Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

zab_ka
autor
12. apr 2007

no tak myslim, ze po odmlke mozme znova ozivit temu 😎 😀

csikike
12. apr 2007

tak ahojte vsetky 😀

csikike
19. apr 2007

Ahojte, nikto sem nechodi? hm? Zabi?

ciling
19. apr 2007

caute baby.... som v 33 tyzdni a idem rodit v Sali... zatial este nemam vybraneho gynekologa, viete mi niekoho odporucit? Najradsej by som bola keby to mohla byt nejaka zena, ta sa predsa len vie viac vcitit do koze zeny...

sylvasik
21. apr 2007

Dobry den Sa, uz sem nikto nechodi?

zab_ka
autor
23. apr 2007

sylvi no asi nie, nejako upadamoralka 😎
ciling, ja ti v tomto asi moc nepomozem, ale vraj v dusle je dobra

csikike
23. apr 2007

Ahojte...tak na porod ja mam este kooooooooopec casu, ale nezalezi mi ci tam bude chlap alebo zena, len nech spravia co maju

zab_ka
autor
23. apr 2007

jeeej cau csiki ako sa mas? ja mam fofriky ☹

csikike
23. apr 2007

zabi, dnes sa mam fajn, zatial...zase mas studentov? Alebo ake fofry?

zab_ka
autor
23. apr 2007

ale musim do zajtra poslat papiere do ciny ohladom stipka co ziadam a az teraz som si vsimla, ze im musim poslat uz aj abstrakty mojich prac a tak teraz spisujem
navyse v stredu koci termin na ziadost o europske projekty, cize finisujeme aj na tom a taaaak
snad v stvrtok si vydychnem konence

csikike
23. apr 2007

takze skusas tu cinu predsa?
to mas naozaj perne...
u nas je takmer klud, koncime s pracou a kolega este nieco doraba a potom mame volnejsie, az nato, ze budem musiet asi ist na sluzobku...asi, vraj sa mam dohodnut s kolegom kto z nas pojde

zab_ka
autor
23. apr 2007

no odpisali, ze davaju grant 1000 dolacov, co aj tak nestaci ale zvysok sa doplati z grantu, tak skusam a uvidim, ci pojdem na vylet 😎

csikike
23. apr 2007

parada, a co nato drahy? Kedy by si mala ist ak sa to podari?

zab_ka
autor
23. apr 2007

kooonecne som tu, tomu sa hovori konzultacie 😀
no co na to muzik neviem, najprv musim vyhrat
mna skor zaujima, co ty? uz si bola na dalsom uzv?

csikike
24. apr 2007

hej, bola som, minuly stvrtok, bo som menila dokiho a ten mi hned spravil USG, ukazal mi ako bije drobcovi srdiecko, aj ho odmeral, ale zakecali sme sa a zabudol mi to povedat, len vravel, ze som 6tt, takze asi sa este posunie na neskor termin, ale najblizsie ked pojdem, tak uz budem vediet viac.

zab_ka
autor
24. apr 2007

super mamca, tesim sa s tebou

csikike
24. apr 2007

len ma trapi, ze mam teplotu, doteraz ma bolelo aj hrdlo a mam nadchu, ale uz sa to lepsi, papala som medik, cajiky a tak
cez vikend budes v SA?

zab_ka
autor
24. apr 2007

no este neviem,c i cez vikend, ci budem ucit externistov ... ale chystam sa, prave som si vybavila volno na pondelok 😉

csikike
24. apr 2007

aj ja budem mat volno ale idem k svokrovcom dorabat bud linku alebo srinu do spalne...

zab_ka
autor
24. apr 2007

este nemate vstavanu? a co ti chyba z linky?

csikike
24. apr 2007

nie, este nemame a z linky na chyba ta horna rampa kde budu svetla a este spodok prerobit, tento tyzden by mala prist aj skrina na chodbu

zab_ka
autor
25. apr 2007

ahoj, si tu? vcera som zmizla, lebo som mala labaky

csikike
25. apr 2007

Jej, ahoj, az teraz som si vsimla, ze si sem pisala...hej som tu obcas 🙂

zab_ka
autor
25. apr 2007

no ved aj ja som tvoju odpoved objavila az teraz 😀 , nepresunieme sa asi radsej spat na MS? tam sa to zbiera pomalsie 😉

csikike
25. apr 2007

xixi, ja tam moc nechodim, takze mozeme radsej IP, hm? co ty nato?

zab_ka
autor
25. apr 2007

jeeej strasidielko, ty si este v praci?

csikike
25. apr 2007

no jo, nadrabam, bo v piatok idem k staremu dokimu pre kartu a potom pre pas a pridem neskor do roboty, tak aby som nemala velky -. Aj ked by mi to mali zohladnovat, nie?

zab_ka
autor
25. apr 2007

a uz to vedia? co povedal sef?

csikike
25. apr 2007

no sefovi som to povedala, lebo ide vyberat sluzobne telefony, tak som povedala, nech zoberie o 1 menej, bo ja ho nebudem potrebovat, lebo koncom roka, uz budem mat ine starosti...tak najprv chvilku nechapal a divne na mna pozeral a potom som mu povedala, ze som tehotna...tak mi len gratuloval, asi ho to zaskocilo 😀 , aspon mi nemusi predlzovat zmluvu na neurcito 😅

zab_ka
autor
25. apr 2007

teda si rozhodnuta odtial odist na matersku a uz sa nevratit ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre