• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

6. novembra 2013 
autor
aha no aspon ze tak ale dufam, ze uz si doupratovala, ze hej?
aj ja som zvedava, co ti povie
17. okt 2007 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm, ani nie, este mi treba co to dorobit, ale uz to nie su okna, ani nic tak strasne, len drobnosti.
Predstav si, ze teraz som hovorila s drahym a drobec akoby ho pocul cez tel. tak zacal kopkat...sranda :grinning:
17. okt 2007 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeeej no ved on to vyciti :dizzy_face: podla toho ako sa milo rozpravas :wink: a s akou laskou v hlase!
17. okt 2007 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla mna ho uz pozna po hlase :dizzy_face:
minule sa mu prihovaral cez brusko a dal mu pusu a maly ho tak jemne stuchol rovno na usta akoby mu je chcel opatovat, bolo to mile a drahy bol cely uneseny, ze mu maly dal pusu :grinning:
17. okt 2007 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:dizzy_face: to su krasne momentiky, uzite si ich kym je drobec takyto neskodny :wink: musi to byt super pocit

aj ten nas robi radost, kym nedostane zachvat a potom za trest spi na chodbe :pensive:
17. okt 2007 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chuda male, vyhostene :sweat_smile: a co take zvykne robit ked ho date na chodbu?
hej, su to krasne momenty :dizzy_face:
17. okt 2007 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ani sa nepytaj, ja to vazne mam ako pripravku :grinning:
ved snad vy budete mat stastie a drobec bude poslusnucky
17. okt 2007 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to dufam, inac ho zavesim do prievanu :grinning:
tak pekne sa pripravuj a hor sa do vyroby :grinning:
17. okt 2007 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: ze do prievanu :grinning: zlatunka
on si bude cim skor pytat sestricku :wink:
17. okt 2007 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ha, pytat si moze, aj my by sme chceli, len uvidime ako sa da vyzit z 1 platu, ked to pojde urcite nebudeme proti, ale dufam, ze na 2kolo sa uz pridate :grinning:
17. okt 2007 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
myslim, ze asi hej :wink: snad
idem sa konecne ucit, bo sa flakam, fuuuj (v pondelok mam skusku)
pekny dnik a posluchajte jeden druheho :wink:
17. okt 2007 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jo, dik, a prijemne ucenie, ak ti to uz bude liezt na nevry tak pod sem :dizzy_face:
17. okt 2007 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre rano :slight_smile:
18. okt 2007 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zabi, ako mas? uz vies isto kedy budu menit okna?
18. okt 2007 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no mam prebudzaci ritual :grinning:
nie neviem, snad sa ozvu a ked nie, tak ich pekne niekam poslem, nebudem sa sama natahovat a nech pridu o tyzden neskor, ked bude doma aj drahy
18. okt 2007 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dnes ho uz mas doma, co? tak mozete veselo oslavovat, ze vsetko naj :wink:
18. okt 2007 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jo vcera prisiel :dizzy_face: odkazem, dakujem
co robi drobcek?
18. okt 2007 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem, dnes je akysi kludas, este sa neozval, asi drichme, za chvilku padam do Ba do roboty, musim ist co to podpisat...tak tu budem az poobede. Ozi ucila si sa vcera?
18. okt 2007 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeeej ty ides pozriet blavu :slight_smile:
no snaha bola, v skole sa neviem sustredit a vecer sa u nas stretli misa s misom a aj moji rodicia ... tak sme ich nakrmili a potom som lahla spat :pensive:
musim dnes dohanat, ale citim sa lepsie ako vcera
18. okt 2007 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ides autickom ci vlacikom?
18. okt 2007 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak uz som znova tu, bola som vlakom, cesta auto by bola moc hrkava a to zrovna teraz nemusim, ale bolo super :dizzy_face:
18. okt 2007 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no vidis, tak mate za sebou aj mini vylet :wink:
18. okt 2007 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to hej, ale zistila som, ze to cestovanie uz nie je pre mna, ledva som nastupila do vlaku, na tie vysoke schody :sweat_smile:
18. okt 2007 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj, ved teda na case, ze si si to uvedomila :wink: uz len pekne pobehuj po bytiku, po uliciach naokolo a tes sa z jesene :wink: hlavne vela oddychuj, lebo ked tomasko pride na svet, uz si tak lahko neoddychnes
19. okt 2007 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zabi, to sa ti lahko povie, uz ani teraz neviem spavat, netusim co budem robit ked bude maly na svete...aj dnesnu noc som spala asi 1,5 hod. dokopy. Ozaj ako ste oslavili?
19. okt 2007 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hmm, no ked porodis aspon ti pri spanku nebdue vadit brusko aaaale uz sa bude drobec hlasit :grinning:
neoslavovali sme velmi, zajtra ma narodky takze potom globalne v bn :unamused:
19. okt 2007 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze uz viem aky mate plan na vikend... asi sa moc netesis, co? este stale je taka mala? alebo sa to len horsi?
19. okt 2007 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no zeby sa mi chcelo ist svokrovcom sa neda povedat a najma ked sme mohli oslavovat sami :pensive: ale dlho sme u nich neboli
ale v podstate bude fajn, obideme celu rodinu a vsetci budeme spokojni :slight_smile:
19. okt 2007 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm, keby si tam nedala toho smajla na koniec tak by som si myslela, ze :sweat_smile:
to nic, aj my ideme zajtra gratulovat na 50ku ale je to cele domotane a drahy este aj robi rannu a v nedelu ideme k svokrovcom kde akurat zabijaju, takze si vies predstavit moje nadsenie
19. okt 2007 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
juuuj to bude rusny vikend pre obe :wink: ja si zelam uz nech je nedala vecer :sunglasses:
necitim sa teraz prave extra spolocensky :unamused: a navyse v pondelok skuska, ktorej ucenie flakam, vcera som zase cely den presedela pri pc a hladal muzovi notebook :angry:
19. okt 2007 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok