Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

klaudia74
11. dec 2010

@michaelamaranesi My máme Tesco a som tiež spokojná. 🙂 A švagrovci dokonca z Lidlu a sú tiež spokojní, pritom švagriná si potrpí na dobré veci.

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
angellinka
15. dec 2010

aj my planujeme kupit,a urcite moulinex 😉

bashka
15. dec 2010

@michaelamaranesi ja som tiez pocula same chvaly na tu tesco, my sme hlavne nechceli bielu, nemame biele spotrebice a tato moulinex akurat prisla len tak z cista jasna tak mame tu...ale ze by sme sa denne trhali piect v nej...prvy mesiac este ako tak, no neviem ci sme dokopy 5 krat nieco piekli tento rok...ale to je asi so vsetkym tak, ze...

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bashka
18. dec 2010

Dievcicky, hlasim, ze vcera som si objavila svoj prvy sedivy vlas, no starnem...ale zaroven sa cudujem, ze uz som neni sediva cela 😀 😀 😀
@michaelamaranesi hrniec asi by som si ja vybrala, tych nemam nikdy dost, furt pouzivam 2 take oblubene dokola a furt v nich nieco je a mensi, alebo vacsi sa mi zrovna nehodi...

csikike
24. dec 2010

kočky, prajem prijemne prezitie sviatkov 😵

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
klaudia74
27. dec 2010

Ja som si dala pauzu, lebo cely rok sedim dost pri pocitaci... Sviatky presli velmi rychlo, jedna babka, druha babka, a uz je pracovny den... 😉 Ale bolo velmi dobre, tak ako pises @michaelamaranesi, maly sa tesil vsade rovnako na stromcek, bolo nam veselo. 🙂

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
csikike
28. dec 2010

@michaelamaranesi zmenili ste chlapcenske meno?

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
klaudia74
28. dec 2010

@michaelamaranesi Ani necítiš, či chlapček alebo dievčatko? Nemusíš prezradiť, len sa pýtam... lebo ja som si bola taká istá, že keď sa ma na UZV pýtal lekár, či chcem vedieť, tak ma tá otázka normálne prekvapila... a že hej, povedzte... a keď povedal, že chlapec, tak moja myšlienka bola, že veď a čo iné by to malo byť... 😅

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
angellinka
30. dec 2010

@michaelamaranesi blahozelame k chalanovi 😉 aj moj synovec v miami je matteo 🙂 kraaasne meno

angellinka
4. jan 2011

@klaudia74 dakujeme klaudi za nosic,heidi sa velmi paci 😉

klaudia74
4. jan 2011

@angellinka super, teším sa! 😉

angellinka
5. jan 2011

@klaudia74 ako maly v skolke?My sme neboli cely december,som sa rozhodla ze ho necham doma.Zvykne ho zobrat aj mama,tak mi trosku pomoze.A aj rozmyslam,ze ho nedam...neviem,este uvidim.

klaudia74
5. jan 2011

@angellinka U nás sa to našťastie vyriešilo, keď "biela teta" učiteľka, ktorá nám obom vadila, odišla do dôchodku. 😉 Tú druhú si malý obľúbil, tým pádom aj škôlku, nová učiteľka ktorá prišla je tiež dobrá, tak sa teším...
Po prázdninách bude chodiť už na celý deň, aj na to sa teší, dostal na Vianoce pyžamo aj zubnú kefku do škôlky. 🙂
Podľa mňa je každé dieťa aj každá situácia iná, určite to nemáš ľahké s dvoma deťmi, ale ak je Norbi doma kľudnejší, aj ty si kľudnejšia - tak nemáš čo riešiť. Ten čas aj tak strašne rýchlo ubehne a do septembra sa možno on bude pýtať, že chce ísť s detičkami do škôlky. 😉
Ja som to zažila s malým, keď som ho prvýkrát skúšala dať k Ildi, aby mi ho strážila. Plakal, necítil sa tam dobre, skúsili sme 2-3x a radšej sme to nechali tak. O pár mesiacov neskôr to bolo už úplne iné a potom tam chodil, ako domov. 😉

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
angellinka
8. jan 2011

@michaelamaranesi ale paci sa mu,len nemam na to nervy ze ochorie zasa,a Heidi....a ten isty kolotoc.
A jasne ze ziarli,horsie by bolo keby neziarlil 😀 ze by mu to bolo vsetko jedno,aspon viem ze normalne reaguje.Ved doteraz bol LEN on,a teraz sa vsetko toci okolo Heidi,lebo uz je ako tak samostatny,ak sa to da tak nazvat-Ale aspon oproti nej urcite,a hlavne ja ju vela nosim,tak aj to robi dost,ze mozno ma pocit,ze je odstrceny.Ale vynahradzam mu to ,ako sa len da.
Co bolo na sone?

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
angellinka
9. jan 2011

😵 @michaelamaranesi tak blahozelame k dalsiemu chlapovi 🙂 🙂 hhhm bude ti dobre,jedna zena v rodine

csikike
10. jan 2011

@michaelamaranesi gratulujem k chlapovi, veru, budu si ta hyckat

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bashka
10. jan 2011

@michaelamaranesi gratulujeme, mas pravdu, lepsie ako parik su dve krasne zdrave deti 🙂

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre