Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale x-)

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂
zab_kaautor
8. jan 2007
mi hovor, ja opat meskam 😃 a zistujem, ze moj cyklus bude hooodne dlhy, som sa pytala muzika, co ak? a on, ze z coho ]-(
csikike
8. jan 2007
no parada, ved z coho asi...mozno z prievanu, nie? :-x
ja zistujem, ze mam uplne normalny 28 dnovy cyklus (zatial) ale buduci mesiac mam ist na usg do GA, tak sa trocha bojim
emkaa
8. jan 2007
ak to mám odhadnúť, asi tak 2 mesiace
zab_kaautor
8. jan 2007
super emi, drzim palceky nech cim skor oznamis dobru spravu 😉
csiki a to uz preco? ci v ramci preventivky?
emkaa
8. jan 2007
ďakujem 🙂
teraz v stredu sa chystám na preventívnu ku gyn., tak som zvedavá čo povie
chodíte k niekomu zo Šale? alebo žabka, ty chodíš v BA?
csikike
8. jan 2007
hej, je to v ramci preventivky a k protirakovinovemu vysetreniu to pozaduju...ja chodim do Tomasikova
zab_kaautor
8. jan 2007
ja chodim v Ba a chystam sa zmenit, lebo s tym mojim nie som spokojna ]-( ale cakala som an zmenu poistovne a teraz na zmluvu s mojou poistonou ]-( (svinstva velike)
csikike
8. jan 2007
ja som tiez menila poistovnu, ale nebol ziadny problem
emkaa
8. jan 2007
kvôli čomu ste menili poisťovňu? ja mám Apollo
zab_kaautor
8. jan 2007
no ja som sla zo vseobecnej do novej a ta ma problemy :-| , z dazda pod odkvap ]-(
evatu
8. jan 2007
Ahojte vsetky 🙂 dlho ste sa tu takto nerozpisovali...
zab_kaautor
8. jan 2007
ahoj, ved ked nepomozes 😃
ako sa mas?
evatu
8. jan 2007
Mam sa uponahlane 🙂 ,ale to asi aj vy,ze?
evatu
8. jan 2007
zabka,teraz si uz doma?
csikike
8. jan 2007
ahoj Evi, teba som tu uz hoooooooooodne davno nevidela
evatu
8. jan 2007
Ja sem obcas nakuknem,ale je malo casu.. 😞
evatu
8. jan 2007
No ale to stretko by naozaj nebolo zle 🙂
evatu
8. jan 2007
csikike,zabka..vy ste prerabali byty...ako ste na tom? Uz mate vsetko dokoncene?
zab_kaautor
8. jan 2007
hej evi uz som doma ale dozvedela som sa, ze ma caka asi praha onedlho 😃
zab_kaautor
8. jan 2007
ved si povedzte kedy stretko 😉 najlepsie ak by som to hned skombinovala aj zo zubarkou 😎
evatu
8. jan 2007
zabka a manzel to znasa v pohode? V Prahe ti bude fajn,ja by som tam hned sla ,aspon na vikend 🙂
zab_kaautor
8. jan 2007
noooo to je dobra otazka :-x ale praha by bola len na chvilu a rozhodne je to blizsie a spojenie lacnejsie 😉
evatu
8. jan 2007
A musi to byt tento tyzden? Co tak niekedy na buduci?
csikike
8. jan 2007
no aj my uz byvame a uplne sa vytesujeme, este nie je vsetko ako ma byt, ale postupne, dnes ideme kupovat koberec do detskej a aj valendu tam 😃
evatu
8. jan 2007
To mas pravdu... 🙂 Ja som manzelovi zo srandy povedala,ze pojdem do Egypta (aj ked tam ma to vobec nelaka..) a on hned,ze a to ho tu kludne necham sameho???? 😃 Tak ma to velmi potesilo,ze sa mu to nepacilo... 🙂
evatu
8. jan 2007
csikike,vy uz zariadujete aj detsku? 🙂
csikike
8. jan 2007
evi, no zariadujeme, ale nie pre dieta...no sice ano, pre dieta, ale nie novorodeniatko...skor tak na neskor, zatial je tam PC a drahy tam chce valendu, vraj moze odtial pozerat filmy 😃
zab_kaautor
8. jan 2007
evatu no ja by som bola rada,a k by sa to podarilo napriklad tento mesiac 😃
csikike vy sa teeeeeda ponahlate 🙂 , pre co asi tak? 😃 a ja poprosim foto, zajtra si budeme ukazovat fotecky ok?
csikike
8. jan 2007
dobre, skusim dnes nafotit ulovok, ale kludne mozes niekedy zaskocit k nam a pozriet si to osobne 😉
evatu
8. jan 2007
nejako to stretko dohodneme 🙂

Začni písať odpoveď...

Odošli