• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

6. novembra 2013 
aj trocha ano, hlavne za sekretarkou, s tou som si strasne rozumela :dizzy_face: a aj kolegovci boli fajn, asi mi to bude chybat
2. okt 2007 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
urcite ti bude smutno, ale mozu skocit na navstevu, ked pojdu na sluzobku :wink:
mne by tu asi za nikym nebolo smutno :zipper_mouth:
2. okt 2007 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, vravela, ze ma pridu pozriet, tak som zvedava
zabi, akoze nie, aspon za pristrojmi :slight_smile:
3. okt 2007 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj
no uz len za tymi :grinning: :grinning: :grinning:
tak ako sa citis, posledny den? :dizzy_face: ja tu dnes nemam sefa tak to bude tazke flakanie, len neviem kde :unamused:
3. okt 2007 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, zatial to je v pohode, za chvilku sa vrhneme na pripravu chlebikov a 1papuliek ale zatial robim drahemu prezentaciu do skoly
3. okt 2007 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ozik a co drahy v skole? sprvail tu skusku, ci opakuje rocnik?
3. okt 2007 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, spravil, uz je riadny 3, takze tento rok ho caka bakalarka a statnice + kopa predmetov...
ale vytesuje sa.
3. okt 2007 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
supis, vidis, zvladol to :wink: gratulujem
3. okt 2007 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jo, zvladol :dizzy_face:
a hlavne sa vytesuje, ze nebude musiet platit tento rok skolne a vraj ani inzinierske studium nebude mat platene :dizzy_face:
3. okt 2007 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
po spravnosti by ani nemal, pretoze nastupil este za cias lacnych :wink:
3. okt 2007 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, ale ti co opakuju , platia uz teraz za sem. 10 litrov a na inzinierske budu platit za sem. 25 litrov, co je hooooooooodne vela, takze asi to budu musiet zmiernit, lebo nebudu mat koho ucit
3. okt 2007 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
fuuuj, to je hnus, az tak vela pytaju? to si clovek rozmysli, ci bude opakovat alebo nie :frowning2:
3. okt 2007 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, ale myslim, ze ich to rychlo prejde ked nebudu mat koho ucit... :sweat_smile:
3. okt 2007 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zalezi od odboru, je pravda, ze take pravo a ekonomika sa uzivi,ale naozaj take neatraktivne odbory asi tazko
3. okt 2007 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to, a zeby zrovna tam sa hrnulo moc ludi...no neviem, aj teraz ich asi budu spajat, lebo vraj kazdy kruzok ma mat min. 10 ludi a ich je z dvoch kruzkov 16.
3. okt 2007 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kde su tie casy mas studentov :grinning: sa pamatam u nas v prvaku ako bola plna skola a teraz semtam niekto
3. okt 2007 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj zabi, ved to je len tym, ze je menej deti :sweat_smile:
co vyvadzala v noci kraska?
3. okt 2007 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dnes spinkala ale zase o pol siestej sa prisla tulit pod nos, je taka zlata aky ma zachvat lasky, ale ja chcem spat! a sranda, ze k muzovi nejde, ten si ju vzdy zoberie, nech neotravuje a ona je o chvilu spat :grinning:

inak ty si mala problemy so susedmi, ma teraz napadlo, ked spominas noc, nam vcera v noci(ako obvykle robili ramus ti nad nami ale az vcera som na nich isla nahukat),
nevies ako sa riesia neprisposobivi susedia? policia vraj u nich uz bola, ked sa mi mlada pipenka smiala do tvare a neviem, co s nimi budem robit ak neprestanu
3. okt 2007 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
uz asi oslavujete, len ma napadlo, ze s drahym sa dnes asi poberieme do sale objednat okna a pravdepodobne pojde aj mrnus na vylet, tak ak by si sla na nejaky podobny vlacik, mozeme sa aj stretnut
3. okt 2007 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uz som opat za kompom :grinning:
hm, tak susedia, co ja viem policia to zial nevyriesi
ja idem na 14.20, ktorym idete vy?
3. okt 2007 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nasla som si clanky, mozu ich pokutovat

my stihame az 15.20 takze nic ... musime domov po drobca a pozriet ci este mame garnizu :grinning: uz drzi len tak tak

aka bola oslava?
3. okt 2007 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oslava dopadla dobre, vsetko sa pojedlo, popili sme, aj obrovsku kyticu som dostala :dizzy_face:
garnizu mozno aj ano, ale asi zaclony budete musiet menit castejsie, nie?
3. okt 2007 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabi, no pokutovat neviem, lebo ak rusia nocny klud, tak policajti by mali nakusat s pristrojom na meranie hlasitosti a az potom im vedia dat pokutu (ale tym nie som si uplne ista)
3. okt 2007 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
moze byt,ale apson viem ako na nich
takze mas kvetinky, supis!
no garniza uz je strhnuta, vcera si drahy vsimol a zvesili sme zavesy aj zaclony, musi sa namontovat nanovo :angry:
3. okt 2007 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala potvorka, musi byt zlatucka ked si tak volne visi na zaclone...
asi ste nepocitali s vacsou zatazou, my uz hej, bo v garzonke som na vianoce kapanek visela na nej, ked som tam montovala girlandu a ozdoby, tak teraz sme dali riadne velke hmozdinky a sroby :grinning:
3. okt 2007 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no neviem, vy mate tak zhora montovane, my zo steny a nejako aj ten patent mi uz vtedy prisiel divny :unamused:
drahy volal skusame aj my ten vlak, tak sa mozno uvidime :wink:
3. okt 2007 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
parada, len sa potom nezlakni, urcite ma spoznas ako malu gulatu funejucu s velkou kyticou :grinning:
3. okt 2007 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj zabi, mooooooooooooooooooc ti dakujem za tricenko a mala potvorka je uzasna :dizzy_face:
3. okt 2007 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nie je zac, mala potvrka posluchala cely cas :slight_smile: bue musiet chodit castejsie na prechadzky :grinning:
inak pytaal som sa specialne na tu zaruku na murarske prace a ona nam povedala, ze zo zakona mate narok na reklamaciu vsetkeho co suvisi z oknami, cize aj na zatekanie, ak vam teda okna nemuroval niekto iny :wink:
3. okt 2007 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a vyzeras super s bruskom, pristane ti to :wink:
3. okt 2007 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok