• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

6. novembra 2013 
angellinka - poobede chodievame dosť často za maminou, lebo je v nemocnici v Galante, ale aj tak malý teraz len von a von. Keď ideme domov , alebo niekde dovnútra tak potom len vyplakáva . Veď asi to poznáš ,keď si hovorila, že tvoj malý len vonka chce ísť tak môj bol vtedy opak, ale otočilo sa to celý deň by bol teraz najradšej vonku.
3. jún 2010 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michel-poznam to,len v takomto pocasi sa velmi neda,ked stale prsalo,tak som myslela ze by ste mohli prist aj vy :slight_smile:
3. jún 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute, idete dnes doobeda niekto do MC?
4. jún 2010 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@klaudia74 Ahoj Klaudi my nejdeme. Ozaj dneska okolo 12 mi príde balíček dedra. Tak potom nabudúci týždeň hodíme stretko snáď sa vyčasí. :slight_smile: Ale tie náramky proti komárom už nemajú ani už nebudú :frowning2:
4. jún 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak prišiel balíček - pozrite Fabio aký darček dostal :wink:
4. jún 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ešte raz foto :wink:
4. jún 2010 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Michel, dobrý darček. :dizzy_face:
Škoda toho náramku, lebo ak sa niekedy vyčasí, tých komárov tu teda bude... :unamused:
Ale na ostatné veci sa teším. :slight_smile:
4. jún 2010 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neviem možno, že aj budú nakoniec , lebo sú v takom info letáčiku :wink:
4. jún 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bashka, hej tu krčmu som myslela, v hornej královej, pod orechom
4. jún 2010 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj, ja ze v kralovej nad vahom, aj tu je taka :grinning: A co tam je vlastne?
4. jún 2010 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No my sme dneska boli na bicykloch aj v Kráľovej tak som si na teba Stanka spomenula. Veď by sme aj prišli na bicykli , keď môžeme :wink:
5. jún 2010 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne michel, hocikedy :wink:
6. jún 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bashka - o.k. dohodneme sa cez telefón. Už aj ľutujem čo sme sedačku na bicykel nedali už minulý rok.
6. jún 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bash... ja som trdlo, hovorim jasne že o Královej nad Váhom... ja som z vychodu, takže sa mi nečuduj :grinning:
9. jún 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maminy, nepapate niekto kaše nutrilon? Ja som kupila v Bille 3 za 8,58, ale maly mi od toho zacal grckať. Nemate niektora zaujem? Jendu som v podstate vyhodila a tie dve su este nerozbalene. Jedna je medova a ta druha 8 zrna. Vysla by vás jedna na 2,86 Eur.

dik
9. jún 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ak by ste mali záujem tak v sobotu o tretej v cardinal clube - wilson budú vystavené takmer všetky šperky z toho katalógu s ktorým robím. Ak máte chuť dobehnite a možno Vás to inšpiruje i k spolupráci. Ja to robím z domu ako hobby a zarobím viac ako je moja materská. :slight_smile: Tak ak chcete ozvite sa mi, alebo prídite len tak ja tam budem.
11. jún 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky, strasne davno som tu nebola, uz 2 tyzdne bojujeme so zaplavami v rodicovskom dome, takze este stale sme sa do bytu ani neprestahovali...ale aby to bolo pestrejsie, v noci nam na byte prasklo potrubie a vytopilo 4 poschodia pod nami....takze fasa...dari sa nam...
@skrutka11, Ty poznas Hornu Kralovu? Ja mam odtial muza :grinning:
11. jún 2010 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elenita - no nič moc teda a minula sa mi zdalo, že som ťa videla vo Veči tak to si asi nebola ty. Myslela som si , že ste presťahovaný a nemáte ešte net , keď ťa tu tak dlho nebolo. No držím palce nech sa doma dá všetko do poriadku . :wink:
11. jún 2010 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani nie, len tu krmu poznám :grinning:
11. jún 2010 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elenita - moja sestra sa vydala do Hornej Kráľovej.
11. jún 2010 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pozor na jednu kasu, no spotreba je do do 2.7.2010 tak vacsina uz je asi i tak zjedena :astonished:
http://ekonomika.sme.sk/c/5418290/detska-kasa-je-nebezpecna-vacsina-sa-uz-asi-zjedla.html
11. jún 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je sila, tak čo mame dávať deťom? Krupica sa nesmie... kravske mlieko tiez nie a bla bla.... uz ma to fakt zacina hnevat a zacnem mu normalne davať krupičnu kašu a bude pokoj :angry: viem, čo bude jesť
13. jún 2010 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@skrutka11 V kauflande predavaju ryzovu a kukuricnu kasu tam, ako su muky, v obycajnych priesvitnych sackoch, tam nie je nic ine ako ta ryza ci kukurica. Ja som robila tie s ovocnymi vyzivami (tiez domacimi) a malemu to velmi chutilo. :slight_smile: Podla mna uz ide dobre obdobie, zacina dozrievat ovocie - jablka, hrusky, marhule, ceresne - nebude to taky problem, sice troska roboty, ale fakt vies, co mu davas. :wink:
13. jún 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne ako vravi Klaudia, i ja sa tak chystam :slight_smile:
14. jún 2010 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klaudy, presne tak. uz sa tesim ako budem sterilizovat ovocie. Ozaj, a ako ho budete sterilizovat? Budete davat aj cukor?
14. jún 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som nedávala nič, len ovocie... Uvarila som ho, resp. udusila (dávala som len málo vody), rozmixovala. Dalasom do pohárov a vysterilizovala alebo v kelímkoch do mrazáku.. :wink:
15. jún 2010 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaelamaranesi my byvame na veci ale do sale chodime skoro kazdy druhy den. nebola som tu cely vikend keby som vedela ze bola ta vystava tak by som isla pozriet. Ty nechodis na vecu? :slight_smile:
15. jún 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pizzamati a kde na Veci?....my byvame tiez na Veci :slight_smile:
15. jún 2010 o 14:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pizzamati no škoda, že si nevedela o tom semináry bol super, ale mám nejaké veci aj doma tak ti môžem potom poukazovať :wink: Aj svadobný šperk som si nakoniec vybrala s SBS TRADE.
15. jún 2010 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evitkamalicka my byvame na Frana krala teba Evi poznam z videnia vela krat sme sa stretli ale nikdy som sa neprihovorila :frowning2:
15. jún 2010 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok