• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

6. novembra 2013 
ahojte kocky,
ja sa pripajam k elenite. Tiez by sa mi to zislo vediet, kde robia dobru manikuru a hlavne, kde robia slusne gelové nehty. :dizzy_face: Ideme na svadbu, tak nech dajako vyzeram.

Inak moj drobec kasle uz asi 4 den, jak taky stary chlap, ale berieme Hedelix a tak dufam, ze to bude ok. Doky tvrdil, ze pokial nie je teplota, netreba ist na pohotovost, lebo by mu dali antibiotika a to zbytocne. Sme teraz u nasich na vychode, takze moj doktor je len na telefone :fearful:

angelinka, krásne meno ste dali malej. Ako ta to napadlo? Ja by som tiez rada nejake ine meno, ale mam strach experimentovat. Som bábovka, ale mozno dalsiemu babu dame tiez zaujimave meno. Je fakt krasne a pre krásnu mladu dámu :wink: aj ked som ju este nevidela
15. júl 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@skrutka11 ahoj,mam znamu ktora robi gelove nechty na rukach aj nohach a viem ze su velmi pekne a je aj lacna.tak ked mas zaujem posli mi postu a ja ti poslem na nu kontakt
15. júl 2010 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som rada,ze su tu aj STM zo Sale,dufam ze to plati aj na okolie.Sice v Sali nebyvam,ale byvala som na Veci a teraz byvam vo Vlcanoch. Mate niekto cerstve informacie o nemocnici v Galante?
Ako to tam chodi,ako sa spravaju sestricky a podobne.
15. júl 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@klaudialip poviem ti o take 3 tyzdne co noveho, kedze budem co chvila rodit :wink:
15. júl 2010 o 13:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evitkamalicka beriem za slovo,nepocula som o nej zatial dobre veci,ale to je asi individualne :slight_smile:
15. júl 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@klaudialip ja som tam pred 21 mesiacmi rodila cisarskym prveho synceka a nemozem povedat krive slovo, bola som spokojna, ale tak uvidime co bude teraz
15. júl 2010 o 19:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evitkamalicka drzim palce,aby boli mile a vsetko dobre vyslo a potom daj vediet
15. júl 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@klaudialip dakujem, urcite dam vediet....v utorok tam idem do poradne k primarovi tak uz by som mala vediet aj termin cisarskeho, pevne verim ze do konca mesiaca to budem mat za sebou
15. júl 2010 o 20:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte:slight_smile: aj ja pochádzam zo šale :slight_smile:)))
15. júl 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. júl 2010 o 20:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evitkamalicka a aj teraz ides cisarskym?tusim normalne sa uz ani nerodi :slight_smile:
15. júl 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. júl 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@klaudialip ano aj teraz, pri prvom som musela, lebo som mala nejake problemy a teraz kedze vraj nie je este odstup dva roky a viac tak idem znova, ale ja som aj rada, ja sa normalneho porodu bojim jak cert kriza
15. júl 2010 o 20:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evitkamalicka to sa bojim aj ja,ale ze vraj sa to da.som nevedela ze ked nie su dva roky tak mozes ist cisarskym
15. júl 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eviiiit, to fakt? Nechces aspon vyskusat? Mozno sa podari...ved to vobec nie je nic strasne. :wink:

No a dajte vediet tie nechty, ze by som aj ja isla, este v zivote mi okrem mamy nechty nikto nestrihal :grinning: :grinning: :grinning:
15. júl 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky,
ja mam kamosku na nechty v Galante (byvala kolegyna)robi fakt pekne nechty, ja som si dokonc adoniesl apredlohu a urobila podla toho. Ked mate zaujem , napisem do IP.
16. júl 2010 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bashka ani nahodou, netuzim po bolestiach
16. júl 2010 o 08:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne nechty robi mama, takze mam o starost menej :grinning:
akurat vcera som si ich dala dole
bash, kedy sa uz stretneme? ja von chodim az neskoro vecer, lebo tieto tepla moc nemusim :sweat_smile:
16. júl 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csiki, ved dofrcte poobede niekedy, navecer, napustime detom bazen a mame na dvore tien, da sa celkom...alebo v pivnici, tam je teraz supeeeeer :grinning:
16. júl 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skrutka-dakujeme!!a ako ma napadlo dat meno Heidi?neviem ci poznate rozpravku o dievcatku z hor,volala sa Heidi...uz od malicka sa mi ta rozpravka velmi pacila,a som si povedala ze ked budem mat raz dceru bud e sa volat HEIDI :wink:
ja chodim na pedikuru,aj manikuru do jedneho salona tuto v Sa,ked chcete baby kontakt napiste IP,a mimichodom som velmi spokojna.Aj teraz v pond idem,chudiatka moje nohy :stuck_out_tongue_closed_eyes: a hned mi urobi aj francuzsku...
16. júl 2010 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angellinka aj Fabio túto rozprávku kukal. Teraz ho to prešlo , ale máme ju nahratú.
Ja som akurát dneska ocvakala tie gélové nechty dole, lebo dala som si ich robiť na svadbu a vydržali mi necelé dva týždne 4 mi odpadli :frowning2: a tie ostatné tak dorástli, že mi to začínalo vadiť a ani nechcem pri malom urobiť si dorábku gelových nechtov. Myslím, keby som robila v kancli tak sa tak neničia, ale doma stále niečo umývam tak sú tie nechty viac namáhané, ale zase je to krásne mať urobené nechty. Skúsim sa začať starať asi o tie svoje, len dokedy mi to vydrží.
@elenita - nie si náhodou na facebooku. Tam som dala svadobný album. Ináč neviem prečo na koníka mi nejdú vkladať fotky ani odpisovať na IP :frowning2: Svadba dopadla super
16. júl 2010 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska, som na FB, Elena Lencesova :slight_smile:
@evitkamalicka, uz sa Vam to krati, drzime palce :slight_smile:
Ja som bola s porodnicou v GA velmi,velmi spokojna, aj so sestrickami, leby som mohla, hned si tam idem aj po tretie babo :grinning:
16. júl 2010 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,boli ste niektore na 3D ultrazvuku?pacilo sa vam?a v akom meste ste boli a v kolkatom mesiaci?platili ste nieco?
25. júl 2010 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klaudi my sme boli v GA a stalo to 30 Eur. kvalita nič moc, ale ked vieš, že ten fliačik je tvoj, tak je to krasne. Kvalitou myslim, že pre laika su to take machule ale kvalita obrazu bola super. v GA to robi myslim len jeden doktor, ako sa vola...je tam to zdravotne stredisko pri bille v centre. Najdem a napisem
25. júl 2010 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@klaudialip ja som bola v Galante, robi to dr. Havranek a bola som spokojna, podla mna aj kvalitou to bolo fajn, poslem stranku do IP
25. júl 2010 o 18:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evitkamalicka dakujem,a asi sa tam treba objednat vsak?platila si za to nieco?
25. júl 2010 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@klaudialip ano treba sa objednat, platila som tusim 35€ ale nie som si ista
25. júl 2010 o 19:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evitkamalicka a bolo to kvalitne?skrutka pise ze kvalita nic moc
25. júl 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@klaudialip ja som bola spokojna
25. júl 2010 o 19:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to ma upozornoval, ze mozno nebude vidiet nic ked mam velku nadvahu
25. júl 2010 o 19:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok