Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale x-)

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂
bashka
30. nov 2010
...no a teraz som si neni ista, ci 5, alebo 7.12, asi 7, ze, tak k utorkovym... 😉
bashka
30. nov 2010
@ria81 Barbi chodi utorok, stredu a vo stvrtok, ale opytam sa jej ci chce...ale neviem, asi skor ked bude chciet tak MC, keby sa bala tak pojdeme prec
klaudia74
30. nov 2010
@bashka 😃
bashka
30. nov 2010
@klaudia74 co sa rehnis, tak isto som sa pomylila aj minuly rok, ze 🙂
klaudia74
1. dec 2010
@bashka No ja skôr nechápem, ako si to môžeš všetko pamätať... 😉
michaelamaranesi
1. dec 2010
Akurát dnes idem kúpiť lístky na Mikuláša. Boli sme aj minulý rok a malému sa Mikuláš páčil. A už dobre dlho som nebola v MC tak sa aj teším. Škoda, že v Taliansku nič také nie je. Keď tam malý nechodí do škôlky a je vonku zima veru hneď by som skočila do MC .
csikike
1. dec 2010
@michaelamaranesi vsetko naj fabiovi k narodkam, nech robi doma iba radost
a dakujem vsetkym v tomovom mene
my sme minuly rok neboli na mikulasovi a tento tiez asi nepojdeme... mozno buduci :-N
michaelamaranesi
1. dec 2010
@csikike Ďakujem pekne. Akurát ho čakám s tortičkou sama som robila tak sa vytešujem.
klaudia74
1. dec 2010
Fabiovi prajeme tiež všetko najlepšie k narodeninam! 😉
michaelamaranesi
1. dec 2010
@klaudia74 Ďakujeme.
sonenschein
2. dec 2010
ahoj kocky, ospravedlnujem sa malo sem chodim ani neviem co sa deje.
Tomaskovi prajeme vsetko naj x-) vela zdravicka stasticka a aby ta vsetci posluchali maminka aj tatinko 😃
sonenschein
2. dec 2010
A Fabiovi tiez x-) a sestricku k tomu x-)
angellinka
3. dec 2010
fabiovi vsetko naj.... 🙂

@bashka a my mozme dat kafe zajtra 😉
michaelamaranesi
4. dec 2010
Ďakujeme za gratulácie a k dnešným meninám Barborke prajem všetko najlepšie. 😉 Kedy idete na Mikuláša?
bashka
4. dec 2010
@michaelamaranesi Dakujeme, u nas bude Miki v pondelok v skole tak pojdeme kuki, do MC nejdeme
@angellinka nooooo, neviem, dneska je m nejako busy...ale zajtra poobede? Ci asi kafehaus neni otvoreny, ze, no ved dohodneme nieco
michaelamaranesi
4. dec 2010
@bashka aj Fabio bude mať v škôlke Mikuláša, ale nejako som zatúžila i po MC 😃 príprava pre druhé nech si zvyká na MC 😉
angellinka
4. dec 2010
@bashka tak niekedy inokedy 😃 vsak aj o tyzden..a Barbi vsetko naj,,,uz dufam ze cez tyzden sa uvidime x-)
csikike
4. dec 2010
@bashka a @kisska vsetko naj barborkam x-)
bashka
4. dec 2010
@angellinka dakujeme
@csikike dakujeme
a kisskinej Barborke od nas tiez.
No a ako bolo na Mikulasa?
michaelamaranesi
5. dec 2010
@bashka na Mikuláša bolo dobre. My sme tam prišli o štvrtej síce bol Mikuláš do piatej baba čo zavierala zavrela až do šietej tak Fabio sa tam riadne vybláznil. 🙂
csikike
7. dec 2010
@klaudia74 vsetko naj matyimu k dnesnym narodkam x-)
michaelamaranesi
7. dec 2010
@klaudia 74 všetko naj naj lepšie Matyimu 😉 k trom rôčkom. Bože ako ten čas letí veď teraz sme chodili cvičiť k Emoke...
klaudia74
7. dec 2010
Ďakujeme! 🙂
klaudia74
7. dec 2010
@michaelamaranesi Ani nehovor... ozaj, ty chodíš aj teraz cvičiť?
michaelamaranesi
7. dec 2010
@klaudia74 zatiaľ nechodím myslím, že od 20. týždňa sa chodí . Musím zavolať Emoke.
michaelamaranesi
11. dec 2010
Moja dnešná vianočná tvorba 😉
michaelamaranesi
11. dec 2010
Baby nemáte niektorá domácu pekáreň. Viem, že tu je o tom diskusia ,ale nikto mi nevie poradiť konkrétny tip. 😉
csikike
11. dec 2010
@michaelamaranesi krasne dielo x-)
bashka
11. dec 2010
@michaelamaranesi noooo, kym mas cas na taketo srandicky...super. 🙂 My mame moulinex a sme spoko
michaelamaranesi
11. dec 2010
@bashka veru kým mám čas na takéto srandičky, ale Fabio chcel vypekať viac ako ja. Minule vydržal v kuchyni tri hodiny a teraz asi hodinu a pol. A zdobila som na druhý deň , ale to už bol relax. A aký presne typ máš tej pekárničky?