• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

6. novembra 2013 
@michaelamaranesi Miska krasne sperky. Tento tyzden musime dat stretko, mm bude doma tak nieco poriesime zajtra ideme do ba k lekarovi ale potom sa ozveme . Mozeme na pesej dat stretko pojdeme na kafe hm? :slight_smile:
15. jún 2010 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pizzamati tak nabuduce ma musis zastavit ked na mna narazis :slight_smile:
16. jún 2010 o 08:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evitkamalicka no dobre teraz som ta davno nevidela, len mpja dcera skonstatovala ze mate zas novy kocar, ze ta niekde stretla. :sunglasses:
16. jún 2010 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pizzamati novy? mame golfky uz dlhsie :sweat_smile:
16. jún 2010 o 17:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evitkamalicka Hej videla som Vas aj z golfacmi ale predtym ste mali iny sportovy nie? Ale ved to je jedno. A ty sa ako citis?
16. jún 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pizzamati my sme mali predtym 2 kombinaciu nie origos sportovy :wink: .....a inac sa citim dobre, pomaly uz odratavam, len uz by nemuselo byt take teplo ake bolo
16. jún 2010 o 21:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evitkamalicka viem mali ste taky tmavy s kvetinkami nie? :unamused: :unamused:

Veru nezavidim ti v tych horucavach to musi byt hruza a v byte ani nehovorim, my sme sa nastahovali pred rokom do bytu doposial sme byvali v dome, teraz byvame na prvom ale ako je tu sparno no hruza mozeme vetrat krizom krazom ale o nicom. :wink: Nuz co uz? :rolling_eyes:
16. jún 2010 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pizzamati mali sme taky tmavy s kruhmi ci co to bolo, ale ten som predala, lebo teraz potrebujem vacsiu vanicku na zimu
17. jún 2010 o 10:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano Evi s kruzkami ten bol pekny. :slight_smile: Veru na zimu treba miminko zababusit. :grinning: A uz mas vybrany aj kocik aky chcete? :dizzy_face:
17. jún 2010 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pizzamati uz mame aj kupeny, taky tyrkysovomodry - BEXA AX3
17. jún 2010 o 14:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.youtube.com/watch?v=HrtvP6eZO5o
toto si kuknite, sa na tom peckujem
17. jún 2010 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: dobré bashka
17. jún 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evitkamalicka No ty si sikovna ked ho uz mate doma. :slight_smile:
@michaelamaranesi Dnes sme boli na pesej doobeda a ze vraj sme ta videli to tvrdi mm, bola si pri cukrarni a rozpravali ste sa dve maminy a bolo mi blbe prist za tebou. :frowning2: mm sa aj nasral na mna ze co si objednavam veci ked potom vymyslam. :confounded:
17. jún 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pizzamati hej boli sme dnes na pešej. Pri tom strome , kde všetky deti vyhadzujú kamene :grinning: Ešte mi aj Fabia zbili a Fabio naspäť tak sa strhla bitka :grinning: To vyzerám tak neprístupne čo si ma neoslovila? Napíš mi do IP mobil a nejako sa dohodneme na stretku. Aj tu v Hralalande pri bille je poobede veľmi dobre.
17. jún 2010 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. jún 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, dovolujem si skocit vam do reci, chcem sa opytat ci nebude v sali nejaka akcia pre deti medzi 20.6. a 3.7. Zajtra ideme domov a keby sa dalo malu niekam zobrat to by bolo fain....
18. jún 2010 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blan, maju byt tradicne remsla cez ten vikend, myslim, ze budu aj vystupenia detskej aj ine, takze bude kde vybehnut
18. jún 2010 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leuske prajeme vsetko naj k 2. narodeninkam, snad si to jej maminka pride sem precitat :slight_smile:
19. jún 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj, Leuske vsetko naj :dizzy_face:
19. jún 2010 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xixi, to moje dieta z extremu do extremu, po niekolkodnovom nespani teraz taha uz zase 6 hodin v kuse, vcera tiez prespala cele poobedie. :confused: :confused: :confused: Az sa normalne zacinam nudit :grinning:
19. jún 2010 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bash-no len sa stazuj :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale vidis,aspon nemas kazdy den rovnaky... :wink:
19. jún 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme :grinning: oslava bola super aj torticka
20. jún 2010 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi tyzden sme uz bez plienky :grinning: iba na noc
20. jún 2010 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lea je sikulka, my uz 26 mesiacov s plienkou a svorne si nazivame dalej :grinning: A nejak ani nemam cas to teraz riesit :dizzy_face:
21. jún 2010 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
aj my mame plienku uz len na noc

Leuske dodatocne vsetko najlepsie
21. jún 2010 o 09:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krasna torta a gratulujem k odplienkovaniu :dizzy_face:
evit, vedela by si spravit takuto tortu? http://www.tortyodmamy.sk/files_to/images/modr%C3%BD%20traktor.jpg len miesto "60" by bolo "Ing."?
21. jún 2010 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@csikike nic mi to neukazalo, len prazdnu stranku
21. jún 2010 o 18:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked sme sa bavili o tych plienkach tak nech nam to netrva tak dlho s malinkou uz sme zacali :grinning: :grinning: :grinning:
21. jún 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sonenschein... mnaaam a to kto robil? Evitka?
23. jún 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bashka, teeeda ty si ale rychla :grinning: drzim pasticky. Ja ho uci privykat na nočníček a od zajtra naostro. Uvidim že tlačí, tak rýchlo šup na nočník, len aby som to stíhala :grinning:
23. jún 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok