..

elenita
11. mar 2010

Ahojte!
Miska, aj mna velmi tesilo, som strasne rada, ze sme tam boli, ze som spoznala Teba s Fabiom aj bashku, bolo super, ze som sa aspon mala na koho obratit.
Aj deti boli uplne nadsene, takze urcite prideme aj nabuduce 🙂

csikike
11. mar 2010

mne je tak luto, ze sme nestihli, doobeda sme boli v NR a cestou domov maly zaspaval v aute 😲 , co sa teda vobec nestava a spal az do 15.16 😕 (zakon schvalnosti), a potom kym sa najedol, este sme museli ist na postu odoslat balik... a uz bolo vyse 17, tak sa nam tam neoplatilo ist 😢
ale v sobotu 20ho je burza, ozi, neviete ako je to so samopredajom, treba sa niekde registrovat?

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bashka
11. mar 2010

tamka, no skoda, ved sleduj kedy pojdeme nabuduce, je mozne, ze bud. stredu, chystam sa zas do Sale, ale jasne, ze aj sama mozes 🙂

elenita, aj ja som ta rada spoznala, aj rodinku 🙂

csiki, neviem, zavolaj Mirke, mala by mat cislo na stranke...mna inak tento samopredaj nebavi, hlavne ked sa maminy rozlozia, nemaju ceny na nicom a ked sa opytas tak ti povedia, ze urci si sama, ja neviem... a nukaju ti nasilu aj to, co nepotrebujes...este toto mam, a toto by sa vam nehodilo? 😝 Tak sa vyhni tymto veciam, co myslim si, ze u teba nehrozi, ja len tak, ze uz v sobotu nechodievam 😝

vanduska
11. mar 2010

maminky, dakujem za vase rady ohladne pediatricky 🙂

vanduska
11. mar 2010

este by som predsa: nemohli by ste mi dat kontakt na Dr. Neuwerthovu a adresu, kde ma ordinaciu...velmi krasne dakujem

csikike
11. mar 2010

vanduska, jej ordinacia je ako ides pri fornettkach smerom hore, hned prve dvere v pravo, cez miestnost neurologicky cez dvere a v tej spolocnej miestnosti nie dvere blizsie k neuro ale tie druhe, jej cislo je 031/773258

tamka84
11. mar 2010

no už budem sledovať...ja viem že môžem aj sama, ale radšej by som išla s niekým 🙂

elenita
12. mar 2010

Ozaj babulky, este sa chcem spytat, boli ste niekto aj na tej hudobnej skole yamaha, co maju v MC pisane vo stvrtky?
Neviete, co to vlastne je a ako to prebieha?
Pisala som sem aj vcera, ale kym som pri krpcoch napisala jeden prispevok, uz ma to medzitym odhlasilo, a nechcelo sa mi trapit dalsie dve hodiny 😝 😀
Teraz maju take obdobie, ze ma vecne niekam tahaju za ruku, samozrejme kazdy na opacnu stranu, a ja nestiham nic 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre