Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
angellinka
3. jún 2010

michel-poznam to,len v takomto pocasi sa velmi neda,ked stale prsalo,tak som myslela ze by ste mohli prist aj vy 🙂

klaudia74
4. jún 2010

Čaute, idete dnes doobeda niekto do MC?

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
klaudia74
4. jún 2010

Michel, dobrý darček. 😵
Škoda toho náramku, lebo ak sa niekedy vyčasí, tých komárov tu teda bude... 😒
Ale na ostatné veci sa teším. 🙂

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
skrutka11
4. jún 2010

bashka, hej tu krčmu som myslela, v hornej královej, pod orechom

bashka
4. jún 2010

jaaj, ja ze v kralovej nad vahom, aj tu je taka 😀 A co tam je vlastne?

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bashka
6. jún 2010

jasne michel, hocikedy 😉

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
skrutka11
9. jún 2010

bash... ja som trdlo, hovorim jasne že o Královej nad Váhom... ja som z vychodu, takže sa mi nečuduj 😀

skrutka11
9. jún 2010

Maminy, nepapate niekto kaše nutrilon? Ja som kupila v Bille 3 za 8,58, ale maly mi od toho zacal grckať. Nemate niektora zaujem? Jendu som v podstate vyhodila a tie dve su este nerozbalene. Jedna je medova a ta druha 8 zrna. Vysla by vás jedna na 2,86 Eur.

dik

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elenita
11. jún 2010

Ahojte babulky, strasne davno som tu nebola, uz 2 tyzdne bojujeme so zaplavami v rodicovskom dome, takze este stale sme sa do bytu ani neprestahovali...ale aby to bolo pestrejsie, v noci nam na byte prasklo potrubie a vytopilo 4 poschodia pod nami....takze fasa...dari sa nam...
@skrutka11, Ty poznas Hornu Kralovu? Ja mam odtial muza 😀

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
skrutka11
11. jún 2010

ani nie, len tu krmu poznám 😀

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monchis
11. jún 2010

Pozor na jednu kasu, no spotreba je do do 2.7.2010 tak vacsina uz je asi i tak zjedena 😲
http://ekonomika.sme.sk/c/5418290/detska-kasa-j...

skrutka11
13. jún 2010

to je sila, tak čo mame dávať deťom? Krupica sa nesmie... kravske mlieko tiez nie a bla bla.... uz ma to fakt zacina hnevat a zacnem mu normalne davať krupičnu kašu a bude pokoj 😠 viem, čo bude jesť

klaudia74
13. jún 2010

@skrutka11 V kauflande predavaju ryzovu a kukuricnu kasu tam, ako su muky, v obycajnych priesvitnych sackoch, tam nie je nic ine ako ta ryza ci kukurica. Ja som robila tie s ovocnymi vyzivami (tiez domacimi) a malemu to velmi chutilo. 🙂 Podla mna uz ide dobre obdobie, zacina dozrievat ovocie - jablka, hrusky, marhule, ceresne - nebude to taky problem, sice troska roboty, ale fakt vies, co mu davas. 😉

monchis
14. jún 2010

presne ako vravi Klaudia, i ja sa tak chystam 🙂

skrutka11
14. jún 2010

klaudy, presne tak. uz sa tesim ako budem sterilizovat ovocie. Ozaj, a ako ho budete sterilizovat? Budete davat aj cukor?

klaudia74
15. jún 2010

Ja som nedávala nič, len ovocie... Uvarila som ho, resp. udusila (dávala som len málo vody), rozmixovala. Dalasom do pohárov a vysterilizovala alebo v kelímkoch do mrazáku.. 😉

pizzamati
15. jún 2010

@michaelamaranesi my byvame na veci ale do sale chodime skoro kazdy druhy den. nebola som tu cely vikend keby som vedela ze bola ta vystava tak by som isla pozriet. Ty nechodis na vecu? 🙂

evitkamalicka
15. jún 2010

@pizzamati a kde na Veci?....my byvame tiez na Veci 🙂

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pizzamati
15. jún 2010

@evitkamalicka my byvame na Frana krala teba Evi poznam z videnia vela krat sme sa stretli ale nikdy som sa neprihovorila ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre