Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

csikike
25. sep 2007

musi byt uchvatna, aj u babky mame maleho korucika (asi) ale je taky divy ked je s nim jeho mater, ale uz ´je vacsi, uz aj sam papa, si predstav, ze ta stara truba mu nosi mysi, neviem ako ich zabija, ked uz nemam ani 1 zubok, asi ich domasiruje k smerti 😀

zab_ka
autor
25. sep 2007

hehe no stara sa predsa o potomstvo
aj o jess nam hovorili, ze je to certik, ale prvy den prespala, aj vcera ked som prisla z prace tak bola zababusena v perinach a vsetko na svojom mieste, som zvedava dnes, uz sme preventivne dvihali zaclony 😀

csikike
25. sep 2007

juuuuuuuuuuu, zabi, je nadherna, z oci jej srsi nezbednost 😵

zab_ka
autor
25. sep 2007

no to hej, vravim kopia nasej cici v sali, teda tato ma obe ocka a ma krasne ciernoruzove vsetky vankusiky 😵
idem zmazat jedno foto, kym to nestihne admin a do svadobneho idem pridat par foto z dovci

csikike
25. sep 2007

do svadobneho ma ms alebo tu niekde?

csikike
25. sep 2007

uz som kukla, no ini cernosi ste, parada 😵
ozaj a maca je naucena na misku alebo este zbieras po byte?

zab_ka
autor
25. sep 2007

dam este na chvilu aj sem foto, ale to zmazem, ked si pozries
maca prislo naucene, v piatok ho zobrali na byt ukazali kam ma a ze nebol problem a aj u nas sme ju tam zobrali a hned pochopila, sikulka ... necakala som take zazraky

csikike
25. sep 2007

super, tak to je velka sikovnica, je roztomila 😵 , hned by som ju hladkala, az by z nej chlpy lietali 😵
krasne ste to tam mali, paradicka...ozi nezavadzali vam tie naramky ked ste sa kupali? Boli aj ryby?

zab_ka
autor
25. sep 2007

jezlatunka a halvne lukas je z nej hotovy 😎
naramky nezavadzali, len ja som sa z neho vyhadzala po par dnoch a nevadia, ked za ne dostavas veci bez platenia 😀

ako ste dopadli vy vcera u lekara? mas aj nove obrazky?

csikike
25. sep 2007

nie, az vo stvrtok ideme k lekarovi, takze este cakam, ale necitim sa bohvieako dobre 😅 , je mi divne, este stale sa mi toci hlava a vsetko mi vadi 🤐

zab_ka
autor
25. sep 2007

no snad ste v poriadku, nemoze ta hlava boliet od pocasie? mne sa momentalne tiez, odvykla som si od pozerania do monitoru ☹

csikike
25. sep 2007

ja dufam, ze bude vsetko OK, len ma to nebavi len tak tu sediet, uz mi nezadali ziadny novy projekt, takze sem chodim, len do poctu a je to hnusne, lebo kym mas co robit, tak ti to ubehne rychlo, ale takto sa to len vlecie, krize ma bolia a oci tiez, lebo cely den cumim na monitor 😅 , no proste uz som harpia 😀

zab_ka
autor
25. sep 2007

tak si najdi robotku, pretried si fotky z dovci nauc sa digiscrapovat 😎 ... ja mam vela veci co odkladam, ze budem robit na materskej, aj teraz som doniesla obrovske mnozstvo musiel a drahy sa jeduje naco mi budu(ja ze budem vyrabat dekoracky na materskej), tiez pretriedit fotky, spravit konecne albumy o upratani cd a dvd ani nehovoriac 🤐 prosto to nestihnem ani za sest rokov 🙂

csikike
25. sep 2007

za 6 rokov, to mas 2 deti, to stihas v pohode...doma by som mala co robit, ale tu v robote sa nic take neda, kedze tu sedi s nami v kancli sefov synacik, lenze horise je to, ze ani sediet na 1 mieste nevydrzim, tak sa len mocem ako mrla v riti

zab_ka
autor
25. sep 2007

a nechce sa ti zatriedit im archiv 😀 mna bavia aj take veci

csikike
25. sep 2007

aky archiv?

zab_ka
autor
25. sep 2007

ja neviem, hora papierov, co caka niekde na kopke ...

csikike
25. sep 2007

hm, u nas take nie je, este aj kopie verzii pre nas su uskladnene pekne v skriniach ale podla abecedy to nie je...tu vazne nemas do coho pichnut, uz aj PC som si vytiedila, bo po mne ho dostane druhy sef, takze uz aj to mam spravene...asi sa skocim prejst niekde, teraz prave odisli a budu dost dlho prec, takze sa potulam asi po meste, len nemozem vela chodit, lebo ma zvykne pichat do brucha...uz sa vazne citim ako kry(i)pel. A co deti? ucis tento rok, ci nie?

zab_ka
autor
25. sep 2007

tak sa chod prejst, dnes ma byt este pocko ok, kebyze som doma, mozme skocit do mekaca
nastastie tento semester neucim a je to hroza ten semester,opat sa clovek nevmesti do elektricky 🙄 ale aspon skola neposobi tak pusto, aj ked teraz je tu strasne malo studakov, je len okolo 350 novych prvakov! tolko nas bolo bakalarov

csikike
25. sep 2007

to vazne? boze, ja si pamatam, ze som mala cislo 1642 pri nastupe 😲
a koncilo nas na bc. 222
bola som pomoct sekretarke nieco popatrat a povypisovat, tak som sa zamestnala a teraz ideme na nakup...aspon to rychlejsie preleti.

zab_ka
autor
25. sep 2007

prajem prijemnu prechadzku 😉 aj my sa chystame dnes kupit vybavicku nasmu drobcovi 😵
aj nasa era bola este hojna, vyse tisicky ... no co uz ide to vsetko dolu vodou a najviac ma stve, ze tu musia drzat studentov aby vobec nejakych mali a kvalite to skodi, ked vidim, ake individua tu koncia, to je na zaplakanie 😔

csikike
25. sep 2007

ani nehovor, skor mi pripada, ze dialkari su doslednejsi a lepsi ako dnesny denni.
Uz sme spat, akurat si idem zahriat papu, ale uz tu budem za PC do 15 tej, potom plachnem, snad sa nenaseru 😅

zab_ka
autor
25. sep 2007

ja som zdrhla este skor 🙂 boli sme v lamaci kupit drobcovi skrabadlo a prepravku
taka je z toho happy, som sa bala ze to okasle, sa jasila jedna radost 😵 a ma uz aj tasticku na cestovanie, cize mozme ist pozriet veterinara 🤐

aj si cosi kupila, ci len tak si sa motala?

csikike
26. sep 2007

Krasne ranko, vcera vecer som chcela ukazat drahemu vasi nezbednicu, ale uz som ju tam nenasla ☹
no nic som nekupila, len sme boli pre mineralky do roboty a dake kancelarske potreby, ale aspon som netrcala v robote.
A ako sa dnes mas?

zab_ka
autor
26. sep 2007

ahoj, tak ma nasrali hned zrana! 🙄 to uz ani jedna foto nemoze byt!

csikike
26. sep 2007

to vazne? ☹ , tak sa skus odfotit s krasavicou a priloz komentar, ze buduca maniny s terajsim milacikom 😉

zab_ka
autor
26. sep 2007

aaale uz som emjee pisala, no co nemoze byt den pekny hned od rana!
ako sa mas? uz sa ti to krati v praci, ja dufam, ze dostaneme rektorske volno zajtra aj my, to by som sa tesila a zobrali by sme drobca lekarovi

csikike
26. sep 2007

rektorske volno? to len tak?
hej, krati sa, este do buducej stredy a potom mam voooooooooooooolno, ak sa ovsem zajtra vecer nedozvieme nieco necakane 😲

zab_ka
autor
26. sep 2007

no mame 70 vyrocie STU
az do stredy? ja ze odchadzas k prvemu ...

csikike
26. sep 2007

nie, to nie, odchadzam az 3ho, aspon zatial to tak vychadza, mam este par dni dovce a lekarov, tak sa vytesujem. ale strasne sa mi tu nechce byt
ejha, tak to je celkom pravdepodobne, ze dostanete volno. a mozno aj na piatok.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre