Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

zab_ka
autor
28. sep 2007

tak nakoniec bde mozno prekvapko 🙂 to uz je riadny kus! hlavne, ze je v poriadku drobcek

csikike
28. sep 2007

to dufam, ale USGcko si o 2tt musime zopakovat, dufam, ze sa drobec umudry a ze uz bude pekne dole hlavou ako netopier, inac mi hrozi sekcia

zab_ka
autor
28. sep 2007

neboj, on sa este otoci, tym dava najavo, ze mu je dobre tam kde je a nikam sa predcasne neponahla 😉

csikike
28. sep 2007

to dufam, ale ved aj ked sa naotoci, hlavne nech tam este chvilku pobudne 😀
skoda, ze nemozes nahodit foto malinkej, je strasne zlatucka...si ju viem predstavit ako trci zo zaclony 😀

zab_ka
autor
28. sep 2007

no tak ti poslem na mail, nech sa admini nezblazdnia, ale az z domu, tu nemam pri sebe teraz nic
napodiv, dnes nerobila ramus az ked sme vstavali, normalne som sa dobre vyspala 😀 toto bude fakt pripravka na babo a nocne vstavanie 😎 a ma tajne skryse, ze na nu nemozeme, zalezie a hodinu jej niet

ale ved aj vy sa uz budete coskoro tesit 😵 vybavicka nakupena?

csikike
28. sep 2007

hej, vybava nakupena, ale neviem ci sa nebudeme musiet preorientovat na ruzovu 😀

zab_ka
autor
28. sep 2007

nakupili ste modru? lebo taka zelena zlta je neutral a nie kazde dievcatko musi byt ruzove 😉

csikike
28. sep 2007

hej, mame vacsinou modru, par zelenych a potom zlto-bezove vecicky a vobec mi nevadi, ze ak to aj bude baba, ze bude mat modre vecicky, ja mam rada modru.

zab_ka
autor
28. sep 2007

😝 tak to ma byt!
neviem ako ty ale ja mam depku, z pocasia, zo skoly, zo vsetkeho a vobec nic ma teraz nebavi 😖 a to tu este tri hdiny musim vydrzat 😔
ty si sa cim zamestnala v praci?

csikike
28. sep 2007

zabi, ja bludim po nete, bola som na obede s kolegom v mekaci 😝
tak teraz mam super naladu, bo konecne nie je tak priserne teplo, a ja mam strasne rada jesen, je taka krasna pestra, ale ked si spomeniem, ze mame sluzbu v upratovani vchodu tak mi az taka moc krasna nepripada, hlavne ked pred vchodom mame kopu stromov 😀

zab_ka
autor
28. sep 2007

vysles manzelika, ze ty uz mas velke brusko a nevidis si pred neho 😀

csikike
28. sep 2007

hm...to vravel aj on, ale je v skole, aj zajtra 😖

zab_ka
autor
28. sep 2007

no tak to spravis v ramci moznosti a nikto nemoze povedat krive slovo, ved musia na to brat ohlad ze si buduca mamca

csikike
28. sep 2007

v tom vchode co byvam to vedia asi len 2ja, ale neva, ved nieco bude 😵 a co vy?

zab_ka
autor
1. okt 2007

dobre rano zelam 🙂 uz mame oktober 😒

csikike
1. okt 2007

zabi, a to je zle?

zab_ka
autor
1. okt 2007

no ano jesen je definitivne tu a hned pride aj brrrr zima

csikike
1. okt 2007

ja sa vytesujem, a uz ani to listie mi nevadi, som mala sluzbu, takze nablizsie uz len odhadzujem sneh 😵

zab_ka
autor
1. okt 2007

ja potrebujem k svojmu blahobytu teplucko a to tu v skole uz nehrozi aj ked zatial momentalne beham v kratkych rukavoch (kym sa da), uvidime aka bude zima v novej kancelarii 😒 musim povedat sefovi nech konecne vyfasujem vestu na krize

inak co mas nove? ja som sa cez vikend hrala trochu s fotkami a poctivo som sa po dlhej dobe pustila aj do pc hry 😀 tak krasne som sa flakala aj s drobcom

csikike
1. okt 2007

jeeeeeej, a kedy uvidim fotecky? 😅
ja som cez vikend upratovala a potom sme sli s kamoskou gratulovat na svadbu, a vecer sme skocili na pizzu a vcera sme boli u svokrovcov a ani neviem ako preletel vikend 😖

zab_ka
autor
1. okt 2007

hmm foto chrustika, ti poslem na mail a ine tu nemam ...

csikike
1. okt 2007

jasne, posli, uz som strasne zvedava 😵

zab_ka
autor
1. okt 2007

uz to mas v maili
upravovala som aj nejake foto s petovej svadby, tak im idem napisat kym sa nepustim do robotky

csikike
1. okt 2007

jednoznacne krasavica 😵

zab_ka
autor
1. okt 2007

dakujem, mamina mi hovorila, ze za ten tyzden musela vyrast a fakt ked osm ju tak v nedelu pozorovala, narastla nam, sama laba 😀

csikike
1. okt 2007

no jo, neboj, ty si vsimnes len na fotkach ako rychlo rastie 😵 by som ju najradsej vyhladkala, je krasnucka 😵

zab_ka
autor
1. okt 2007

ano to mas pravdu, ked som porovnala prve a teraz tak to vidiet
ked chces, prid ... v nedelu ju bola pozriet miska (a pri nej sa ta nasa mala priserka sprava tak krotko! dokonca sa aj slusne hrala, ziadne skrabanie, driapanie!!! 😠, bude musiet chodit castejsie )

csikike
1. okt 2007

xixi, aj by som sla, ale kym skoncis koncim aj ja a padam z BA. A ako sa ma? este sa nechysta vydavat sa?

zab_ka
autor
1. okt 2007

nie a vsetci sa jej to stale pytaju ... ma sa fajn, prestahovala sa na gardu, takze aj ju mas teraz poblizku

no ved ked raz zdrhnem alebo si dam volno 🙂 sice ty si uz len dva dni, co?

csikike
1. okt 2007

hej, hej a snad v stredu len popijeme a pojeme nieco a padam, dufam, ze ma tu nebudu drzat normalne kolko tu mam byt
chuda, asi to musi byt neprijemne pre nu ked ju s tym stale provokuju

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre