Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

csikike
20. nov 2007

takze uz ti schvalili temu? si viem predstavit ako sa zabavas cely den nad min. , tak bezi cas rychlo...ja zacinam blbnut sama doma..uz mi makne mozog, este ze si pisem s kolegynou a kolegami

zab_ka
autor
20. nov 2007

hehe to bola len otazka casu 😉 musis si najst nejaku zabavku 😀

csikike
20. nov 2007

no zabavka pride coskoro, takze som si povedala, ze si zacne uzivat ticho domova 😀

zab_ka
autor
21. nov 2007

no vidis konecne 🙂 tak mas uz len par dni bud rada za to ticho a pohodlie 😉

csikike
22. nov 2007

Ahojcek, tak od pondelka tu nie som, idem do nemocky na vyvolanie, maly je dobre otoceny, tak snad to stihnu v dobrej nalade 😀

zab_ka
autor
22. nov 2007

ahoj ako to na vyvolanie 😨 vsak este mate cas a ak je vsetko ok? hmmm cize naozaj to stihnete do toho decembra 🙂

csikike
22. nov 2007

no jo, vraj to kvoli tomu, ze maly je vrtulka, tak sa boja, ze by sa zase nepretocil a vraj kvoli mojej vyske, aby nebol maly prilis velky... tak urcite bude novembrove 😵

zab_ka
autor
22. nov 2007

aha no ved oni snad vedia co robia
tak budeme drzkat palceky nech drobec teraz ostane v jednej polohe az do oddelenia 😉

csikike
22. nov 2007

zabi, tak tu podporu a drzanie palcov budem naozaj potrebovat hlavne pri tom nasom malom votrelcovi 😀

zab_ka
autor
22. nov 2007

v pondelok a utorok budem v sali ak to stihnes 😉 vysielana energia to nebude mat daleko 😎 nebojkaj vsetko bude v poriadku
mimochodom to budete s drobcom oslavovat naraz narodky? 😕

evitkamalicka
22. nov 2007

ahoj Fredi,
tak drzim palceky nech vsetko ide hladko a potom nam daj vediet

csikike
23. nov 2007

Ahojte,
zabi, no ja mam dnes a drobec bude mat podla vsetkeho v utorok 😵 takze az taky velky rozdiel to nebude
budem potrebovat asi vsetku energiu 😀

zab_ka
autor
23. nov 2007

aaa tak to gratulujem oslavencovi 🙂 vsetko dobre a poriadne to s muzikom oslavte, naposledy v dvojici 😉 (teda aj s tajnym spionom 😎 )

csikike
23. nov 2007

zabi, moc dakujem, no oslavit to akosi moc nestihame, bo muzik ma poobedne, tak od 12tej odchadza a pride okolo 12vecer 😅

zab_ka
autor
23. nov 2007

aha no tak aspon predcasny sviatocny obedik 🙂

csikike
23. nov 2007

hm...tak ani ten moc nestihame, bo pridu svokkorvci doobeda 😀

zab_ka
autor
23. nov 2007

😒 tak ich poslite domov 😀 ,ale nieeeee
co dobreho teda chystas?

csikike
23. nov 2007

mam taky fajny rychly receptik, tak som ho spravila a uz sme aj pojedli, a v nedelu este pridu nasi...

zab_ka
autor
23. nov 2007

sikovna gazdina 😉 , ty toho stihas

zab_ka
autor
25. nov 2007

pekny nedelny dnik 🙂
csiki uz sa ti to krati 😉 drzim pasticky, nech je vsetko ok, nech mas dobre "spolubyvajuce",nech ta tominko dlho netrapi a aby ste boli cim skor doma ako nova rodinka 😉 drz sa a cakame na radostnu spravicku 😵

kaprik
26. nov 2007

Sice trocha neskora, ale aj ja drzim palce. Dufam, ze vsetko dopadne ok.

evitkamalicka
29. nov 2007

ahojte kocky,
tak Freda teda vlastne CSIKIKE dnes rano porodila cisarskym krasneho Tomaska 🙂

zab_ka
autor
30. nov 2007

ahoj, vieme 🙂 a konecne aj vidime drobceka maleho (je krasny), na modre ocka ale asi budem musiet pockat 😉

sylvasik
3. dec 2007

Tomaskovi prajeme vela stastia a hlavne zdravia do zivota aby pekne rastol rodicom a maminke vela sil pri vychove 🙂

zab_ka
autor
10. dec 2007

jeeej csikike, nove fotecky tomaska 😵 ten je ale krasnucky! tak konecne ste uz doma, verim ze mas vela prace, ale snad prides pokecat, ako sa mate 😉

ja som cez vikend piekla vianocne pecivko a dnes som vytvorila aj v kancelarii vianocnu pohodicku 🙂 uz len sviatkovat 😎

csikike
10. dec 2007

ahoj zabi, mame sa tak striedavo... casu moc nemam, ale je to krasne 😵 , uz aj ja sa tesim na vianoce, najradsej by som uz zdobila stromcek 😀

zab_ka
autor
11. dec 2007

ved si sprav predcasne vianoce 😉 nikde nie je napisane kedy sa ma zdobit stromcek a navyse vy doma nemate taku priseru, co sa po nom bude hadzat 😀
😖 ja ani neviem, ci ten nas vobec vylozime ...
ako bolo v nemocke? spokojna s lekarmi a spolubyvajucimi?

csikike
12. dec 2007

ahoj, v nemocke bol personal, aj spolulehniace super, boli dni ked nas tam boli 4 aj s tehulou...
nastastie kym som sa ja dostala na 600nedelie tak odtial uz vsetky tmave popustali domov
zabi, prosim nafot vasho drobca ako visi na vian. stromceku...to musi byt superske 😀

bashka
12. dec 2007

ahoj csikike, gratulujem k Tomaskovi, v Sali si rodila? Sorry, nechce sa mi citat dozadu 😉

csikike
12. dec 2007

ahojcek bashka, ano v Sali... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre