• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

6. novembra 2013 
@michaelamaranesi My máme Tesco a som tiež spokojná. :slight_smile: A švagrovci dokonca z Lidlu a sú tiež spokojní, pritom švagriná si potrpí na dobré veci.
11. dec 2010 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@klaudia74 no ja som aj troška čítala diskusie a spomínali tam, že značkové reklamovali a také z tesca či z Lidl idú na jednotku. :wink:
11. dec 2010 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my planujeme kupit,a urcite moulinex :wink:
15. dec 2010 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaelamaranesi ja som tiez pocula same chvaly na tu tesco, my sme hlavne nechceli bielu, nemame biele spotrebice a tato moulinex akurat prisla len tak z cista jasna tak mame tu...ale ze by sme sa denne trhali piect v nej...prvy mesiac este ako tak, no neviem ci sme dokopy 5 krat nieco piekli tento rok...ale to je asi so vsetkym tak, ze...
15. dec 2010 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bashka Ale kamoška my silou mocou chcela kúpiť niečo ešte k svadbe stále som len odkladala čo mi má kúpiť tak ma napadlo toto, ale nakoniec som si vybrala 7 l hrniec tescoma to využijem asi viac, lebo najväčší čo mám má iba 4l a keď už budeme štyria. A ešte mám ten thermomix čo som ti raz robila prezentáciu a on robí aj hnieti čiže robí cesto raz dva tak asi by to bolo fakt zbytočné mať ešte túto pekárničku. Ale aj tak ma to ľáka :grinning: len aby to potom nedopadlo tak,že to budem len obchádzať. :wink:
15. dec 2010 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcicky, hlasim, ze vcera som si objavila svoj prvy sedivy vlas, no starnem...ale zaroven sa cudujem, ze uz som neni sediva cela :grinning: :grinning: :grinning:
@michaelamaranesi hrniec asi by som si ja vybrala, tych nemam nikdy dost, furt pouzivam 2 take oblubene dokola a furt v nich nieco je a mensi, alebo vacsi sa mi zrovna nehodi...
18. dec 2010 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky, prajem prijemne prezitie sviatkov :dizzy_face:
24. dec 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krasne prezitie Vianocnych sviatkov prajem :wink: I ked v Taliansku prsi uz tri dni v kuse :frowning2: Jaaaj ale tieto vianoce su krasne. Fabio to uz inak prezival ako minuly rok. Minuly rok mu bolo jedno ci je nieco pod stromcekom, alebo nie. Ale teraz tak cakal jeziska a darceky a ta radost , ked tam objavil svoje vysnivane vecicky.
25. dec 2010 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Co baby ako ?Nikto sem uz nechodi? :frowning2:
26. dec 2010 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som si dala pauzu, lebo cely rok sedim dost pri pocitaci... Sviatky presli velmi rychlo, jedna babka, druha babka, a uz je pracovny den... :wink: Ale bolo velmi dobre, tak ako pises @michaelamaranesi, maly sa tesil vsade rovnako na stromcek, bolo nam veselo. :slight_smile:
27. dec 2010 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@klaudia74 inac aj ja mam pocitacovu pauzu na pc. som max 30 minut denne. :wink:
28. dec 2010 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaelamaranesi zmenili ste chlapcenske meno?
28. dec 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@csikike hej nakoniec som to zmenila na Matteo :slight_smile: ale to uz na stopercent, len este nevieme co to bude. Druhy januarovy tyzden ideme do Hlohovca na 4d ultrazvuk tak snad uz budem vediet co to je, lebo aj vecicky uz chcem nejake vychystat. :slight_smile:
28. dec 2010 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaelamaranesi Ani necítiš, či chlapček alebo dievčatko? Nemusíš prezradiť, len sa pýtam... lebo ja som si bola taká istá, že keď sa ma na UZV pýtal lekár, či chcem vedieť, tak ma tá otázka normálne prekvapila... a že hej, povedzte... a keď povedal, že chlapec, tak moja myšlienka bola, že veď a čo iné by to malo byť... :sweat_smile:
28. dec 2010 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@klaudia74 Je to asi chalan, len doktor si nebol isty , ale aj ja to tak citim :wink:
28. dec 2010 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaelamaranesi blahozelame k chalanovi :wink: aj moj synovec v miami je matteo :slight_smile: kraaasne meno
30. dec 2010 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@klaudia74 dakujeme klaudi za nosic,heidi sa velmi paci :wink:
4. jan 2011 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angellinka super, teším sa! :wink:
4. jan 2011 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@klaudia74 ako maly v skolke?My sme neboli cely december,som sa rozhodla ze ho necham doma.Zvykne ho zobrat aj mama,tak mi trosku pomoze.A aj rozmyslam,ze ho nedam...neviem,este uvidim.
5. jan 2011 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angellinka U nás sa to našťastie vyriešilo, keď "biela teta" učiteľka, ktorá nám obom vadila, odišla do dôchodku. :wink: Tú druhú si malý obľúbil, tým pádom aj škôlku, nová učiteľka ktorá prišla je tiež dobrá, tak sa teším...
Po prázdninách bude chodiť už na celý deň, aj na to sa teší, dostal na Vianoce pyžamo aj zubnú kefku do škôlky. :slight_smile:
Podľa mňa je každé dieťa aj každá situácia iná, určite to nemáš ľahké s dvoma deťmi, ale ak je Norbi doma kľudnejší, aj ty si kľudnejšia - tak nemáš čo riešiť. Ten čas aj tak strašne rýchlo ubehne a do septembra sa možno on bude pýtať, že chce ísť s detičkami do škôlky. :wink:
Ja som to zažila s malým, keď som ho prvýkrát skúšala dať k Ildi, aby mi ho strážila. Plakal, necítil sa tam dobre, skúsili sme 2-3x a radšej sme to nechali tak. O pár mesiacov neskôr to bolo už úplne iné a potom tam chodil, ako domov. :wink:
5. jan 2011 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angellinka a Norbimu sa teda nepáči v škôlke ani doobeda? Plače im tam, alebo v čom je problém? ak sa smiem spýtať, lebo to ti fakt nezávidím, že ti Norbi ostane doma a ešte k tomu Heidi. Možno aj to, že ako sa narodila Heidi on musel nastúpiť do škôlky a že by sa cítil odložený? Nikdy nevieme čo sa tým malím odohráva v hlavičke. Možno je to forma jeho žiarlivosti. Francescova mamina mi vravela, že keď sa Francimu narodila sestra on mal tri roky a zase sa začal pocikávať a strašne žiarlil. No som zvedavá čo ma čaká.Ozaj zajtra ideme na 4D sono už sa teším.
8. jan 2011 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaelamaranesi ale paci sa mu,len nemam na to nervy ze ochorie zasa,a Heidi....a ten isty kolotoc.
A jasne ze ziarli,horsie by bolo keby neziarlil :grinning: ze by mu to bolo vsetko jedno,aspon viem ze normalne reaguje.Ved doteraz bol LEN on,a teraz sa vsetko toci okolo Heidi,lebo uz je ako tak samostatny,ak sa to da tak nazvat-Ale aspon oproti nej urcite,a hlavne ja ju vela nosim,tak aj to robi dost,ze mozno ma pocit,ze je odstrceny.Ale vynahradzam mu to ,ako sa len da.
Co bolo na sone?
8. jan 2011 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angellinka až zajtra idem na sono. Potom dám vedieť :wink:
8. jan 2011 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takže je to chlapček. :wink:
9. jan 2011 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: @michaelamaranesi tak blahozelame k dalsiemu chlapovi :slight_smile: :slight_smile: hhhm bude ti dobre,jedna zena v rodine
9. jan 2011 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaelamaranesi gratulujem k chlapovi, veru, budu si ta hyckat
10. jan 2011 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem snáď do tretice bude baba :grinning: človek nikdy nevie. :wink: Ale ja sa veľmi teším, že bude malý Matteo a nemám s tým najmenší problém, že nie je párik. Hlavne , že všetky parametre malo bábatko v poriadku. Aj sestra má troch chalanov. Tak tu na Slovensku malý Matteo zapadne do rodiny. :slight_smile:
10. jan 2011 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaelamaranesi gratulujeme, mas pravdu, lepsie ako parik su dve krasne zdrave deti :slight_smile:
10. jan 2011 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angellinka no čo nechala si Norbiho doma? alebo ešte skúsite škôlku? :wink:
12. jan 2011 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok