Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale x-)

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂
pizzamati
15. jún 2010
@michaelamaranesi Miska krasne sperky. Tento tyzden musime dat stretko, mm bude doma tak nieco poriesime zajtra ideme do ba k lekarovi ale potom sa ozveme . Mozeme na pesej dat stretko pojdeme na kafe hm? 🙂
evitkamalicka
16. jún 2010
@pizzamati tak nabuduce ma musis zastavit ked na mna narazis 🙂
pizzamati
16. jún 2010
@evitkamalicka no dobre teraz som ta davno nevidela, len mpja dcera skonstatovala ze mate zas novy kocar, ze ta niekde stretla. 😎
evitkamalicka
16. jún 2010
@pizzamati novy? mame golfky uz dlhsie :-N
pizzamati
16. jún 2010
@evitkamalicka Hej videla som Vas aj z golfacmi ale predtym ste mali iny sportovy nie? Ale ved to je jedno. A ty sa ako citis?
evitkamalicka
16. jún 2010
@pizzamati my sme mali predtym 2 kombinaciu nie origos sportovy 😉 .....a inac sa citim dobre, pomaly uz odratavam, len uz by nemuselo byt take teplo ake bolo
pizzamati
16. jún 2010
@evitkamalicka viem mali ste taky tmavy s kvetinkami nie? :-| :-|

Veru nezavidim ti v tych horucavach to musi byt hruza a v byte ani nehovorim, my sme sa nastahovali pred rokom do bytu doposial sme byvali v dome, teraz byvame na prvom ale ako je tu sparno no hruza mozeme vetrat krizom krazom ale o nicom. 😉 Nuz co uz? 8-(
evitkamalicka
17. jún 2010
@pizzamati mali sme taky tmavy s kruhmi ci co to bolo, ale ten som predala, lebo teraz potrebujem vacsiu vanicku na zimu
pizzamati
17. jún 2010
Ano Evi s kruzkami ten bol pekny. 🙂 Veru na zimu treba miminko zababusit. 😃 A uz mas vybrany aj kocik aky chcete? x-)
evitkamalicka
17. jún 2010
@pizzamati uz mame aj kupeny, taky tyrkysovomodry - BEXA AX3
bashka
17. jún 2010
http://www.youtube.com/watch?v=HrtvP6eZO5o
toto si kuknite, sa na tom peckujem
michaelamaranesi
17. jún 2010
😃 dobré bashka
pizzamati
17. jún 2010
@evitkamalicka No ty si sikovna ked ho uz mate doma. 🙂
@michaelamaranesi Dnes sme boli na pesej doobeda a ze vraj sme ta videli to tvrdi mm, bola si pri cukrarni a rozpravali ste sa dve maminy a bolo mi blbe prist za tebou. 😞 mm sa aj nasral na mna ze co si objednavam veci ked potom vymyslam. :-S
michaelamaranesi
17. jún 2010
@pizzamati hej boli sme dnes na pešej. Pri tom strome , kde všetky deti vyhadzujú kamene 😃 Ešte mi aj Fabia zbili a Fabio naspäť tak sa strhla bitka 😃 To vyzerám tak neprístupne čo si ma neoslovila? Napíš mi do IP mobil a nejako sa dohodneme na stretku. Aj tu v Hralalande pri bille je poobede veľmi dobre.
angellinka
18. jún 2010
Bash 😃 😃
blanblan
18. jún 2010
ahojte, dovolujem si skocit vam do reci, chcem sa opytat ci nebude v sali nejaka akcia pre deti medzi 20.6. a 3.7. Zajtra ideme domov a keby sa dalo malu niekam zobrat to by bolo fain....
csikike
18. jún 2010
blan, maju byt tradicne remsla cez ten vikend, myslim, ze budu aj vystupenia detskej aj ine, takze bude kde vybehnut
bashka
19. jún 2010
Leuske prajeme vsetko naj k 2. narodeninkam, snad si to jej maminka pride sem precitat 🙂
csikike
19. jún 2010
ozaj, Leuske vsetko naj x-)
bashka
19. jún 2010
xixi, to moje dieta z extremu do extremu, po niekolkodnovom nespani teraz taha uz zase 6 hodin v kuse, vcera tiez prespala cele poobedie. =-) =-) =-) Az sa normalne zacinam nudit 😃
angellinka
19. jún 2010
Bash-no len sa stazuj 😃 :-p ale vidis,aspon nemas kazdy den rovnaky... 😉
sonenschein
20. jún 2010
dakujeme 😃 oslava bola super aj torticka
sonenschein
20. jún 2010
asi tyzden sme uz bez plienky 😃 iba na noc
bashka
21. jún 2010
Lea je sikulka, my uz 26 mesiacov s plienkou a svorne si nazivame dalej 😃 A nejak ani nemam cas to teraz riesit x-)
evitkamalicka
21. jún 2010
ahojte,
aj my mame plienku uz len na noc

Leuske dodatocne vsetko najlepsie
csikike
21. jún 2010
Krasna torta a gratulujem k odplienkovaniu x-)
evit, vedela by si spravit takuto tortu? http://www.tortyodmamy.sk/files_to/images/modr%... len miesto "60" by bolo "Ing."?
evitkamalicka
21. jún 2010
@csikike nic mi to neukazalo, len prazdnu stranku
bashka
21. jún 2010
ked sme sa bavili o tych plienkach tak nech nam to netrva tak dlho s malinkou uz sme zacali 😃 😃 😃
skrutka11
23. jún 2010
sonenschein... mnaaam a to kto robil? Evitka?
skrutka11
23. jún 2010
bashka, teeeda ty si ale rychla 😃 drzim pasticky. Ja ho uci privykat na nočníček a od zajtra naostro. Uvidim že tlačí, tak rýchlo šup na nočník, len aby som to stíhala 😃