Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

zab_ka
autor
8. nov 2007

oki, daj vediet ako to s tebou vyzera, nech napisem evke 😉

csikike
8. nov 2007

zabi, o kolkej by bolo to stretko?

zab_ka
autor
8. nov 2007

ako povies, evke som napisala, ze okolo obeda dam vediet co a ako, mne je to jedno ja mam vikend 🙂

csikike
8. nov 2007

mne to vyhovuje niekedy okolo 19tej, a kde?

zab_ka
autor
9. nov 2007

ok, skusime toho maura? napisem kaprikovi 😉

csikike
9. nov 2007

takze okolo tej 19tej?

csikike
9. nov 2007

Zatial to vyzera tak, ze stiham, pripadne zavolam ak by som kapanek meskala, ale urcite sa dogulam 😉

buci
9. nov 2007

AHojte holky, mamicky - ako sa mate? co noveho?
Po dlhsom case sem opat pisem. 1. novebra sa nam narodila dcerka Emma. 🙂 Fotky si mozete kuknut v mojom albumiku 🙂

csikike
9. nov 2007

Ahoj buci, hned sme ti aj gratulovali, ak kukne starsie prispevky najdes to tam, mala je zlatucka 😵 , podarilo sa ti vybavit lekara?
Ako to prebiehalo, co vsetko si brala pre babo do nemocky? sorry za vela otazok

buci
9. nov 2007

prepacte.... som necitala starsie spravy... mala ma zamestnava 😝
csikike - napisem IP

csikike
9. nov 2007

oki,
je mi jasne, ze moc casu nemas, ja len, ze sme na teba mysleli 😉

buci
9. nov 2007

Som rada ... tesi ma to. Dakujem 🙂
csikike, prepac za dlhu IP 😀

csikike
9. nov 2007

mooooooooooooooooooooooc dakujem, velmi si mi pomohla. Kupala si ty malu? Treba aj flasky a cumlik, na kupanie veci?

buci
9. nov 2007

Kupala som malu. prvy krat kupu sesstricky - ukazu ako a potom su len pri tebe a davaju pozor pri dalsich kupaniach. Nie, flasku ani cumel netreba, oni tam maju. Ale radsej nepouzivaj flasku ani cumel, lebo sa nenauci papat od teba. TEda ak chces/nechces kojit. Na kupanie zober mydlo detske, osusku velku (plienka velka). Olejcek na telo nepouzivaju. Mozes zobrat detsky zasyp na pupcek aby rychlejsie schol (spytaj sa sestricky po kupani). Jaj - a este taku podlozku pod seba do postele (ak by si velmi krvacala, aby si nezaondila postel). A taka sa zide aj pod babo. Neviem ti vysvetlit aka podlozka. MOzem odfotit a poslat. Da sa kupit v TEscu. 10 ks za 100 sk tusim. Musim padat. Keby nahodou este nieco, napis 🙂

csikike
10. nov 2007

jasne, tie podlozky mam uz nakupene a uz aj prichystane, aj detske mydlo.Snad mam vsetko a ked nie, tak mi to pripadne potom doniesie niekto.
Baby, som rada ze som sa s vami stretla 😉

buci
10. nov 2007

Ahoj csikike. Este si nezabudni zobrat slapky do sprchy. Jasne - zoberu ti co budes potrebovat. Aj mne nosili za mnou ak ma nieco napadlo a nemala som. Jaj - a o jedlo nemaj strach. Dobre varia. Aspon teda mne to chutilo 🙂

csikike
10. nov 2007

hej, aj to mam kupene, viem ze varia v celku OK, aj mne chutilo, bola som tam na vyhliadke, lezala som par dni na sestondeli, okrem zachodov bolo vsetko znesitelne...

buci
10. nov 2007

Ahha, tak to poznas ... ani sprchy ani zachody... ale dajako vydrzis 😅

csikike
11. nov 2007

No jo budem musiet, len uz sa neviem dockat drobceka
inac krasne nedelne ranko vsetkym 😉

zab_ka
autor
11. nov 2007

ahojki, buci este raz gratulujem k princeznej 😉

a aj ja som rada, ze sa nam podarilo stretnut, vzdy mam z toho velku radost 😵

csikike
11. nov 2007

ahoj zabi, uz si v BA? ako sa pacil jess sneh?

zab_ka
autor
11. nov 2007

ahoj uz som 😉

sneh bol uzasny kym som nepotreboval odviest na stanicu 😔 to bola sou!
jess nejak extra nezaujal, schovala ssa v tasticke, ale z okna pozerala 🙂
u "starych rodicov" sa jej pacilo, tak bude chodit castejsie na navstevy

csikike
11. nov 2007

to som rada, dufam, ze ju budem moct vyhladkat, je nadherna 😉 , ani sa neprebehla po snehu?

zab_ka
autor
11. nov 2007

nie nema povoleny volny vybeh 🙂 akurat stahujem fotecky, tak ti ukazem aka je uz velka 😉

csikike
12. nov 2007

Ahojte, zabi, tak kde su fotecky? 😕

zab_ka
autor
12. nov 2007

nebolo ta tak nikde 😎 aby som nedrazdila, akosi to tu prekvita adminmi kazdym dnom 😀

csikike
12. nov 2007

no, uz som tu, teda, ak si tu aj ty tak to smar nech sa mi napasu oci na tej krasavici 😵

zab_ka
autor
12. nov 2007

no zapla som a pozeram, ze sa tu motas, tak na chviiiilocku malinku 🙂 mrkni albumik

csikike
12. nov 2007

oki, budem cakat

csikike
12. nov 2007

zabi, je nadherna, by som ju najradsej vyhladkala 😵 a ten ksichtik po polievocke...zlaty smudlo 😵 , nasa zvykne byt este viac zagebrena, bo uz nema zubky a vsetko sa jej vali von... 😀 a este ju zvykne babka aj v mlieku kupat (nie vsak naschval, len je pahltna a babka sa moc nevies sklonit nad misku, tak ju zvykne krstit mliekom)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre