Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

angellinka
12. jan 2011

@michaelamaranesi mam ho doma....asi az na jar 😉
boli sme v MC v pond,aj dnes.Tak nejak dobacujeme 😵 ako sa citis?

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
angellinka
12. jan 2011

@michaelamaranesi aj s heidi,jasne 😉 aj Stanka s dievcencami bola,dojdite 😉

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
csikike
25. jan 2011

@michaelamaranesi ja mam teraz obe deti doma, pre zmenu je tomo zase soplavy, ale ani sa mu necudujem, v piatok co som bola pre neho, tam jeden chlapcek tak skaredo kaslal, ze uz som vedela, ze tomo v pondelok nepojde

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
csikike
25. jan 2011

@michaelamaranesi ja aj chapem, lebo ked aj ostatne deti su furt doma ako tomo, tak je to o nervy, neviem ako to budem riesit ked nastupim do roboty... ved ma po tyzdni vyhodia za dochadzku...
ale zrovna toto dieta ma mamu doma s malym babom, tak ho kludne mohla nechat nech nenakazi ostatnych 🤐

klaudia74
25. jan 2011

@michaelamaranesi Krásne fotky! 😉 @csikike je naozaj šikovná... 🙂
No mne skončila "rodičovská dovolenka", aj keď to nikdy pre mňa nebola dovolenka, ale teraz už naozaj naplno pracujem... preto ma tu moc nevidíte...

angellinka
25. jan 2011

@csikike tak ja mam stale Norbiho doma,ani nenastupil v januari 😉 dohodli sme sa ze az na jar,alebo septemeber.A som aj rada,aj sme si uz zvykli.Mame urcity rezim,a hotovo ze Bash? 😀 sice som na nervy niekedy,ale to by som bola aj tak 😵
@michaelamaranesi ano ani ja nechapem matky co daju chore dieta do skolky,a taky ako moj co sa nanho vsetko nalepi je hned potom doma 😒 ako sa citis?uz si urcite pekne gulata,ze?Kde budes rodit?

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
csikike
26. jan 2011

@michaelamaranesi ze gulata 😀 @angellinka som ju musela vzdy napominat nech vypuci brusko aby bolo na foto nieco vidiet 😀

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bashka
26. jan 2011

Cafte, videli ste babies? Tu sa da stiahnut
http://isohunt.com/torrent_details/209336697/ba...
celkom zaujimave pozorovat 4 deticky z roznych casti sveta...mam aj na dvdcku keby vam to neslo 🙂
Freda, noooo, ide ti...aky mas teraz fotak novy?
Ja som tiez rada, ze je B doma, 4.4 by sme mali prepadnut MŠ, no uvidime, uz sa tam chodime hravat na dvor a strasne sa tesi, niekolkokrat denne mi opakuje ako sa tam bude hravat, papat polievocku a spinkat
🙂 tak nech jej to vydrzi
Michel, asi by som aj ja uz nabuduce isla do NZ, aj som rozmyslala tento krat, ale moj porodnik tam nechodi a ja som chcela jeho takze to prevazilo...

angellinka
26. jan 2011

@michaelamaranesi tak brusko mas pekne o tom potom 😉 jaaaj uz ani neviem ake to bolo,len viem ze bolo horuco,a ja som nevladala,tak ako by som chcela,hlavne ten posledny mesiac 😝 No ale nakoniec som este aj prenasala,a stale som si myslela ze porodim skor 😀 10kg?neboj to schudnes,aj ked ja som myslela ze to pojde dolu ako pri Norbim,ze som bola za 3 mes,pod mojou vahou ako som otehotnela.Tak teraz este furt sa rozculujem,ze mam 2 navyse 😨 😨
tak nech su dobre vysledky,a nemusite ist do nemocnice,daj vediet 😉

angellinka
26. jan 2011

@bashka neviem to kuknut,nemame taky program.Poicas 😉

bashka
26. jan 2011

@angellinka poicam 😉
...no ja som este ani v den porodu nemala tolko kolko by som normalne mala mat...kuuurnik, snad to priberiem niekedy...

csikike
26. jan 2011

@bashka ja by som ti rada dala par... mam ich dost navyse 😝

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
klaudia74
26. jan 2011

@michaelamaranesi to je super správa 😉

csikike
27. jan 2011

@michaelamaranesi super, gratulujeme 😉

sissika
30. jan 2011

ahojte, ani jedna z vas nebude rodit v Galante?

bashka
30. jan 2011

@sissika isto budeme...len my este teraz chvilu nie 😀

zuzka_cz
30. jan 2011

@sissika ahoj, ja budem rodit v Galante.. aj prvykrat som rodila tam

csikike
31. jan 2011

@sissika ja uz nie, ale dceru som rodila tam

evitkamalicka
31. jan 2011

@sissika ja som tam rodila oboch drobcov

sissika
1. feb 2011

@bashka
@zuzka_cz
@csikike
@evitkamalicka
a ako to dopadlo? koho ste mali pri porode? myslim, ktoreho lekara? chodi niektora k dr. Janíčkovi?

evitkamalicka
1. feb 2011

@sissika ja som mala oba cisarske a ten druhy pri Janíčekovi

zuzka_cz
1. feb 2011

@sissika ja som mala pri porode Barana, k nemu aj chodim, tak preto.. a chcem ho aj pri druhom

csikike
1. feb 2011

@sissika ja som mala babisovu ale tiez cisarskym

bashka
1. feb 2011

@sissika dopadlo to super. Dr. Vaško 😉 Sestonedelie, novorodenecke v pohode, az na absolutne ani jednu laktacnu sestru, mne sice nebolo treba, ale babenkam bez skusenosti by sa teda zisla...aspon jedna 😝 Preto to potom s dojcenim vyzera u nas tak ako vyzera, hanba...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre