Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

csikike
30. okt 2007

krasne ranko, ako ste sa vyspali? ja na figu, celu noc som buntosila 😅

zab_ka
autor
30. okt 2007

ahojki, ja som spala ok az na obcasne budenie chlpacom 😀
coze tomasko uz chce von? ci si sa len z bruskom nevedela ulozit?

csikike
30. okt 2007

zabi, netusim ci chce von, naposledy doki vravel, ze zatial nie...no obcas mavam take bolesti, ale vraj je to normalne, este nech tam úobudne par dni, mozno take 3tt, potom moze ist kade chce 😀

zab_ka
autor
31. okt 2007

bre rano 🙂
este nech si trochu plava a maminka si aspon oddychne
chcela som ti odfotit jess ale neviem kam drahy schoval fotak 😖 tak az zajtra (ale uz je velika, uz ma taku hlavicku hranatatu ako dospele a zrysavela nam 😀 )

csikike
31. okt 2007

zrysavela? alebo ste mali hromadne farbenie a uslo sa aj jej 😵 😀 musi byt zlatucka 😵

zab_ka
autor
31. okt 2007

😀 nie hromadne farbenie nebolo 😉 to asi z nervov, ktore jej chudinke sposobujeme 😎 😝 vychor jeden

csikike
31. okt 2007

a co ako sa paci drahemu nova robota? uz ma aj auto?

zab_ka
autor
3. nov 2007

bry vecer 🙂
csikike,zatial sa tvari ze je vsetko super, tak snad hej uvidime neskor

ako sa mate vy? my travime romanticky vikend, ja pri spisovani, milacik pri citani knihy 😖

ani som si neuvedomila, ze to uz dalsi vikend mam byt v sali
tak neviem, ci to nebudem ja, kto nepride 😔 s minimovkou to vyzera biedne a budem nahanat kazdy volny den, cize do sali pridem asi mozno az v nedelu, vsetko zavisi od okolnosti a uvidi sa cez tyzden 🤐

zab_ka
autor
5. nov 2007

dobre rano
takze mne prave sef zrusil veskere plany na minimovku 😢 , cize mam volny vikend a ja mozem, ak sa budete chciet stretnut

csikike
5. nov 2007

Ahojte,
zabi, so mnou to vyzera zatiala tak, ze tiez mozem...ak v stredu nepovie doki nic ine, ale do mesta asi pojdem o 30 min. skor, lebo aj minule sme sa sli prejst a cestou som posexovala chodnik 😀 , tak mam odrete koleno, ale nastastie to nie je nic vazne 😀
vikendovali sme skoro pracovne, drahy vo stvrtok robil, ale v piatok mal volno, tak sme boli robit konferencny stolik a malemu podlozku pre prebalovaciu cast (mam v albume), v sobotu sme sa boli len prest a vcera s tocom nieco robili, tak som stihla vsetko pekne vyriadit.
A preco ti to zatrhol? nieco sa mu nezdalo?

csikike
5. nov 2007

jeeeeeej, buci, gratulujem k emke...ak si tu tak by si mi mohla popisat ako to prebiehalo a tak 😉

zab_ka
autor
6. nov 2007

dobre rano
gratulujem aj ja k prirastku 😉

csikike tak som zvedava ako dopadnes zajtra u lekara 🙂

ja momentalne riesim ako do sale, ci s drobcom alebo ho nechat doma sameho 😔

csikike
6. nov 2007

zabi, jasne, ze s drobcom, aspon ho vyhladkam, a preco by si ho mala nechat sameho, budes mat muzika prec?

zab_ka
autor
6. nov 2007

aaa mam aj jess doniest 😀 ta by neobsedela, hej muzika posielam svokre 🙂
pisal kaprik, ze moze aj ona, tak je to zajtra na tebe 😉

csikike
6. nov 2007

jasne, pridem aj ja, aj ked neviem ci nebudu musiet dvere rozsirovat 😀 , ozaj a kde dame to stretko?

zab_ka
autor
6. nov 2007

nevymyslaj blbosti 🙂
mne je to jedno, ja sa prisposobim, povedzte si 😉

csikike
6. nov 2007

mne je tiez jedno...tu blizko je len mauro ale to je pre teba daleko

zab_ka
autor
7. nov 2007

vobec nie,sadnem na mojho dvojkolesoveho tatosa 😎 mozno aj kaprik by to mal blizsie ...
fajci sa tam? bo to pre buduca mamcu nie je najlepsie 😉

csikike
7. nov 2007

to vazne netusim, ale snad nie... uz sa tesim a o kolkej dame stretko?

zab_ka
autor
7. nov 2007

aj ja sa tesim, no skor ako o siestej urcite nie, zalezi ci budem mat zo stanice taxik domov 😎 (este som nezistovala)

co lekar kedy ides?

csikike
7. nov 2007

az na 11tu, alebo vies co, ved dajme stretko tam v patrii a mna tam chodi chlap a potom ta zoberieme domov a uvidim aj jess ak ju budes brat do SA 😵

zab_ka
autor
7. nov 2007

uvidime, momentalne mi krizi plany necaana bolest zubu, strasne to boli a mozno uz zajtra budem utekat do dusla ...
tak ako doki? co povedal?

csikike
7. nov 2007

predstav si, ze maly je zase priecne a doki ma poslal do nemocnice, ze nech mi spravia prietoky a USG, lenze nikto mi to nechcel spravit, ani v porodnici, odtial ma psolali na 1. posch kde sa robia USGcka, len źe tam nik nebol, len sestricka a ta ma poslala za inym a jeho sestricka mi povedala, ze oni pre inych lekarov nerobia

zab_ka
autor
7. nov 2007

teda a co ako teraz? kam budes utekat? to je hroza 😠

csikike
7. nov 2007

skusim este zajtra, snad budem mat viac stastia, len som nahnevana, ze az reve od zlosti 😠

zab_ka
autor
7. nov 2007

to verim, ze si nahnevana a pravom! inak, ja idem domov uz dnes, zajtra rano zubarke ...
keby daco, mohlo by byt stretko zajtra vecer? samozrejme ak ty a drobceok budes ok

csikike
7. nov 2007

jasne, mne to vyhovuje, ak to stiham, pripadne ak budes zajtra na nete tak sa ozvem co je, alebo ti zavolam

zab_ka
autor
8. nov 2007

ahojki, nebudem vymyslat, kaprik ma zajtra dovcu, tak to nechame na zajtra (dnes uz mozno mate plany)
ja som totiz chcela ist v piatok domov, ale ostavam, pojdem aj babku kuknut

inak ako doktor? podarilo sa dnes?

csikike
8. nov 2007

Ahojte, tak dnes som mala sakra stastie, tak milu dokinu solm este nikdy nevidela, maly je pre zmenu dnes KP, vcera bol priecne, nastastie snuru nema okolo krku, vrietoky su vraj fajn, ma 2930g a este vela vody, takze si asi pripada ako v bazene, takze mam sancu aby sa opat pretocil, ako zistujem nerobi mu to problem ani zo dna na den...

csikike
8. nov 2007

zabi, je mozno, ze zajtra to nie isto stihnem, ale budem na tel, tak sa ozvem, musime ist prehodit zimne pneu, ale dozviem sa az zajtra kedy ma cas susulik

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre