Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

skrutka11
22. apr 2010

baska aj my drzime pastičky 😵 a rychlo nam ju potom ukaz

csikike
23. apr 2010

bash, drzim palce nech sa ti podari rodit podla predstav 😉

angellinka
23. apr 2010

jaaaj Bash ty uz si vo finale,mne sa to blizi!!Neuveritelne rychlo to leti 😉 vidis,nakoniec sa to podari porodit tak ako si si zelala,mne sa tato moja potvora toci a toci 😀 😀 nechava ma v napati 😵 no ved ale najdolezitejsie bude,nech vsetko dobre dopadne....vsak poobede pokecame 🙂

angellinka
23. apr 2010

jezsi co som napisala-ze sa ti TO podari porodit.Mala som namysli,ze sa ti podari porodit prirodzene... 🙂 sorry

bashka
23. apr 2010

angel, poho...este moze byt, ze to bude TO chlapciatko 😀 , no bude uz musiet stravit min. pol roka v ruzovom, smola 😀

dakujem babule, jaj som zvedava ako to nakoniec bude, dufam, ze natrafim, teda nenatrafim akurat na niekoho kto povie, ze neni o com, hned na CS, lebo neni som dohodnuta s nikym na nicom ked do stredy nevydrzim, moj dr. robi len stredy

bashka
26. apr 2010

sonen, ria, dufam, ze ste velmi nezmokli a nebudete nadavat, ze ste sa k nam vybrali na navstevku...velmo ste nas potesili...dojdite hocikedy, v lete napustime bazeny, zavolame babam nejakych chlapov ...ze angel, csiki, aj vsetci ti, co som nespomenula, urobime "koňo party" 😀

ria81
26. apr 2010

Bashka, nezmokli sme, dobehli sme na zastávku a sonen zavolala otcovi, tak po nás prišiel autom 😉 - našťastie, lebo len čo sme prišli domov, začalo pršať - keby sme išli busom, tak cestou zo zastávky zmokneme ako myši 😀 😀 😀 Aj nám sa u vás veľmi páčilo, určite prídeme aj nabudúce 😵 😵 😵

csikike
28. apr 2010

baby, mala Lucka uz je na svete, strasne moc gratulujeme a prajeme im vela zdravicka, lasky a vsetko naj 😵

ria81
28. apr 2010

Aj my sa pripájame, Lucke aj mamičke prajeme veľa zdravia a skorý návrat domov 😉

Sonička sa už veľmi teší na novú kamarátku 😵 😵 😵

evitkamalicka
28. apr 2010

jeeej cely den som nakukala a cakala......gratulujeme a prajeme vela zdravicka a mliecka 😵

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monchis
28. apr 2010

Blahozelame Lucke a mamicke, vela zdravicka a radosti 😵

angellinka
28. apr 2010

juuuuj velmi sa tesime!!Zelame skore zotavenie mamine,a dobry start Lucke do zivota 🙂

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
csikike
29. apr 2010

Ahojte, Leuske vsetko naj k meninam

evitkamalicka
29. apr 2010

aj my prajeme vsetko najlepsie

skrutka11
29. apr 2010

bashka, tebe ako mamin na druhu a malej Lucinke len to naj naj najlepsie 😵

sonenschein
1. máj 2010

Csiki dakujeme 😵

bashka
2. máj 2010

cavte, uz sme doma, neskor popisem ako bolo, teraz si len zmenim profil na 2 deticky. Ajojte a dakujeme za gratulacie 🙂
Aj Leuske k meninam sa pripajame 🙂

angellinka
2. máj 2010

no nazdarte!!!CAKAM NA info,budes mi radit Bash 😀 😀

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bashka
4. máj 2010

no cafte, vidim, ze vy mate este menej casu ako ja. 😀
No vsak uz som sa skoro so vsetkymi porozpravala cez telefon, takze to len zhrniem: Baby, tento porod, to bolo nieco uuuuuuzasne...to sa neda ani opisat, ani porovnat s nicim a uz vobec nie s porodom cisarskym rezom 😝. No proste nie je nic krajsie ako priviest si dietatko na svet vlastnymi silami a tadial kadial má prist. Musela som sice prist v dohodnuty termin a mat vyvolavacku, pretoze predsalen tam boli urcite rizika po cisarskom po dvoch rokoch a musela som byt pod dohladom keby sa daco poruchalo...dr. za mnou chodil cely den, sledoval co sa deje, tie najvacsie bolesti v podstate ani neboli az take strasne ako som cakala a na stole som bola dokopy 10 minut a malinka bola na svete. Maternica prezila, da sa to, som velmi rada, ze som sa takto rozhodla a podarilo sa. Kazdej z vas prajem taky pocit nabuduce 😵 😵 😵

bashka
4. máj 2010

fotecky pridam ked si zas najdem trosku casu, jo? idem si este dat kavicku, kym obidve princeznicky spinkaju 🙂

ria81
4. máj 2010

Bashka, super, som rada, že sa Ti to takto podarilo, si šikula 🙂 🙂 🙂 A pridaj aj nejaké fotky, nech malinkú vidíme 😉

evitkamalicka
4. máj 2010

bashka super a tesim sa na foto

elenita
4. máj 2010

jej, ahojte, bashka, gratulujem 🙂
My sme sa prave po tyzdni vratili s Petkom z nemocnice.. zapal oblicky ☹

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
skrutka11
4. máj 2010

ahojte kočky,

bashka, zavidim tu 10minutovku, my sme rodili hodinu a 45 minut, ale ani neviem ako to ubehlo a aj tak to bolo super. Tesime sa na fotecky

Elenita, a je Vám už lepsie? kde ste lezali? Bola si tam s nim? moj jeden kolega mal tiez 10 mesacneho drobca v nemocke a hovoril, nikdy viac. 😕

skrutka11
4. máj 2010

Inak my sme dnes boli plavat a takto sme sa potapali 😎

csikike
4. máj 2010

bash, gratulacia. super, ze si mala porod podla predstav a uz sa tesime na foto malej...
a ako ju prijala barborka?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre