• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

6. novembra 2013 
veron, no lahko vymnite za vacsi casom, aj tak Drobec bude neaky ten cas s vami buvavat :grinning: uz si manzela pripravila na to ze bude mimi hned? alebo neaku pomalu terapiu pouzivas :grinning: ten si ma este pameta? :grinning:
2. okt 2006 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jemu som aj zabudla povedať teraz chodí do roboty ale zajtra má už volno tak mu poviem nebolo jednoducho ani času :sweat_smile:
on by chcel tiež tak nebudem mať problém s ním ale asi sa začneme snažiť možno koncom decembra alebo začiatkom januára ešte neviem :slight_smile:
2. okt 2006 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veron, take planovanie nie je dobre :grinning: my sme neplanovali a mae a viem ze baby co planuju su z toho az chore a potom sa tazko otehotnie, skuste trenovat uz teraz a nechat tomu volny priebech, mimi pride ked bude chciet ono nie vy :wink:
2. okt 2006 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem ale len teraz som vysadila tabletky a nechcem hneď skúšať chcem sa naprv prečistiť :slight_smile:
2. okt 2006 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, no hej to treba ja som sa cistila jeden rok :grinning:
2. okt 2006 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre zuzi budem končiť možno neskôr sa ešte ukážem tak zatiaľ vám prajem pekný večer :slight_smile:
2. okt 2006 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahooojte hlasim sa narychlo z labaku :grinning:
3. okt 2006 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
haloooo :sunglasses:
4. okt 2006 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooooo :grinning:
4. okt 2006 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
zabka, tak ako sa ti paci? Deturence posluchaju? Knizku som dostala, dakujem...este som sa do nej nepustila :astonished: a aj naladu mam dost blbu
4. okt 2006 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aaale mam sa uponahlane, zajtra ucim, tak si dnes vsetko skusam merat, nech som zajtra mudra
preco mas zlu naladu? kto ti ju pokazil?
4. okt 2006 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaaaale, vcera maloval drahy strop v detskej a po vyschnuti a vysadrovani zacala farba pukat, tak sme museli cely stop oskriabat spachtlou a nasa uuuuuuuuuuzasna suseda nam vybúchavala do rytmu a potom prisla klopat a zvonit, asi sa chcela vykricat, ale neotvoili sme jej
4. okt 2006 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
csikike,to fakt??to musi byt hrozne,este tam poriadne ani nebyvate,uz po vas zazeraju,musi to byt hrozne.
4. okt 2006 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
csikike tak to teda naozaj nepotesi :frowning2: a uz toboz taka suseda,asi mala svoje dni, ze bola taka nervna :grinning:
4. okt 2006 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: tak ona ma potom svoje dni stale :grinning: ale sa vytesujem, ze sme zohnali parketara :grinning:
4. okt 2006 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeeej tak to gratulujem, kedy budete brusit?
4. okt 2006 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, pride v nedelu, ja si beriem pondelok a utorok volno, ideme robit linku, uz zavesna cast je hotova, takze uz len spodok :grinning:
4. okt 2006 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csikike, podlahara mas v BA na brusenie aj ja zhanam :dizzy_face:
4. okt 2006 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak to gratulujem :wink: sikovny ste, uvidis ako sa budes tesit z tych parkiet a budu urcite krajsie ako tie nase :slight_smile:
4. okt 2006 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuz, zabka mali z BA, ja mam z vedlajsej dediny, je to vlastne skolnik :zipper_mouth:
4. okt 2006 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabka, neblazni, tie vase su fantasticke :wink:
4. okt 2006 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csikike, ty mas ten byt na brusenie ale v ba? :grinning:
4. okt 2006 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
csikike prides omrknut? na fotkach to vyzera fajn, aj v izbe kde tu ... ale len kde tu :grinning:
4. okt 2006 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuz, nie, ja byvam v SA a aj tam sme kupili bytik
4. okt 2006 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dnes som tu do 18 a aj zajtra, ty si este v skole? Ako sa darilo merat?
4. okt 2006 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to nic :zipper_mouth: ja hladam v BA parketara :dizzy_face:
4. okt 2006 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuz, ved vravim, ze zabka mali z BA, bo oni uz byvaju v BA
4. okt 2006 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuz my sme nasli normalne cez inzeraty v novinach, co chodia do schranok :wink: , sice tych nasich moc neodporucam, ale ak by to zatmelili, bolo by to supis
4. okt 2006 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
csikike, este som v skole, nechce sa mi rano vstavat tak chodim na deviatu a tvrdnem tu do piatej a viac ... meranie, no skusala som, ci tie stroje vobec chodia a vyzera to fajn, uvidim zajtra :sunglasses:
4. okt 2006 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze zajtra mas velku premieru? Budem drzat palce. A ako si sa rozhodla, bude dobra alebo prisna?
Uz si si zariadila labak po svojom?
4. okt 2006 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok