• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

6. novembra 2013 
@michaelamaranesi mam ho doma....asi az na jar :wink:
boli sme v MC v pond,aj dnes.Tak nejak dobacujeme :dizzy_face: ako sa citis?
12. jan 2011 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angellinka Ďakujem dobre. Ako chodíte do Mc aj s Heidi? Normálne mi to MC chýba aj dneska som mala chuť tam skočiť s malým po škôlke , lebo dneska normálne plakal, že ide zo škôlky domov, ale išla som ho dať ešte ostrihať a bol taký upišťaný tak som to vzdala.
12. jan 2011 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaelamaranesi aj s heidi,jasne :wink: aj Stanka s dievcencami bola,dojdite :wink:
12. jan 2011 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute babenky čo je s Vami? nejako sme sem prestali chodiť či písať? :wink:
22. jan 2011 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaelamaranesi ja mam teraz obe deti doma, pre zmenu je tomo zase soplavy, ale ani sa mu necudujem, v piatok co som bola pre neho, tam jeden chlapcek tak skaredo kaslal, ze uz som vedela, ze tomo v pondelok nepojde
25. jan 2011 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@csikike Jáááj nechápem tie maminy čo dajú choré deti do škôlky a ešte viac učiteľky čo nevidia také dieťa , keď náhodou prevezmú treba kontaktovať rodiča aby si preňho prišlo.
Ja akurát prepieram veci po Fabiovi včera biele a dneska modré :slight_smile: chcem to mať čím skôr na poriadku človek nikdy nevie. Zajtra ma čaká vyšetrenie na cukor tak dúfam, že to dopadne v pohode, lebo pri Fabiovi som skončila v nemocnici.
Ešte ťa tu musím pochváliť za tie krásne fotky čo si nám urobila a prikladám aj nejaké.
25. jan 2011 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaelamaranesi ja aj chapem, lebo ked aj ostatne deti su furt doma ako tomo, tak je to o nervy, neviem ako to budem riesit ked nastupim do roboty... ved ma po tyzdni vyhodia za dochadzku...
ale zrovna toto dieta ma mamu doma s malym babom, tak ho kludne mohla nechat nech nenakazi ostatnych :zipper_mouth:
25. jan 2011 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaelamaranesi Krásne fotky! :wink: @csikike je naozaj šikovná... :slight_smile:
No mne skončila "rodičovská dovolenka", aj keď to nikdy pre mňa nebola dovolenka, ale teraz už naozaj naplno pracujem... preto ma tu moc nevidíte...
25. jan 2011 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@csikike tak ja mam stale Norbiho doma,ani nenastupil v januari :wink: dohodli sme sa ze az na jar,alebo septemeber.A som aj rada,aj sme si uz zvykli.Mame urcity rezim,a hotovo ze Bash? :grinning: sice som na nervy niekedy,ale to by som bola aj tak :dizzy_face:
@michaelamaranesi ano ani ja nechapem matky co daju chore dieta do skolky,a taky ako moj co sa nanho vsetko nalepi je hned potom doma :unamused: ako sa citis?uz si urcite pekne gulata,ze?Kde budes rodit?
25. jan 2011 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angellinka rodiť budem v Nových Zámkoch aj Fabio sa tam narodil. Guľatá som tak ako na tých fotkách :wink: ale v pohodičke. Zajtra idem na cukor tak dúfam, že budú dobré výsledky, lebo pri Fabiovi som si musela poležať v nemocnici kvôli cukru.
25. jan 2011 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaelamaranesi ze gulata :grinning: @angellinka som ju musela vzdy napominat nech vypuci brusko aby bolo na foto nieco vidiet :grinning:
26. jan 2011 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@csikike ani nehovor bola som v tom, že som pribrala 5-6 kg a v pondelok na poradni, že 10!!! skoro mi oči vypadli :grinning:
26. jan 2011 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cafte, videli ste babies? Tu sa da stiahnut
http://isohunt.com/torrent_details/209336697/babies?tab=summary
celkom zaujimave pozorovat 4 deticky z roznych casti sveta...mam aj na dvdcku keby vam to neslo :slight_smile:
Freda, noooo, ide ti...aky mas teraz fotak novy?
Ja som tiez rada, ze je B doma, 4.4 by sme mali prepadnut MŠ, no uvidime, uz sa tam chodime hravat na dvor a strasne sa tesi, niekolkokrat denne mi opakuje ako sa tam bude hravat, papat polievocku a spinkat
:slight_smile: tak nech jej to vydrzi
Michel, asi by som aj ja uz nabuduce isla do NZ, aj som rozmyslala tento krat, ale moj porodnik tam nechodi a ja som chcela jeho takze to prevazilo...
26. jan 2011 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaelamaranesi tak brusko mas pekne o tom potom :wink: jaaaj uz ani neviem ake to bolo,len viem ze bolo horuco,a ja som nevladala,tak ako by som chcela,hlavne ten posledny mesiac :stuck_out_tongue_closed_eyes: No ale nakoniec som este aj prenasala,a stale som si myslela ze porodim skor :grinning: 10kg?neboj to schudnes,aj ked ja som myslela ze to pojde dolu ako pri Norbim,ze som bola za 3 mes,pod mojou vahou ako som otehotnela.Tak teraz este furt sa rozculujem,ze mam 2 navyse :fearful: :fearful:
tak nech su dobre vysledky,a nemusite ist do nemocnice,daj vediet :wink:
26. jan 2011 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bashka neviem to kuknut,nemame taky program.Poicas :wink:
26. jan 2011 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angellinka poicam :wink:
...no ja som este ani v den porodu nemala tolko kolko by som normalne mala mat...kuuurnik, snad to priberiem niekedy...
26. jan 2011 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bashka ja by som ti rada dala par... mam ich dost navyse :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. jan 2011 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak do nemocnice sa nejde :slight_smile: výsledky sú dobré. :slight_smile:
26. jan 2011 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaelamaranesi to je super správa :wink:
26. jan 2011 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaelamaranesi super, gratulujeme :wink:
27. jan 2011 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ani jedna z vas nebude rodit v Galante?
30. jan 2011 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sissika isto budeme...len my este teraz chvilu nie :grinning:
30. jan 2011 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sissika ahoj, ja budem rodit v Galante.. aj prvykrat som rodila tam
30. jan 2011 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sissika ja uz nie, ale dceru som rodila tam
31. jan 2011 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sissika ja som tam rodila oboch drobcov
31. jan 2011 o 10:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bashka
@zuzka_cz
@csikike
@evitkamalicka
a ako to dopadlo? koho ste mali pri porode? myslim, ktoreho lekara? chodi niektora k dr. Janíčkovi?
1. feb 2011 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sissika ja som mala oba cisarske a ten druhy pri Janíčekovi
1. feb 2011 o 11:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sissika ja som mala pri porode Barana, k nemu aj chodim, tak preto.. a chcem ho aj pri druhom
1. feb 2011 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sissika ja som mala babisovu ale tiez cisarskym
1. feb 2011 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sissika dopadlo to super. Dr. Vaško :wink: Sestonedelie, novorodenecke v pohode, az na absolutne ani jednu laktacnu sestru, mne sice nebolo treba, ale babenkam bez skusenosti by sa teda zisla...aspon jedna :stuck_out_tongue_closed_eyes: Preto to potom s dojcenim vyzera u nas tak ako vyzera, hanba...
1. feb 2011 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok