Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

v15
29. sep 2006

kaprik vedla Galvanu

v15
29. sep 2006

zuzi dnes mám ísľ so svokrvcami aj s Naďou do NZ ideme pozrieť nábytkárstva tak sa im pochválim budú určite prekvapené a poviem to určite aj mužovi 😀

kaprik
29. sep 2006

Aha.
Tak ja sa na dnes a asi aj na vikend lucim. Sice pri pc budem, lebo si idem pisat diplomovku,tak ak na vas natrafim, tak sa pridam.

Ahojte! 🙂

v15
29. sep 2006

Ahoj kaprik a tešim sa že sme pokecali pa 🙂

zuz11
29. sep 2006

veron, myslis ze ich az tak velmi zaujimam? 😉 aj ked viem ze tvoj svokor chodieva domov v tom case ako moja mamina a s casu na cas sa bavia 😉

zuz11
29. sep 2006

kaprik, uspesne klepanie do diplomovky 😉

zuz11
29. sep 2006

myslim ze pozvavacie znamenie by bolo aj to ze mi zomrel brasko pred dvoma rokmi a to budu vediet.....

v15
29. sep 2006

ja to myslím v tom zmysle že aký je svet malý

v15
29. sep 2006

tak to mi je ľúto...

zuz11
29. sep 2006

to nic.. v kazdej rodine je nieco ale ak zabudnes meno tak toto je poznavacie znamenie, a byvame na prvom poschodi 😉

v15
29. sep 2006

dobre moja už budem musieť končiť idem sa pripraviť, ďakujem za pokec a zajtra nakuknem znova, prajem ti pekný deň pa pa 😉

zuz11
29. sep 2006

pa aj my uz ideme 😉 pekny vikend 😵

v15
29. sep 2006

aj vám pa 🙂

v15
2. okt 2006

narýchlo som nakukla a nikto tu nie je, sem asi často nepíšete čo šalanky kde ste? 😅

zuz11
2. okt 2006

veron, no dnes je blby den, teda pocko 🤐 ako dopadol vikend?

v15
2. okt 2006

mne v pohode a vám ste zdravý?

zuz11
2. okt 2006

veron, no v sobotu som zabila celu v posteli bo tiez neako blbli tlaky a dnes ma manzel na obed odviezol domov bo nas zalievali poty..... 🤐

v15
2. okt 2006

to nie je bohvie čo dúfam že vám už je lepšie 😉

zuz11
2. okt 2006

veron, no uz nas neoblieva ale ked si spomeniem ze zajtra do prace tak zacne 🤐
inak kupila si nieco v piatok zo svokrovcami? co vraveli ze ma poznas? 😵

v15
2. okt 2006

presne to, že je svet malý, ale svokra si myslela že si už porodila
j som nekupovala nič len svokrovci si kupovali novú sedačku a stenu obývaciu

zuz11
2. okt 2006

veron, a ved od mojej maminy nevedia ze kedy a co? 😅 inak vela ludi bolo v domienke ze sme sa museli brat ale nie je to tak, brali sme sa s cistej lasky 😅 jedine ze by som bola tehu uz rok 😀

v15
2. okt 2006

svokor mi vravel že už necestuje s tvojou maminou tak sa nerosprávajú tak ako volakedi, ale svokra usudzovala z toho že keď ťa videla naposledi tak si malá také velké bruško že si myslela že si už porodila 🙂
čím častejšie chodím na túto stránku a pozerám fotečky a tie krásne detičky tak normálne dostávam chuť mať bábo 😀

zuz11
2. okt 2006

veron, aha tak take info este nemam ze uz spolu necestuvavaju 😀 panecku to kedy som mala brusko na rodenie? 🤐 panecku mozno ze teraz aj ale to ma asi nemohla vidiet 🤐 aspon nieco nove som sa o sebe dozvedela 😵

v15
2. okt 2006

tak neviem tak mi vravela 😉

zuz11
2. okt 2006

veron, hmmm.... takze vravis ze budete mat cochvila aj vy mimi? 😀 ozaj kde byvate vy?

v15
2. okt 2006

my bývame v Šali pri kulturáku na Partizánskej ulici tam som aj bývala celé dedstvo a tak sa nám podarilo náhodou kúpiť byt vo vedlajšom vchode 😀

zuz11
2. okt 2006

a ako velky mate bytik? 😉 tak to mate celkom super tam e pekne a asi vacsi klud ako u nas na vlcanskej 😵

v15
2. okt 2006

2 izbový byt ale je dosť veľký máme jenu veľkú izbu a jenu menšiu a máme aj veľkú chodbu, nna tejto ulici je naozaj kľud hneď pri baráku mám škôlku aj školu je tu super 🙂
vy chcete koľko izbový byt kúpiť?

zuz11
2. okt 2006

veron, my kupujeme dost velky trojizbak, tak ked uz tak nech ma Drobec izbu 😵
hej to viem tam je hned vah a aj kupko 😀

v15
2. okt 2006

my sme chceli tiež trojizbový ale keď sme kupovali tak bolo obdobie rýchleho zdražovsnia bytov tak sme bohu žial mali len na dvojizbák, ale som spokojná zatial a neskôr sa uvidí 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre