• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

6. novembra 2013 
Aha, našla som tu aj zástupkyne Šale :slight_smile: snáď ma prichýlite tiež :slight_smile:
24. jan 2008 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sonen idem 5.2.
24. jan 2008 o 14:31  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Ivica, vitaj :o) a blahozelam 9tt? super
baby potom spravimte stratko s detickami :o)
24. jan 2008 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sonen to by bolo super :wink:
24. jan 2008 o 14:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evitka ides do dusla? ja mam termim 8.2. :wink: ale mala som tiez 5.2 len som ho prelozila
24. jan 2008 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Csicike krasne foto, je steba profesionalny fotograf :wink:
24. jan 2008 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sonen ja chodim normalne do Sale do nemocky nie do Dusla
24. jan 2008 o 14:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha skoda :grinning: co tak neskoro ved to je az za 2 tyzdne
24. jan 2008 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evitka to oblecko je peknucke kde take zozeniem?
24. jan 2008 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sonen to sme kupili v Tescu maju tam celkom dobre ceny, napr ten modry overalik bol teraz po vianociach zlacneny o 70% takze vysiel na 120 sk
24. jan 2008 o 14:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tak neskoro lebo vraj aby bolo aj nieco vidiet
24. jan 2008 o 14:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som bola v 5 tyzdni a videli sme maly fliacik :slight_smile:
asi skocim cez vik do tesca :dizzy_face: ak tam este nieco bude :angry:
24. jan 2008 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som bola v 6tt, a pekne bolo vidieť, bábo malo 4mm, dokonca bolo vidieť aj srdiečko ako ťukalo :slight_smile: až mi slzy vyhŕkli
24. jan 2008 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja to krasny pocit :dizzy_face:
ja od minuleho piatka citim pohyb dietatka, je to uzasne ..naozaj tam je :grinning: vcera ma trosku aj koplo smiala som sa a bola uuplne happy. Teraz stale cakam ci zasa nieco pocitim ci spinka alebo vystraja :sunglasses:
24. jan 2008 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sonen to musi byt krasny pocit ked uz malicke kopka
24. jan 2008 o 16:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to hej hmm ved pockaj aj teba bude ochvilocku :dizzy_face:
24. jan 2008 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sonen to sa este nacakam :slight_smile:
24. jan 2008 o 16:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivica: vies ze som mala asi 2 mesiace po tebe svadbu? :slight_smile: tiez u Lukasa obcas ta vidavam s manzelom, chodite do nasho baraku SNP 5 :grinning: vlastne on je odtial
24. jan 2008 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majte sa a krasny vecer papa
24. jan 2008 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cauky maminy...Evitka, mohla by si aj skor, ja som tusim tiez bola v 5tt, on to uvidi, povie ti sice, ze pridte o mesiac, ale aspon budes vediet, ze mas cloviecika v brusku...my sme isli len tak, ze chceme to len potvrdit...a potvrdil :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Ahoj Ivica, vitajjjjjjj
Sonen, tebe uz vsade pisem :grinning:
A ostatne maminy, csikike, aj zabka su asi busy s babatkami :unamused:
25. jan 2008 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bashka pojdem az toho 5.2.
25. jan 2008 o 08:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule.
bashka, ďakujem za privítanie :slight_smile:
sonen, áno viem, že si tam mala svadbu, podľa fotiek na mojasvadba :slight_smile: hej, manžel je odtiaľ, my tam teraz bývame u svokričky. síce sme kúpili nový bytílk, ale odovzdali nám ho až 13.1. a teraz ho chceme prerobiť a až potom ísť bývať - do čistého :slight_smile: už aby to bolo! moje nervy, to bude - aj sa zariaďovať, aj výbavičku kupovať...
25. jan 2008 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj sonen - Ty tiež bývaš v našom baráku?? ale je toto mesto malé :slight_smile:
25. jan 2008 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem, sonn :wink:
tak sa nam to rozbieha s tymi detickami....len tak dalej.
bashka, zabka este nemaju babo, len maciatko :wink:
25. jan 2008 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, csikike, dik, ze si ma vyviedla z omylu, lebo som videla, ze nema nic v pase, ale necitala som vas az tak strasne dozadu, len sa mi marilo, ze spominala niekde nejake dietatko, alebo mozno ho nazvala inak a myslela tym svoje maca :grinning: :grinning: :grinning:
Tomasko je krasne babulo, ako si si zvykla na rolu maminy? Uz asi ani nemas cas takto si vypisovat, ze?
25. jan 2008 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, normalne to je rados ako sme sa rozrastli :grinning: paradicka

ivica kde sti kupili bytik? Mna caka prerabka od Marca, prizemny 2izbovy byt. + vybaba dietatka ..ale tu zacnem zhanat asi v aprili ked pojdem na matersku (6tyzdnov pred terminom + nejaka dovolenka) to budem mat do juna kopu casu. Horsie to bude s prerabkou to bude stresu :sweat_smile:
25. jan 2008 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuuu baby, nezavidim vam prerabku, my sme pred vianocami dokoncili, trvalo nam to rok...ale s tym, ze my sme tam hned od zaciatku byvali a robili sme to postupne. Aj prestavky sme si davali a vela veci sme zvladli sami s mangelom, takze sme aj usetrili nieco...a teraz uz sa vytesujeme :slight_smile:
25. jan 2008 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bashka, vy sa máte, už si to len užívate...
to ste veľmi šikovní, keď ste to zvládali sami s manželom, to obdivujem. my sme taký ľavoruký, ak budú peniažky, tak to radšej zveríme odborníkom :slight_smile:
čo konkrétne ste prerábali?
25. jan 2008 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sonen-kúpili sme na pohotovostnom sídlisku oproti pizérke - ten nízky novozateplený barák, tiež na vyvýšenom prízemí - 3 izb. (2 izby taký normál, a jedna miniatúrna - pre srdiečko :slight_smile:
už v apríli ideš na MD? takže si ešte pre bábo nič nekupovala?
25. jan 2008 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivi, my vsetko, komplet, bytove jadro ako prve, potom vsade okna, v izbach steny-stierky, malovka, podlahy, vzdy ked sme jedno dokoncili mali sme prestavocku a pokracovali, nakoniec dlazba do chodby a kuchyne, vsade novy nabytok, takze dost, dlazba...co sme vedeli sme robili sami, este som nenasla odvahu spocitat kolko to vsetko aj napriek tomu stalo
25. jan 2008 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok