• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

6. novembra 2013 
No pokukala som všetko vyzerá zaujímavo. Večer to ukážem Francimu, len to, že oni nevedia po Slovensky tak prehliadky hradov neviem a ešte to , že budeme mať so sebou tri deti. Chcela by som program i pre deti.A to kúpanie troška sa bojím, lebo program bude cez víkend a svadba v pondelok a bola by som nerada, keby sme náááhodou ochoreli. Hlavne čo sa mňa týka ja moc do termálov nemôžem.
20. máj 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mišela, tak to máš teda ťažké. :wink:
A hlavne dobre únavné pre teba... celý víkend sa starať o hostí a v pondelok svadba... nezávidím ti.
20. máj 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rozmýšľam, čo ti poradiť ale potrebujem vedieť, na koľko dní a aké veľké deti. Potom napíšem. :sweat_smile:
20. máj 2010 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ten program chcem len taký jednodňový. Spať budeme tu, len cez deň treba niekam vyraziť. Ozaj a ešte neviem, že k svadobným šatom, že ak ý si mám dať šperk do krku a naušničky, lebo v salóne mi odporučili takú bižutériu, ale nie som si v nej istá. Vy ste čo mali? Mám doma krásny set od svokry - biele zlato, ale je to s bledomodrým očkom to by asi nepasovalo či?
20. máj 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
micha, ved nevesta by mala mat nieco modre :wink:
a jednodnovy? a co tak zoo ba? je tam aj dinopark
20. máj 2010 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miška, ja doporučujem Piešťany, alebo Trenčín :dizzy_face: neviem ci csikike niečo z toho ponukala už, ale to je blizučko a je tam pekne.
20. máj 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj, odfot set a ukaz nam ho :wink:
20. máj 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som tiež chcela napísať ZOO v Budapešti, ale keď len na 1 deň, tak súhlasím s BA. :wink:
A potom im ukážete aj staré mesto, trošku sa poprechádzate, dáte si kávičku... podľa mňa by sa im mohlo páčiť.
20. máj 2010 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute baby, tak kukám Miška, že sa Ti to blíži...kedy vlastne? ....a na farmu v za Kráľovou by si ich mohla zobrať, ak nie sú veľmi noblesní, to sa deťom bude určite páčiť...aj zajazdiť na koníkoch tam môžu...
a ZOO v Blave odporúčam tiež, minulý týždeň sme tam boli, je tam super - výlet na celý deň :slight_smile:
20. máj 2010 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Csiki, podarilo sa vám predať kočík? Ja viem, že to bolo už dávno, asi hej že?
Aj ja som vyprala ten náš, teraz je ako nový... :slight_smile: idem ho dať do bazáru. Keby ste o niekom vedeli, kto by mal záujem, dajte vedieť. :wink: Je to Peg Pérego Centro, farba soleo...
21. máj 2010 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klaudi, nie, nepredali sme ho, teda, stiahla som ho z bazaru a teraz sa neviem dokopat k tomu, ze ho mam znova nafotit, lebo medzitym sa nam pokazil PC :confounded:
len teraz sa neviem rozhodnut ktory si mam nechat :grinning:
21. máj 2010 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A nechceš ten náš? :grinning: :grinning: :grinning:
21. máj 2010 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klaudi, myslis, ze mi 2 nestacia :grinning: :grinning: :grinning:
nepojdete k bille?
21. máj 2010 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Malý bol 3 dni u našich, večer sme boli preňho... Ale budúci týždeň sa môžeme niekedy stretnúť pri Bille. :wink:
21. máj 2010 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My ideme dnes k Bille,tam si mozem aj sadnut :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Michel,rozmyslala som co s tym programom,ale asi Ba je najlepsia.Prejdete sa po Starom meste,je tam aj to kortzo pri Dunaji,date nikede kavu a mas postarane...
22. máj 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby skúsim sa ešte vás spýtať, už som skúšala na iných témach, ale nič. Zháňam pre malú topánočky celokožené, Santé značka. Kde v Šali by sa dali kúpiť, alebo v okolí? Nitra, Galanta alebo poprípade Blava. Vo všetkých sa jej potia nôžky a som počula že tieto sú dobré. Inak ich predávajú v zdravotníckych predajniach väčšinou, alebo v lekárňach vybraných, ale tu v Šali zdravotnícke nie sú a ani v jednej lekárni som nevidela topánočky....Neviete poradiť?
22. máj 2010 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tamka, gratulujem k tehu, a maju pobocku v ziline, tak skus zavolat tam, ze kde maju obderatela
http://www.sante-sk.sk/gallery/download_free/katalog_sante_jar2010_v2.pdf
22. máj 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem csikike
22. máj 2010 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ďakujem za rady. Tak určite navštívime tú Blavu. Tá svadba je 28,6, o 12,30 :slight_smile:
Gratulujeme tamke :wink: k babatku
22. máj 2010 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tamka aj my sa pripájame ku gratulácii :dizzy_face:
23. máj 2010 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej baby, díky ste zlaté :slight_smile:
23. máj 2010 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tamka, v GA pri nemocnici je aj vydajna zdravotnicky potrieb, maju tam aj topanky, ale sa mi zda, ze hlavne protetiku
23. máj 2010 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj tamka-blahozelame k babatku :wink:
V Ga maju naozaj len protetiku,inac aj nam sa potia hrozne nohy,nam sa osvedcili Geox-su horzne drahe ale naozaj dobre.Ale cakame kedy sa uz zacnu nosit sandale,lebo aj v papuckach doma ma butalne spotene nohy,tak nosime protismykove ponozky :dizzy_face:
23. máj 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no akurát včera mi jedna známa odporučila práve protetiku, tak som pozerala tu v Šali v obuvi a všade na mňa pozerali že čo chcem, že už sú všetky sandálky dávno vypredané...tak skúsim ešte v GA.
24. máj 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby akurát pozerám na nete detskú obuv...a toto už čo sú za ceny??? :fearful:
http://www.topanocky.sk/?action=browse&catid=27&
24. máj 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tamka - dvojnásobné :grinning:
24. máj 2010 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tamka, protetiky maju tu vedla jednoty smerom na trznicu a billu :wink:
ale lepsie ceny by mali mat v GA v tej vydajni zdr. potrieb
24. máj 2010 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj Fabiovi sa dosť potia nožičky, ale nejako extra to neriešim, keď ideme von dám mu čisté ponožky a keď prídeme domov tak mu ich prezlečiem. Používame normálnú obuv typu tenisky momentálne máme NIKE a sandálky som tento rok kúpila chicco. Mali sme minulý rok GEOX - topánky čo dýchajú aj tak sa mu nôžky potili.
25. máj 2010 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale ten link na tie drahé topánky tak to sú fakt drahé, ale chvalabohu máme také šťastie, že v Taliansku nakúpime za dosť prijateľnejšie ceny.
25. máj 2010 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ozaj chystám sa objednávať z katalógu dedra - neviem či to poznáte idem objednávať prvý krát mám odtiaľ fantasitckú žehličku v spreji :wink: tak ak by ste niečo chceli dajte mi vedieť, lebo poštovné stojí 6 euro a pri objednávke nad 100 euro je zdarma a to som už splnila tak ak by ste niečo potrebovali objednám aj Vám plus 15 % zľava :slight_smile:
http://dedra.ecbook.cz/leto-2010/#page=1
Ja si objednávam čistič na koberce ruční - potrebujem vyčistiť gauč a s vanishom mi to absolútne nevyšlo, potom také papučky , že budem v nich chodiť a bude sa na to chytať prach a ešte jednu žehličku v spreji - to len nastriekam na prádlo napr. včera som rychlo potrebovala rifle pre Franciho hodila som to na postel a postriekala a uhladila rukami a ako s normálnou žehličkou a ešte to aj vonia. :wink:
25. máj 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok