• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

6. novembra 2013 
baska aj my drzime pastičky :dizzy_face: a rychlo nam ju potom ukaz
22. apr 2010 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bash, drzim palce nech sa ti podari rodit podla predstav :wink:
23. apr 2010 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj Bash ty uz si vo finale,mne sa to blizi!!Neuveritelne rychlo to leti :wink: vidis,nakoniec sa to podari porodit tak ako si si zelala,mne sa tato moja potvora toci a toci :grinning: :grinning: nechava ma v napati :dizzy_face: no ved ale najdolezitejsie bude,nech vsetko dobre dopadne....vsak poobede pokecame :slight_smile:
23. apr 2010 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jezsi co som napisala-ze sa ti TO podari porodit.Mala som namysli,ze sa ti podari porodit prirodzene... :slight_smile: sorry
23. apr 2010 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
angel, poho...este moze byt, ze to bude TO chlapciatko :grinning: , no bude uz musiet stravit min. pol roka v ruzovom, smola :grinning:

dakujem babule, jaj som zvedava ako to nakoniec bude, dufam, ze natrafim, teda nenatrafim akurat na niekoho kto povie, ze neni o com, hned na CS, lebo neni som dohodnuta s nikym na nicom ked do stredy nevydrzim, moj dr. robi len stredy
23. apr 2010 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sonen, ria, dufam, ze ste velmi nezmokli a nebudete nadavat, ze ste sa k nam vybrali na navstevku...velmo ste nas potesili...dojdite hocikedy, v lete napustime bazeny, zavolame babam nejakych chlapov ...ze angel, csiki, aj vsetci ti, co som nespomenula, urobime "koňo party" :grinning:
26. apr 2010 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bashka, nezmokli sme, dobehli sme na zastávku a sonen zavolala otcovi, tak po nás prišiel autom :wink: - našťastie, lebo len čo sme prišli domov, začalo pršať - keby sme išli busom, tak cestou zo zastávky zmokneme ako myši :grinning: :grinning: :grinning: Aj nám sa u vás veľmi páčilo, určite prídeme aj nabudúce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. apr 2010 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, mala Lucka uz je na svete, strasne moc gratulujeme a prajeme im vela zdravicka, lasky a vsetko naj :dizzy_face:
28. apr 2010 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj my sa pripájame, Lucke aj mamičke prajeme veľa zdravia a skorý návrat domov :wink:

Sonička sa už veľmi teší na novú kamarátku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. apr 2010 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej cely den som nakukala a cakala......gratulujeme a prajeme vela zdravicka a mliecka :dizzy_face:
28. apr 2010 o 19:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte aj takto cez koníka, len to najlepšie prajeme malej Lucinke :wink: i celej jej rodinke :slight_smile:
28. apr 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Blahozelame Lucke a mamicke, vela zdravicka a radosti :dizzy_face:
28. apr 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuuj velmi sa tesime!!Zelame skore zotavenie mamine,a dobry start Lucke do zivota :slight_smile:
28. apr 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
angellinka - už aj tebe sa to blíži :wink: Ako sa má Norbi ? snáď sa už stretneme na pešej teraz ,keď sa vyčasilo chodíme viac do mesta :wink:
28. apr 2010 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, Leuske vsetko naj k meninam
29. apr 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my prajeme vsetko najlepsie
29. apr 2010 o 11:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bashka, tebe ako mamin na druhu a malej Lucinke len to naj naj najlepsie :dizzy_face:
29. apr 2010 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Csiki dakujeme :dizzy_face:
1. máj 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavte, uz sme doma, neskor popisem ako bolo, teraz si len zmenim profil na 2 deticky. Ajojte a dakujeme za gratulacie :slight_smile:
Aj Leuske k meninam sa pripajame :slight_smile:
2. máj 2010 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nazdarte!!!CAKAM NA info,budes mi radit Bash :grinning: :grinning:
2. máj 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bashka - no super, že už ste doma tak ak si nájdeš čas daj vedieť ako :wink:
2. máj 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no cafte, vidim, ze vy mate este menej casu ako ja. :grinning:
No vsak uz som sa skoro so vsetkymi porozpravala cez telefon, takze to len zhrniem: Baby, tento porod, to bolo nieco uuuuuuzasne...to sa neda ani opisat, ani porovnat s nicim a uz vobec nie s porodom cisarskym rezom :stuck_out_tongue_closed_eyes:. No proste nie je nic krajsie ako priviest si dietatko na svet vlastnymi silami a tadial kadial má prist. Musela som sice prist v dohodnuty termin a mat vyvolavacku, pretoze predsalen tam boli urcite rizika po cisarskom po dvoch rokoch a musela som byt pod dohladom keby sa daco poruchalo...dr. za mnou chodil cely den, sledoval co sa deje, tie najvacsie bolesti v podstate ani neboli az take strasne ako som cakala a na stole som bola dokopy 10 minut a malinka bola na svete. Maternica prezila, da sa to, som velmi rada, ze som sa takto rozhodla a podarilo sa. Kazdej z vas prajem taky pocit nabuduce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. máj 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotecky pridam ked si zas najdem trosku casu, jo? idem si este dat kavicku, kym obidve princeznicky spinkaju :slight_smile:
4. máj 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bashka, super, som rada, že sa Ti to takto podarilo, si šikula :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A pridaj aj nejaké fotky, nech malinkú vidíme :wink:
4. máj 2010 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bashka super a tesim sa na foto
4. máj 2010 o 14:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej, ahojte, bashka, gratulujem :slight_smile:
My sme sa prave po tyzdni vratili s Petkom z nemocnice.. zapal oblicky :frowning2:
4. máj 2010 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elenita - júúúj a čo prechladol? Môj malý sa stále vyzlieka do naha a nechce ani ponožky a ani pyžamové nohavice na noc snáď mi neprechladne.
Bashka - to máš super ja určite nebudem môcť mať normálny pôrod ani pri druhom :frowning2: ale verím, že to je krásny zážitok :slight_smile:
4. máj 2010 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky,

bashka, zavidim tu 10minutovku, my sme rodili hodinu a 45 minut, ale ani neviem ako to ubehlo a aj tak to bolo super. Tesime sa na fotecky

Elenita, a je Vám už lepsie? kde ste lezali? Bola si tam s nim? moj jeden kolega mal tiez 10 mesacneho drobca v nemocke a hovoril, nikdy viac. :confused:
4. máj 2010 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak my sme dnes boli plavat a takto sme sa potapali :sunglasses:
4. máj 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bash, gratulacia. super, ze si mala porod podla predstav a uz sa tesime na foto malej...
a ako ju prijala barborka?
4. máj 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok