Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

pizzamati
15. jún 2010

@michaelamaranesi Miska krasne sperky. Tento tyzden musime dat stretko, mm bude doma tak nieco poriesime zajtra ideme do ba k lekarovi ale potom sa ozveme . Mozeme na pesej dat stretko pojdeme na kafe hm? 🙂

evitkamalicka
16. jún 2010

@pizzamati tak nabuduce ma musis zastavit ked na mna narazis 🙂

pizzamati
16. jún 2010

@evitkamalicka no dobre teraz som ta davno nevidela, len mpja dcera skonstatovala ze mate zas novy kocar, ze ta niekde stretla. 😎

evitkamalicka
16. jún 2010

@pizzamati novy? mame golfky uz dlhsie 😅

pizzamati
16. jún 2010

@evitkamalicka Hej videla som Vas aj z golfacmi ale predtym ste mali iny sportovy nie? Ale ved to je jedno. A ty sa ako citis?

evitkamalicka
16. jún 2010

@pizzamati my sme mali predtym 2 kombinaciu nie origos sportovy 😉 .....a inac sa citim dobre, pomaly uz odratavam, len uz by nemuselo byt take teplo ake bolo

pizzamati
16. jún 2010

@evitkamalicka viem mali ste taky tmavy s kvetinkami nie? 😒 😒

Veru nezavidim ti v tych horucavach to musi byt hruza a v byte ani nehovorim, my sme sa nastahovali pred rokom do bytu doposial sme byvali v dome, teraz byvame na prvom ale ako je tu sparno no hruza mozeme vetrat krizom krazom ale o nicom. 😉 Nuz co uz? 🙄

evitkamalicka
17. jún 2010

@pizzamati mali sme taky tmavy s kruhmi ci co to bolo, ale ten som predala, lebo teraz potrebujem vacsiu vanicku na zimu

pizzamati
17. jún 2010

Ano Evi s kruzkami ten bol pekny. 🙂 Veru na zimu treba miminko zababusit. 😀 A uz mas vybrany aj kocik aky chcete? 😵

evitkamalicka
17. jún 2010

@pizzamati uz mame aj kupeny, taky tyrkysovomodry - BEXA AX3

bashka
17. jún 2010
https://www.youtube.com/watch?v=HrtvP6eZO5o


toto si kuknite, sa na tom peckujem

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pizzamati
17. jún 2010

@evitkamalicka No ty si sikovna ked ho uz mate doma. 🙂
@michaelamaranesi Dnes sme boli na pesej doobeda a ze vraj sme ta videli to tvrdi mm, bola si pri cukrarni a rozpravali ste sa dve maminy a bolo mi blbe prist za tebou. ☹ mm sa aj nasral na mna ze co si objednavam veci ked potom vymyslam. 😖

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
angellinka
18. jún 2010

Bash 😀 😀

blanblan
18. jún 2010

ahojte, dovolujem si skocit vam do reci, chcem sa opytat ci nebude v sali nejaka akcia pre deti medzi 20.6. a 3.7. Zajtra ideme domov a keby sa dalo malu niekam zobrat to by bolo fain....

csikike
18. jún 2010

blan, maju byt tradicne remsla cez ten vikend, myslim, ze budu aj vystupenia detskej aj ine, takze bude kde vybehnut

bashka
19. jún 2010

Leuske prajeme vsetko naj k 2. narodeninkam, snad si to jej maminka pride sem precitat 🙂

csikike
19. jún 2010

ozaj, Leuske vsetko naj 😵

bashka
19. jún 2010

xixi, to moje dieta z extremu do extremu, po niekolkodnovom nespani teraz taha uz zase 6 hodin v kuse, vcera tiez prespala cele poobedie. 😕 😕 😕 Az sa normalne zacinam nudit 😀

angellinka
19. jún 2010

Bash-no len sa stazuj 😀 😝 ale vidis,aspon nemas kazdy den rovnaky... 😉

sonenschein
20. jún 2010

dakujeme 😀 oslava bola super aj torticka

sonenschein
20. jún 2010

asi tyzden sme uz bez plienky 😀 iba na noc

bashka
21. jún 2010

Lea je sikulka, my uz 26 mesiacov s plienkou a svorne si nazivame dalej 😀 A nejak ani nemam cas to teraz riesit 😵

evitkamalicka
21. jún 2010

ahojte,
aj my mame plienku uz len na noc

Leuske dodatocne vsetko najlepsie

csikike
21. jún 2010

Krasna torta a gratulujem k odplienkovaniu 😵
evit, vedela by si spravit takuto tortu? http://www.tortyodmamy.sk/files_to/images/modrý... len miesto "60" by bolo "Ing."?

evitkamalicka
21. jún 2010

@csikike nic mi to neukazalo, len prazdnu stranku

bashka
21. jún 2010

ked sme sa bavili o tych plienkach tak nech nam to netrva tak dlho s malinkou uz sme zacali 😀 😀 😀

skrutka11
23. jún 2010

sonenschein... mnaaam a to kto robil? Evitka?

skrutka11
23. jún 2010

bashka, teeeda ty si ale rychla 😀 drzim pasticky. Ja ho uci privykat na nočníček a od zajtra naostro. Uvidim že tlačí, tak rýchlo šup na nočník, len aby som to stíhala 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre