• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

6. novembra 2013 
autor
oki, daj vediet ako to s tebou vyzera, nech napisem evke :wink:
8. nov 2007 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabi, o kolkej by bolo to stretko?
8. nov 2007 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ako povies, evke som napisala, ze okolo obeda dam vediet co a ako, mne je to jedno ja mam vikend :slight_smile:
8. nov 2007 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne to vyhovuje niekedy okolo 19tej, a kde?
8. nov 2007 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ok, skusime toho maura? napisem kaprikovi :wink:
9. nov 2007 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze okolo tej 19tej?
9. nov 2007 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zatial to vyzera tak, ze stiham, pripadne zavolam ak by som kapanek meskala, ale urcite sa dogulam :wink:
9. nov 2007 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHojte holky, mamicky - ako sa mate? co noveho?
Po dlhsom case sem opat pisem. 1. novebra sa nam narodila dcerka Emma. :slight_smile: Fotky si mozete kuknut v mojom albumiku :slight_smile:
9. nov 2007 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj buci, hned sme ti aj gratulovali, ak kukne starsie prispevky najdes to tam, mala je zlatucka :dizzy_face: , podarilo sa ti vybavit lekara?
Ako to prebiehalo, co vsetko si brala pre babo do nemocky? sorry za vela otazok
9. nov 2007 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prepacte.... som necitala starsie spravy... mala ma zamestnava :stuck_out_tongue_closed_eyes:
csikike - napisem IP
9. nov 2007 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki,
je mi jasne, ze moc casu nemas, ja len, ze sme na teba mysleli :wink:
9. nov 2007 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som rada ... tesi ma to. Dakujem :slight_smile:
csikike, prepac za dlhu IP :grinning:
9. nov 2007 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mooooooooooooooooooooooc dakujem, velmi si mi pomohla. Kupala si ty malu? Treba aj flasky a cumlik, na kupanie veci?
9. nov 2007 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kupala som malu. prvy krat kupu sesstricky - ukazu ako a potom su len pri tebe a davaju pozor pri dalsich kupaniach. Nie, flasku ani cumel netreba, oni tam maju. Ale radsej nepouzivaj flasku ani cumel, lebo sa nenauci papat od teba. TEda ak chces/nechces kojit. Na kupanie zober mydlo detske, osusku velku (plienka velka). Olejcek na telo nepouzivaju. Mozes zobrat detsky zasyp na pupcek aby rychlejsie schol (spytaj sa sestricky po kupani). Jaj - a este taku podlozku pod seba do postele (ak by si velmi krvacala, aby si nezaondila postel). A taka sa zide aj pod babo. Neviem ti vysvetlit aka podlozka. MOzem odfotit a poslat. Da sa kupit v TEscu. 10 ks za 100 sk tusim. Musim padat. Keby nahodou este nieco, napis :slight_smile:
9. nov 2007 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne, tie podlozky mam uz nakupene a uz aj prichystane, aj detske mydlo.Snad mam vsetko a ked nie, tak mi to pripadne potom doniesie niekto.
Baby, som rada ze som sa s vami stretla :wink:
10. nov 2007 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj csikike. Este si nezabudni zobrat slapky do sprchy. Jasne - zoberu ti co budes potrebovat. Aj mne nosili za mnou ak ma nieco napadlo a nemala som. Jaj - a o jedlo nemaj strach. Dobre varia. Aspon teda mne to chutilo :slight_smile:
10. nov 2007 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, aj to mam kupene, viem ze varia v celku OK, aj mne chutilo, bola som tam na vyhliadke, lezala som par dni na sestondeli, okrem zachodov bolo vsetko znesitelne...
10. nov 2007 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahha, tak to poznas ... ani sprchy ani zachody... ale dajako vydrzis :sweat_smile:
10. nov 2007 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No jo budem musiet, len uz sa neviem dockat drobceka
inac krasne nedelne ranko vsetkym :wink:
11. nov 2007 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojki, buci este raz gratulujem k princeznej :wink:

a aj ja som rada, ze sa nam podarilo stretnut, vzdy mam z toho velku radost :dizzy_face:
11. nov 2007 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zabi, uz si v BA? ako sa pacil jess sneh?
11. nov 2007 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj uz som :wink:

sneh bol uzasny kym som nepotreboval odviest na stanicu :pensive: to bola sou!
jess nejak extra nezaujal, schovala ssa v tasticke, ale z okna pozerala :slight_smile:
u "starych rodicov" sa jej pacilo, tak bude chodit castejsie na navstevy
11. nov 2007 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to som rada, dufam, ze ju budem moct vyhladkat, je nadherna :wink: , ani sa neprebehla po snehu?
11. nov 2007 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nie nema povoleny volny vybeh :slight_smile: akurat stahujem fotecky, tak ti ukazem aka je uz velka :wink:
11. nov 2007 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, zabi, tak kde su fotecky? :confused:
12. nov 2007 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nebolo ta tak nikde :sunglasses: aby som nedrazdila, akosi to tu prekvita adminmi kazdym dnom :grinning:
12. nov 2007 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, uz som tu, teda, ak si tu aj ty tak to smar nech sa mi napasu oci na tej krasavici :dizzy_face:
12. nov 2007 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no zapla som a pozeram, ze sa tu motas, tak na chviiiilocku malinku :slight_smile: mrkni albumik
12. nov 2007 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki, budem cakat
12. nov 2007 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabi, je nadherna, by som ju najradsej vyhladkala :dizzy_face: a ten ksichtik po polievocke...zlaty smudlo :dizzy_face: , nasa zvykne byt este viac zagebrena, bo uz nema zubky a vsetko sa jej vali von... :grinning: a este ju zvykne babka aj v mlieku kupat (nie vsak naschval, len je pahltna a babka sa moc nevies sklonit nad misku, tak ju zvykne krstit mliekom)
12. nov 2007 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok