• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

6. novembra 2013 
Tiež sa pripájame, všetko najlepšie Hanka! :slight_smile:
23. sep 2010 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, dakujeme :dizzy_face:
24. sep 2010 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj my sa pripájame a Hanke - veľkej babe :grinning: prajeme len to najlepšie, nech ju rodičia a braček poslúchajú :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. sep 2010 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michel-ako sa mas?byva ti zle?
Ozaj,od okt prestupujeme do skolky tuto pri nas,na doobedie :wink: dufam,ze sa bude Norbimu pacit viacej,lebo doteraz nula bodov :frowning2:
24. sep 2010 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
angel, a nechodil norbi tam pri vas? ja som si myslela, ze chodi tam, na 8ho maja
24. sep 2010 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ria, a dakujeme :dizzy_face:
24. sep 2010 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angellinka no uz mi je tak sa mi zda lepsie, lebo rano mi byvalo zle od zaludka, ale akosi to preslo. Skor mam obavy , ze uz teraz neviem co na seba, len teplaky nosim, lebo hned mi vyskocilo brusko a rifle nezapnem.Teraz sme v Taliansku na 10 dni , ale kazde rano mi pripomenie Fabio , ze sa boji mojho auta, lebo autom chodime do skolky. Ale nelamem si nad tym hlavu, lebo potom zase cez den spomina ako sa tam hrali na hada, macku a spieva mi nejaku pesnicku zo skolky. Musim sa ucitelky opytat co mi to spieva :grinning:
24. sep 2010 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maminky, dali ste deticky zaockovat proti ovcim kiahnam? Kolko sa plati za toto ockovanie?
vyzera to tak ze budeme musiet zaockovat lebo nas tatino pravdepodobne ovcie kiahne nemal :frowning2:
28. sep 2010 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetluska4 Ak chceš, opýtaj sa na názor tu: http://www.modrykonik.sk/forum/tema/ockovanie-pre-a-proti/
Píšu tam ľudia, ktorí sa dosť intenzívne venujú téme očkovania a ich argumenty majú úroveň...
30. sep 2010 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ktore ste proti znizeniu rodicovskeho prispevku? dajte vediet, dame stretko a podpisete sa na peticiu :dizzy_face: , mam uz par podpisov a treba to do 6.10 odoslat, kedze mam obe detiska soplave navstevy sa snazim obmedzit, ale skocim aj von zbierat, asi zajtra, budem len rada, ak sa pridate
30. sep 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@csikike - ja sa len teším jednému, že to zjednotili i keď mohli to zjednotiť vyššie. Zdá sa mi nespravodlivé, že som 8 rokov odvádzala štátu dane a potom som rok pracovala mimo SR čiže som neplatila tu dane a nato otehotnela čo sa rovná , že nesplňam tých 270 dní a niekto si odpracoval, alebo dobrovoľne zaplatil tieto dni do socialky a má nárok na vyšší príspevok.
30. sep 2010 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetluska4 ja som dala Fabia zaočkovať proti kiahňam ale neviem čo k tomu viac dodať. Je zaočkavaný a bude preočkovaný v troch rokoch.
30. sep 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaelamaranesi hej, tvoj pripad je blby, ale nemyslim, ze by to malo byt tak, ze kto vobec nepracoval ma dostat presne tolko co taky kto odpracoval par rokov a statu len daval
30. sep 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@csikike však mali by vymyslieť spravodlivejší systém, len či sa ho dočkáme. Chvalabohu si k materskej prilepšujem cca. 150 euro mesačne a povolili , že si môžem ponechať živnosť, lebo to bolo tiež nespravodlivé , že mamina si nemohla prilepšiť k materskej.
30. sep 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@csikike tak to teda nemalo...mas pravdu :slight_smile: ja cakam 3babo a od 18ky makam!!!!8rokov v samsungu...aj ja by som si mohla povedat..akam dam deti nemozem ist do roboty atd...ako ine mamicky co maju viac deti,ked dokazem popri vychovavaniu deti aj do roboty chodit ja,tak preco to pre ine nieje mozne?lebo vadsina snich si zvykli na pohodlny zivot a to ze muzikovia sa o nich postaraju...je to pre mna ponizenie hrubeho zrna :angry: :angry: :angry: :angry: ze nas pracujuce stat hadze do vreca s takymi co nikdy nic nerobili!!!!!!!!!!!!!!!!!!je to podraz
30. sep 2010 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze baby, dnes okolo 17tej pred kauflandom vas cakam podpisat peticiu
1. okt 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze komu sa nechce chodit von, tak kuknite:
http://www.changenet.sk/?section=kampane&x=499573
1. okt 2010 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pre diakovcanov, od zajtra v kvetinarsve na obecnom urade :wink:
1. okt 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pripajame sa Hanke vsetko naj :dizzy_face:
Csiki uz som ti jeden harok zaplnila :grinning:
1. okt 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leanela dakujem,
super, len tak dalej :dizzy_face:
1. okt 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, ozik bola si pri Kaufalnde bola som kuk pred 17.00 ale videla som tam len jednu pani z dotaznikom
1. okt 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
son, prisla som asi 17.10, po ceste tam som este stopovala ludi :wink:
zajtra este obehnem cinziak
1. okt 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
angeli to je super ze idete do tejto skolky nebudes to mat daleko, v predchadzajucej sa Norbimu nepacilo?
1. okt 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ako po kazdom susedovi?
1. okt 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aka si akcna kolko mas uz zaplnene?
1. okt 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci, mam 6 harkov plne :wink:
1. okt 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiiiiha super sikula, pojdes aj strajkovat? super dobre ze ta tu mame zastupujes Salu
1. okt 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
son, jasne, ze pojdem, ved mi idu zobrat 66€ mesacne, teda nie mne, ale mojim detom, a to si nedam :angry:
1. okt 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ked bude drahy doma pridame sa :dizzy_face:
1. okt 2010 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@csikike ja som to tu nesledovala, kedy budes este zbierat podpisy? alebo ak podporim na nete, berie sa to rovnako do uvahy ako normalny podpis?
2. okt 2010 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok