• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

6. novembra 2013 
elenita-dufam,ze nikto ma nezabije,ale Veca-nikto by ma tam nedostal byvat!!!je to fakt hrozne.nic tam nie je,tak ako pise Bash len tesco a plno spiny.....alebo mozno je to len o zyvku.Preco vam dedina nevyhovuje?Veca ti pride v som lepsia?
8. apr 2010 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, neda mi nezapojit sa do debaty Veca :slight_smile:

zila som tam dvadsat rokov a mozem povedat ze som rada ze som odtial vypadla..zial sa musim priklonit k nazorom ze Veca je strasna..je tam spina, nic len tesco ani jedna drogeria, nic a este plno ciganov :frowning2: vsetky ihriska su hned zdemolovane...ja som odisla do GA sice sa mi tu tazko zvykalo kedze som nikoho nepoznala...ale uz keby si mam vybrat tak isto Sala...nie Veca... :slight_smile:
8. apr 2010 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla mna je to len o zvyku, ja nie som original Salanka ani Vecanka, ale da sa zvyknut a mne sa teda Sala ako mesto nepozdava celkovo
8. apr 2010 o 13:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
su tam tusim 2 ihriska a vobec tam nechodia cigani, aspon ja som na ihrisku nikdy ziadneho nevidela ked sme boli a nie su ani znicene, ale je to fakt vec nazoru....ja do Sale nechodim vobec
8. apr 2010 o 13:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit nemyslela som ze na ihrisko chodia cigani, ale to ze ich je tam nespocetne mnozstvo celkovo vo Veci :wink:

ale je to fakt vec nazoru mne sa tam vobec nepaci...
8. apr 2010 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som na ciganov zvyknuta z domu, na vychode je ich pozehnane
8. apr 2010 o 13:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hm, vidim, ze sa tu rozputala ohniva debata :slight_smile:
Akurat, ze my este stale nie sme rozhodnuti..........:frowning2:
Fakt neviem............inak ide len o prenajom, takze ratam, ze max. na rok...........
8. apr 2010 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak ja by som ostala aj tu, ale MM chce silou-mocou odist, takze tak...ja sa len prisposobujem........
8. apr 2010 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elenita - keď ide len o podnájom aspoň vyskúšaš a možno si tam raz aj kúpite bytík. Zase na hocijakú dedinu by mňa zase nikto nedostal. Franci chcel kúpiť dom v Nedede , lebo tam pracuje, ale ja som bola zásadne proti. Radšej v činžiaku v Šali i keď ani Šaľa nie je bombastická, ale predsa je to rozdiel a hlavne , keď si doma celý dni sama s malým dieťaťom. Všetko máš po ruke. :wink:
9. apr 2010 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak sme sa rozhodli pre a vzali sme to, tak som zvedava....zaciname asi od maja, drzte palce :slight_smile:
Ja som nikdy ani len v byte nebyvala.......
9. apr 2010 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elenita tak ti držím palce...no s vlastnej skúsenosti ja bývam od novembra minulého roku v činžiaku a strašne zle si zvykám...ale to samozrejme závisí veľa od susedov aký sú...naši nie moc dobrý, hlučný a stále mi budia malú...a mne chýba dvor...takže akonáhle je piatok balím kufre a som u našich na dedine do nedele :slight_smile:) aj dnes hurráááá
9. apr 2010 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elenita, tak potom daj vediet kde presne to budete byvat....dojdem na kafe :sweat_smile: :grinning:
9. apr 2010 o 14:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evitka, s radostou, aj na ihrisko mozeme chodievat spolu - teda aspon do augusta, to uz budes mat asi ine starosti :slight_smile:
9. apr 2010 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elenita urcite budem chodit aj potom, vsak mimi moze v kociariku spat a deticky sa budu hrat
11. apr 2010 o 06:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tento týždeň bude super počasie :frowning2:
12. apr 2010 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak aspon bude aktualne to MC :wink:
Hoci my sme uz takmer dva tyzdne chori.......:frowning2:
12. apr 2010 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Môžeš prebehnúť aj cez most a pri bille je hralaland. Skoré uzdravenie prajeme. My sa chvalabohu držíme :wink:
12. apr 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
byvam v Sali 2 roky {inac pochadzam z Bardejova}...a zatial sa mi tu vela ludi nepodarilo spoznat. {pred nastupom na matersku som pracovala v Ba} Potrebovala by som teda helfnut...zopar tipov. Rodili ste v GA? Vybavovali {teda aj zaplatili} ste si porodnika?Chodite s detickami do materskeho centra? prip. na ktore detske ihrisko? Meno nejakeho dobreho pediatra? Vidim, ze tu uz riesite uplne ine veci...ale hadam mi niekto odpise. Dakujem
12. apr 2010 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj vítaj. Ja som rodila v Nových Zámkoch, lebo aj sestra predtým a boli sme tam veľmi spokojné. Je tam hneď aj oddelenie pre predčasne narodené detičky. Do MC sme niekedy chodili častejšie - dokonca som ho aj chodila otvárať. Je to super, že niečo takéto v meste je. Hlavne pre mamičky čo chcú nadviazať nové priateľstvá, ale aj pre detičky. Celkovo je to super. My bývame pri bille tak teraz chodievame do Hralalandu. Neviem či môj pediater je dobrý, ale žiadny problém som s ním doteraz nemala. Hlavne je milý i sestrička, lebo neznášam, keď sa so mnou niekto baví s nadhľadom a to sa mi stalo práve u pani doktorky Neuwerthovej, ktorú tu minule vychvalovali do nebies. Poslala nás domov z pohotovosti a na malého sa poriadne ani nepozrela. Celú noc sme sa trápili v horúčke a ráno som s ním utekala zase lekárovi. Chudák mal v hrdle plno pľuzgierov, že nevedel prehĺtať preto tak plakal a to si nevšimla. :frowning2:
13. apr 2010 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jáj a zabudla som na druhý deń sme skončili ešte u krčnej a dostal aj antibiotíká. Ale ona na náz pozerala, akože načo som s ním prišla? Veď je o.k.
13. apr 2010 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Druhé zabudnutie :grinning: potom prišiel môj muž a hneď sa jej zmenila nálada bola vysmiata od ucha k uchu. :angry:
13. apr 2010 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik za odpoved, prave na tu dr. Neuwert. som dostala vizitku od gynekologa, ale este som jej nevolala...ci by malu zobrala, tak teraz neviem. Tvoj pediater sa vola ako? { ja byvam pri Kauflande, takze ten Hralaland nemam daleko...v lete tam skusim zabludit} Inac pozeram, ze tvoj syncek bude mat pomaly 3 roky, planujes ho potom dat do skolky?...ako je to vlastne so skolkami tuna? { v niektorych mestach vraj mamicky prihlasuju deti do skolky, este ked su tehotne aby sa im uslo miesto...} Tu na ul. 8. maja je jedna skolka...nevies nahodou ako to tam chodi, ci sa netreba nejako dopredu nahlasovat?
13. apr 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale ináč ostatné maminky si tú doktorku c;hvália - toto je len moja skúsenosť. Môj sa volá Džugan. No so škôlkou to tiež nie je výhra , keď som sa bola pýtať na 8.mája skorej tak mi pani riaditeľka povedala s úsmevom, že ešte nikdy nepísala zamietnutie a keď prišlo k oficiálnemu zápisu tak ešte pred ním sa mi dostala odpoveď , že už majú plný stav :angry: Rozhodnutie ešte nemám, ale nedávam mu nádej tak sa budem tralalákať do škôlky čo mám oveľa ďalej od domu :frowning2: Na Okružnú ho zobrali bez problémov
13. apr 2010 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ozaj, a s jaslickami v SA nema nikto skusenosti, uz ked to tu rozoberate? :sweat_smile:
13. apr 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miska, zajtra sa chystate do MC?
13. apr 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elenita a kedy sa stahujete?
13. apr 2010 o 14:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evitka, okolo 20-ho bude volny byt, najprv vymalujeme a potom nabytok. Tak ja dufam, ze do konca toho buduceho tyzdna tam uz budeme :slight_smile:
13. apr 2010 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...na tu skolku {8.maja} totiz vidim z okna...to by bolo na zlost, keby potom malu nevzali... {ale to je predcasne riesit, ved este nie je ani na svete ...} ...inac teraz riesim vybavicku, tie burzy v MC su ako casto? {videla som na stranke, ze nejaka bola v marci...}neviete, ci sa nieco take este chysta? resp. kupili ste si tam niekedy nieco?
13. apr 2010 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elenita a na akej ulici budete byvat?
13. apr 2010 o 16:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evina, burza býva 2x do roka, na jar a na jeseň. Kúpila som tam pár vecí, keď bol malý ešte malý, väčšinou tam predávajú všetci na menšie deti.
13. apr 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok