Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

evatu
23. aug 2006

Csikike,ja neviem.. 😒

csikike
23. aug 2006

tie brusne tance zneju lakavo aj ked ja mozem tak akurat bruchovat s penetrakom v ruke a s kyblami so sterkou 😀

evatu
23. aug 2006

csikike 😀 no ale mohla by si sa dat nahovorit..aspon by som nechodila sama..

zab_ka
autor
23. aug 2006

😀 ale to nebudes vecne, ved mate len styri izby krat stry steny 😉
ja som lava na take veci, mne by to neslo, staci tanecna, citila som sa jak najvacsie drevo na svete 😠

evatu
23. aug 2006

zabka ,al ebrusne tance su o niecom inom.. Tam sa naucis kruzit bokmi,robit sexi pohyby panvou aj bruskom a dokonca sme sa ucili aj pohybovat prsiami,no ale kazdym zvlast.. 😀 A je pravda,ze zo zaciatku sme sa na sebe riadne bavili 😀 😀

csikike
23. aug 2006

oprava, len 3 izby 😀 a lava som aj ja 😀 ale ked si spomeniem ake drevo som ja... 😀 hned by zatvorili cele studio 😀

evatu
23. aug 2006

A ved,keby sme tam sli cela partia,bola by to aj vacsia zabava..

zuz11
23. aug 2006

prcham zhanat plavky s kosikmi 75D tak drzte palce 😵 podprdy uz take mam 😵

zuz11
23. aug 2006

pekny zvysok dna a snad vecer pridem plnit resty 😅 🤐 😵

evatu
23. aug 2006

maj sa pekne ,zuz 🙂

zab_ka
autor
23. aug 2006

evatu ja viem,a le poznam svoje moznosti a sexi sa vlnit a vrtiezt zadkom, ci uz bruchom mi nhrozi, proste sa to neviem naucit

zuz11
23. aug 2006

csikike, tak uz viem manzel mi to objasnil je to kniha: tracyho tiger a je to cesky a anglicky a kupili sme ju v PH ak chces poziciam 😵

evatu
23. aug 2006

zabka,nebud na seba az taka kriticka..ja som si to predtym o sebe tiez myslela.. az kym som nevyskusala.. 🙂

csikike
23. aug 2006

evi, to akoze gulat ceckami? Tak to uz by som asi nezvladla 😀

zab_ka
autor
23. aug 2006

papa zuz a evatu, no po tanecnej som kriticka 😔 , dovtedy som dufala, ze to nie je az take zle

evatu
23. aug 2006

😀 😀 😀 csikike,nieco take ako ked sa snazis pohnut a dvihnut kazde zvlast..

zab_ka
autor
23. aug 2006

😀 tymi nemusis, hlavne panvou ale zase ako by sa to nasim muzikom pacilo! 😵

evatu
23. aug 2006

Ja som videla v Tureckujednu tanecnicu a ta snad hybala kazdym svalom zvlast...nieco uzasne...

evatu
23. aug 2006

zabka..no hej,nasim chlapom by sa to urcite pacilo 🙂 Ten moj bol cely nadseny,ked s adozvedel,ze nieco take ma bavi..ale este som mu netancovala,nenasla som odvahu..

zab_ka
autor
23. aug 2006

😀 tak to mas aspon nieco, co mozes vytiahnut vo vhodnej chvili

ja som sa mojho pytala, ze ci si mam kupit cipkovanu bielizen alebo sexi kosielku (kedze svadobne pradielko nebolo az take sexi), ze ci by bol rad a on sa zacal smiat 😠 tak neviem, co si mam o tom mysliet)

emkaa
23. aug 2006

uz som tu zase, poslala som par pracovnych mailov
zabka, moj chlap povedal, ze teda asi je to tvojmu muzikovi jedno - teda ze mu nezalezi na tom, v akom pradielku si 🙂

zab_ka
autor
23. aug 2006

volakedy davno sa vyjadril, ze jemu sa paci ked ma a sebe take pohodlne bavlnene (odvtedy ich nosim casto) ale ta dnesna reakcia neviem 😒 kupim a uvidim

evatu
23. aug 2006

Ja som zistila,ze ten moj si dost vsima,ake pradielko mam prave na sebe 🙂

evatu
23. aug 2006

zabka,ved s aho ani nepytaj..vzdy si len kup a potom sprav prekvapko..no a hned uvidis ten jeho pohlad.. 🙂

emkaa
23. aug 2006

aj moj ma rad bavlnene, ale ja take skoro vobec nemam..
stale sa pyta, ci sa mi nepoti zadok v tych umelych cipkach 🙂

evatu
23. aug 2006

emkaa,tak mu pvedz,ze tie umele cipky su take malinke a uzke,ze sa ani nemas sancu potit v nich .. 🙂

zab_ka
autor
23. aug 2006

evatu, neviem neviem, ten moj je atypicky chlap, vyhodim tazke prachy a bude to niekde v sufliku, ja nerada take nosim (hlavne kvoli zapalom) a ked jemu take ani netreba, naco 😒 aaale tu kosielku si kupim, som mu hovorila, ze sme nemali ani svadobnu noc

zab_ka
autor
23. aug 2006

mno ale pomohli ste mi, rozhodla som sa, ze on mi nieco kupi a nech kupi, co s amu bude pacit! a basta 🙂

emkaa
23. aug 2006

mam rada take cipkovane, ktore je cele cipkovane, lebo nevidiet potom tu gumicku nohaviciek, alebo co to je, ked som v uzkych nohaviciach.. ja tanga moc nemusim, uz som si odvykla

evatu
23. aug 2006

dobry napad,zabka..

Ja nosim rada zvodne pradielko,take sexi,ale aj sportove.. A k tym zapalom...treba si len dat pozor na material..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre