Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

zab_ka
autor
23. aug 2006

ja obcas nosievam tangace, ale podla mna to nie je pre mna a tak ich mam len pod oblecenie, kam patria

evatu
23. aug 2006

Ja som si zvykla na tanga a uz aj na take tie cele sportove nohavicky (neviem ako s avolaju,ale robia celkom pekny zadok a predavaju sa aj ako supravy s tielkom) Klasicke nohavicky nosim malo a ked uz,tak tiez su take uzsie..

evatu
23. aug 2006

uz sme tu len my dve? 😕

zab_ka
autor
23. aug 2006

neviem, ja o chvilu tiez pojdem robit nieco uzitocnejsie ohladom mojej buducnosti, pojdem spikovat 🙂 a ty budes mat doma muzika 😉

emkaa
23. aug 2006

ja som tu este tiez, pozeram jedalny listok Lukasa, ideme tam na veceru, tak si vyberam dopredu 🙂

emkaa
23. aug 2006

pridam si nieco do albumu, moment

zab_ka
autor
23. aug 2006

mozem odporucit? bravcove na prirodno s hribikmi a ryzou, mnaaaaaam a neodporucam bravcove na ovoci

emkaa
23. aug 2006

kuknite rychlo moj album, ja mam najradsej taky typ

zab_ka
autor
23. aug 2006

a je to aj tvoj zadocek 😀 videla som

emkaa
23. aug 2006

ja bravcove nejem, len kuracie, ale poviem muzikovi
dakujem 🙂

emkaa
23. aug 2006

nie je 😀 to som stiahla z netu

evatu
23. aug 2006

emkaa presne nieco take som sa tu snazila pred chvilkou opisat ,nosim take z cipky ako mas na obrazku ale aj z bavlny,tie potom vyzeraju tak sportovo..

zab_ka
autor
23. aug 2006

ani ja nemusim bravcove, ale toto bolo uzasne, chude a tak dobre, ze az
gordon mi nechutil nejak extra, nieco mu chybalo a ine sme nuchutnali, takze ine neporadim a este zmrzlinovy pohar je mnamky a veliky

emkaa
23. aug 2006

evatu, tak take mam aj ja, aj z bavlny

evatu
23. aug 2006

Ja uz koncim 🙂 majte sa krasne,pa pa..

emkaa
23. aug 2006

myslela som, ze by sme mohli skusit niektoru z mís pre dvoch, ale neviem, co to zvladneme zjest.. lebo ja som tam stale jedla len bezmäsite jedla

zab_ka
autor
23. aug 2006

ajoj evatu

emkaa
23. aug 2006

ja tiez pojdem, ahojte zajtra 🙂 budem na nete az okolo 15tej

zab_ka
autor
23. aug 2006

papa 🙂 idem aj ja teda sprtat, nech som mudra a krasna 😎

kaprik
23. aug 2006

Ahojte!
Tak doplnim i ja. Moj si tiez vsima pradlo a je rad ked mam nieco sexi na sebe. Minule poznamenal ze preco nemam viac tekych sexi veciciek. Ja ze ked mi na to da peniaze, tak si rada kupim.

zab_ka
autor
23. aug 2006

jeeej kaprik, presne, ak by to financoval, vyberala by som si

kaprik
23. aug 2006

JA som mu povedala, ze aj ja mam radsej tie nohavicky na 270 a vyssie, ale ...
Teraz sa snazim kazdy mesiac si nieco pekne kupit.

zab_ka
autor
23. aug 2006

😉 pekne ho rozmaznavaj

kaprik
23. aug 2006

Nerozmaznavam .....
🙂

zab_ka
autor
23. aug 2006

kaprik a ako sa vam paci ako manzelom? zmenilo sa u vas nieco?

kaprik
23. aug 2006

U nas sa skoro nic nezmenilo, len sa lubime este viac.

zab_ka
autor
23. aug 2006

to som rada, ja len tak, lebo vsak ani u nas sa nic nezmenilo a ked niktore holky pisu ze hej, som bola zvedava 😉 aj sa napchavas zakuskami co ostali, ci ani nie?

kaprik
23. aug 2006

Ani nie. Drahy minule vytiahol tajnu zasobu kavovych zrn tak to som si dala, ale inak nie. Ale uz sa neviem dockat kedy pojdeme v septembri na svadbu a tam sa ich prejem.

zab_ka
autor
23. aug 2006

ze je to ine, ako ich jest na vlastnej, ja som na ☹ hostine ani len jeden nezjedla! teraz by som si dala,mnaaaam
ozaj a co fotecky z hostiny, budu? ci az na stretku?
inak manzel mi dnes povedal, ze ma v pondelok pusti domov, tak s atesim, ze v stredu asi pridem 🙂
a volal aj do toho hotela, kam sme chceli ist vraj do 15.10 nic volne ☹ , ani cez tyzden

kaprik
23. aug 2006

Je to vychytený hotel. Ja som tam volala este prede 3-4 mesiacmi a uz volne nebolo. Teraz sme uvazovali ze by sme tam isli na velku noc.
Fotecky mam na CD i v PC, len neviem kedy sa s tym pohram. Zajtra mam v praci toho vela snad v piatok. A teraz si popri pisem diplomovku takze nic. Ale o chvilu idem pozerat telku. Jaj a este som dala prat, tak nech na to nezabudnem.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre