Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elenita
14. mar 2010

Diky Miska, si zlata.

angellinka
14. mar 2010

ahoj elenita,my sme chodili.Od noveho roka nechodime.Treba sa spytat nato,vzdy vo stvrtok to prebieha,chod tam osobne za tou babou,a pokial bude mat volne,si myslim ze vas zoberie 😉

bashka
17. mar 2010

my dnes do MC nejdeme, pride nam stolar montovat nabytok o piatej. ajojte 🙂

elenita
17. mar 2010

Dakujem babulky.
My sa dnes zasa chystame do MC.
Bashka, snad nabuduce sa stretneme 😉
Miska, Vy ako?

elenita
17. mar 2010

Angellinka, Este to som sa chcela spytat, ako ten kurz vlastne prebiehal? Co ste sa tam ucili? Rytmus, basnicky, pesnicky alebo? A ako dlho ta jedna "hodina" trvala? kolko sa za to platilo?
Pisem strasne choaticky, lebo mi tu pobiehaju deturence a kazdu chvilu ma odtahuju od pc.
Snad este budem mat cas si precitat niekedy odpoved 😉
dakujem papa

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elenita
17. mar 2010

Super, tesime sa 🙂 ja asi nabehnem zas aj s manzelom 😉

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
skrutka11
22. mar 2010

my sa nabuduce urcite radi pridáme 😉

angellinka
22. mar 2010

elenita-jedna hodina trvala nejakych 40 min,baba pustala pesnicky,a zaroven spievala.Bolo to formou hry a my sme sa museli zapajat samozrejme.Dostali sme domov aj CD-cko,a to som malemu pustala,uz to pozna,je mu to zname..

michel-aj my urcite zabludime do hralalandu,my chodievame za acko na piesok,aj hojdacka je tam..ale tam je zas smykalka.
Zajtra urcite nie,idem cvicit,tak maly je cely den u nasich,ale stvrtok-piatok urcite
😉

angellinka
22. mar 2010

jeeej jaku dobru foto mam 😎

bashka
22. mar 2010

No lebo otras tento novy kon 😝 Mam z toho akurat tak dobry gulas a nechce sa mi hladat vsetko...

Juuuuu, stary dobry hralaland, aj jeden aj druhy, to my tu take nemame
...ale za Ackom je pohodicka pohodova, tam dojdeme aj peso, uz sa mi nechce trajdat s kocarom

Noooo angel, fesanda si 😵

skrutka11
24. mar 2010

dobre ranko všetky. Mne sa celkom pozdava tato verzia, len skoda, ze to tu nebolo skvor. Vsetko treba hladat ako pise bashka.
Tak my sme boli vcera plááávat. Tak sme to zvladli perfektne. Rodičia boli unavenejší ako náš syn 😀

elenita
24. mar 2010

Ahojte maminky! chysta sa niektora z Vas dnes poobede do MC?
Ja zvazujem, ci ist alebo nie...vonku je krasne, ale zas je tam aj to ihrisko, tak aj tam by sa asi dalo ist, nemuseli by sme byt zavreti dnu....
skrutka, to aj my tak vzdy dopadneme 🙂
Po kazdej ture sme uplne hotovi, lennase deti su cule ako rybicky 😀

bashka
24. mar 2010

my nejdeme, tu nam je taaak dobre 😵

pocujte Salanky, uz skoncili tie velke kontajnery na odpad co byvali kade tade rozmiestnene? Nemate niektora ten rozpis?

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
csikike
24. mar 2010

michaela, gratulujem, k odplienkovaniu 😉

bashka
25. mar 2010

Moje dieta si uz rok nesadlo na serbel...a co zabijem ju? Ale jak zacne teplo uz aj ide do gatiek na dvor a hadam to pride samo...akoze nemam problem s plienkami dokedy bude potrebovat, dobre si spravila Michel, ze si ho nechala, Babule to tiez este nedochadza, kludne by behala s posratou plienkou aj cely den, takze tu tiez este neni o com. Aj csiki s tymi latkovkami, to je tiez asi iny pocit chodit v mokrej plienke ako v pamperske, ze. No ale my pohodlne maminy 😀 😀 😀

No a dyk, nenapisete mi kde su tie kontajnery niekto? Ze dík 😵

luskacik
25. mar 2010

Ahoj Bashka 😅 Tak ti odpoviem ja 😀 Občas zablúdim aj do STM Šaľa. Tie kontajnery už odniesli. Boli vyložené tuším od štvrtka a zdá sa mi, že do pondelka. My bývame na konci Šale blízko želez. trate a Váhu v RD a tu ich bolo asi šesť. Pá pá

ivica.
25. mar 2010

jááááj ten nový koník, musím si zvyknúť 😉
miška gratulujem k úspechu s wéckom 🙂 môj malý tiež nechce sedieť na nočníku ani minútu, a keď sa ho opýtam, či má kaka v plienke, tak povie, že ee... tiež by bol najradšej pokakaný celý deň 🙂

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bashka
25. mar 2010

michel, praveze tam to neni...vcera som to hladala. Asi uz je po tom. Ale viem, ze to trvalo asi mesiac a prenasali ich po tyzdni. No nist. Ale zas som sa tam dozvedela, ze pred MsU mate mlieko kazdu stredu, volakedy si pridem nacapovat 🙂 Mnaaaaaaaam, to bude urcite este lepsie ako plnotucne 🙂

Inak co je zaujimave, ze Barbi nemoze vidiet, ze plienku zahodim do kosa, to akoze strasny plac..."tak teda ja som si to sama nakakala a ty mi to zahodis do kosa?" 😠 😀

ivica.
25. mar 2010

bashka hehe, to som teda zvedavá, ako potom tie plienky vyhadzuješ? 😀

monchis
25. mar 2010

Ahoj Basi, este to tam je ako jarne upratovanie http://sala.sk/cms/index.php?id=1999 no bude uz len vo Veci

bashka
25. mar 2010

jeeejda monchis, no co som slepa? Som sa tam hrabala asi hodinu, super, dakujem ti, aj Veca pomoze 😵

ivica, no nenapadne...ale inac je to vraj normalis, ze to deti fakt beru ako nejake svoje dielo 🙂

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
angellinka
26. mar 2010

vcera bolo na namesti,capovali mlieko cerstve a budu kazdu stredu 😉

Csiki IP 😉

Bash-tusim este su kontajnery po Sali,videla som pri hlavnej ceste z Ga

bashka
26. mar 2010

baby, uz dali kontajner aj nam, vcera vecer mal len prist a uz sa tam vsetci chystali od rana, vsade sa o tom rozpravalo, lebo ze len dovtedy tam bude kym sa naplni, vecer uz vsetci nosili z celej dzedziny a za hodinu bol kopcom 😀 😀 😀 Mohli tam hlavne skocit nasi obidvaja susedia, ti maju na dvore a zahrade pekne kusky 😀
Ci ho vyprazdnia a este donesu?
Ale ja som len chcela vyhodit ten koberec co som vytopila, asi ho supnem teda niekde do normalneho kontajnera

Angel, nas tata sa ide dnes podujat na to pieskovisko sam, ze nebudeme kupovat, ze on je sikovny, tak uvidime, odkial budete mat piesok?

bashka
26. mar 2010

michel, tu
http://www.sala.sk/cms/index.php?id=2029
ale uz si si to hadam aj kukla

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre