Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale x-)

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂
michaelamaranesi
20. máj 2010
No pokukala som všetko vyzerá zaujímavo. Večer to ukážem Francimu, len to, že oni nevedia po Slovensky tak prehliadky hradov neviem a ešte to , že budeme mať so sebou tri deti. Chcela by som program i pre deti.A to kúpanie troška sa bojím, lebo program bude cez víkend a svadba v pondelok a bola by som nerada, keby sme náááhodou ochoreli. Hlavne čo sa mňa týka ja moc do termálov nemôžem.
klaudia74
20. máj 2010
Mišela, tak to máš teda ťažké. 😉
A hlavne dobre únavné pre teba... celý víkend sa starať o hostí a v pondelok svadba... nezávidím ti.
klaudia74
20. máj 2010
Rozmýšľam, čo ti poradiť ale potrebujem vedieť, na koľko dní a aké veľké deti. Potom napíšem. :-N
michaelamaranesi
20. máj 2010
No ten program chcem len taký jednodňový. Spať budeme tu, len cez deň treba niekam vyraziť. Ozaj a ešte neviem, že k svadobným šatom, že ak ý si mám dať šperk do krku a naušničky, lebo v salóne mi odporučili takú bižutériu, ale nie som si v nej istá. Vy ste čo mali? Mám doma krásny set od svokry - biele zlato, ale je to s bledomodrým očkom to by asi nepasovalo či?
csikike
20. máj 2010
micha, ved nevesta by mala mat nieco modre 😉
a jednodnovy? a co tak zoo ba? je tam aj dinopark
skrutka11
20. máj 2010
Miška, ja doporučujem Piešťany, alebo Trenčín x-) neviem ci csikike niečo z toho ponukala už, ale to je blizučko a je tam pekne.
skrutka11
20. máj 2010
ozaj, odfot set a ukaz nam ho 😉
klaudia74
20. máj 2010
Ja som tiež chcela napísať ZOO v Budapešti, ale keď len na 1 deň, tak súhlasím s BA. 😉
A potom im ukážete aj staré mesto, trošku sa poprechádzate, dáte si kávičku... podľa mňa by sa im mohlo páčiť.
ivica.
20. máj 2010
Čaute baby, tak kukám Miška, že sa Ti to blíži...kedy vlastne? ....a na farmu v za Kráľovou by si ich mohla zobrať, ak nie sú veľmi noblesní, to sa deťom bude určite páčiť...aj zajazdiť na koníkoch tam môžu...
a ZOO v Blave odporúčam tiež, minulý týždeň sme tam boli, je tam super - výlet na celý deň 🙂
klaudia74
21. máj 2010
Csiki, podarilo sa vám predať kočík? Ja viem, že to bolo už dávno, asi hej že?
Aj ja som vyprala ten náš, teraz je ako nový... 🙂 idem ho dať do bazáru. Keby ste o niekom vedeli, kto by mal záujem, dajte vedieť. 😉 Je to Peg Pérego Centro, farba soleo...
csikike
21. máj 2010
klaudi, nie, nepredali sme ho, teda, stiahla som ho z bazaru a teraz sa neviem dokopat k tomu, ze ho mam znova nafotit, lebo medzitym sa nam pokazil PC :-S
len teraz sa neviem rozhodnut ktory si mam nechat 😃
klaudia74
21. máj 2010
A nechceš ten náš? 😃 😃 😃
csikike
21. máj 2010
klaudi, myslis, ze mi 2 nestacia 😃 😃 😃
nepojdete k bille?
klaudia74
21. máj 2010
Malý bol 3 dni u našich, večer sme boli preňho... Ale budúci týždeň sa môžeme niekedy stretnúť pri Bille. 😉
angellinka
22. máj 2010
My ideme dnes k Bille,tam si mozem aj sadnut 😃 :-p
Michel,rozmyslala som co s tym programom,ale asi Ba je najlepsia.Prejdete sa po Starom meste,je tam aj to kortzo pri Dunaji,date nikede kavu a mas postarane...
tamka84
22. máj 2010
baby skúsim sa ešte vás spýtať, už som skúšala na iných témach, ale nič. Zháňam pre malú topánočky celokožené, Santé značka. Kde v Šali by sa dali kúpiť, alebo v okolí? Nitra, Galanta alebo poprípade Blava. Vo všetkých sa jej potia nôžky a som počula že tieto sú dobré. Inak ich predávajú v zdravotníckych predajniach väčšinou, alebo v lekárňach vybraných, ale tu v Šali zdravotnícke nie sú a ani v jednej lekárni som nevidela topánočky....Neviete poradiť?
csikike
22. máj 2010
tamka, gratulujem k tehu, a maju pobocku v ziline, tak skus zavolat tam, ze kde maju obderatela
http://www.sante-sk.sk/gallery/download_free/ka...
tamka84
22. máj 2010
dakujem csikike
michaelamaranesi
22. máj 2010
Baby ďakujem za rady. Tak určite navštívime tú Blavu. Tá svadba je 28,6, o 12,30 🙂
Gratulujeme tamke 😉 k babatku
skrutka11
23. máj 2010
tamka aj my sa pripájame ku gratulácii x-)
tamka84
23. máj 2010
jej baby, díky ste zlaté 🙂
csikike
23. máj 2010
tamka, v GA pri nemocnici je aj vydajna zdravotnicky potrieb, maju tam aj topanky, ale sa mi zda, ze hlavne protetiku
angellinka
23. máj 2010
ahoj tamka-blahozelame k babatku 😉
V Ga maju naozaj len protetiku,inac aj nam sa potia hrozne nohy,nam sa osvedcili Geox-su horzne drahe ale naozaj dobre.Ale cakame kedy sa uz zacnu nosit sandale,lebo aj v papuckach doma ma butalne spotene nohy,tak nosime protismykove ponozky x-)
tamka84
24. máj 2010
no akurát včera mi jedna známa odporučila práve protetiku, tak som pozerala tu v Šali v obuvi a všade na mňa pozerali že čo chcem, že už sú všetky sandálky dávno vypredané...tak skúsim ešte v GA.
tamka84
24. máj 2010
baby akurát pozerám na nete detskú obuv...a toto už čo sú za ceny??? 😕
http://www.topanocky.sk/?action=browse&catid=27&
klaudia74
24. máj 2010
tamka - dvojnásobné 😃
csikike
24. máj 2010
tamka, protetiky maju tu vedla jednoty smerom na trznicu a billu 😉
ale lepsie ceny by mali mat v GA v tej vydajni zdr. potrieb
michaelamaranesi
25. máj 2010
Aj Fabiovi sa dosť potia nožičky, ale nejako extra to neriešim, keď ideme von dám mu čisté ponožky a keď prídeme domov tak mu ich prezlečiem. Používame normálnú obuv typu tenisky momentálne máme NIKE a sandálky som tento rok kúpila chicco. Mali sme minulý rok GEOX - topánky čo dýchajú aj tak sa mu nôžky potili.
michaelamaranesi
25. máj 2010
Ale ten link na tie drahé topánky tak to sú fakt drahé, ale chvalabohu máme také šťastie, že v Taliansku nakúpime za dosť prijateľnejšie ceny.
michaelamaranesi
25. máj 2010
Ozaj chystám sa objednávať z katalógu dedra - neviem či to poznáte idem objednávať prvý krát mám odtiaľ fantasitckú žehličku v spreji 😉 tak ak by ste niečo chceli dajte mi vedieť, lebo poštovné stojí 6 euro a pri objednávke nad 100 euro je zdarma a to som už splnila tak ak by ste niečo potrebovali objednám aj Vám plus 15 % zľava 🙂
http://dedra.ecbook.cz/leto-2010/#page=1
Ja si objednávam čistič na koberce ruční - potrebujem vyčistiť gauč a s vanishom mi to absolútne nevyšlo, potom také papučky , že budem v nich chodiť a bude sa na to chytať prach a ešte jednu žehličku v spreji - to len nastriekam na prádlo napr. včera som rychlo potrebovala rifle pre Franciho hodila som to na postel a postriekala a uhladila rukami a ako s normálnou žehličkou a ešte to aj vonia. 😉