Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

ivica.
24. jan 2008

Aha, našla som tu aj zástupkyne Šale 🙂 snáď ma prichýlite tiež 🙂

evitkamalicka
24. jan 2008

sonen idem 5.2.

sonenschein
24. jan 2008

Ahoj Ivica, vitaj :o) a blahozelam 9tt? super
baby potom spravimte stratko s detickami :o)

evitkamalicka
24. jan 2008

sonen to by bolo super 😉

sonenschein
24. jan 2008

evitka ides do dusla? ja mam termim 8.2. 😉 ale mala som tiez 5.2 len som ho prelozila

sonenschein
24. jan 2008

Csicike krasne foto, je steba profesionalny fotograf 😉

evitkamalicka
24. jan 2008

sonen ja chodim normalne do Sale do nemocky nie do Dusla

sonenschein
24. jan 2008

aha skoda 😀 co tak neskoro ved to je az za 2 tyzdne

sonenschein
24. jan 2008

evitka to oblecko je peknucke kde take zozeniem?

evitkamalicka
24. jan 2008

sonen to sme kupili v Tescu maju tam celkom dobre ceny, napr ten modry overalik bol teraz po vianociach zlacneny o 70% takze vysiel na 120 sk

evitkamalicka
24. jan 2008

a tak neskoro lebo vraj aby bolo aj nieco vidiet

sonenschein
24. jan 2008

ja som bola v 5 tyzdni a videli sme maly fliacik 🙂
asi skocim cez vik do tesca 😵 ak tam este nieco bude 😠

ivica.
24. jan 2008

ja som bola v 6tt, a pekne bolo vidieť, bábo malo 4mm, dokonca bolo vidieť aj srdiečko ako ťukalo 🙂 až mi slzy vyhŕkli

sonenschein
24. jan 2008

ja to krasny pocit 😵
ja od minuleho piatka citim pohyb dietatka, je to uzasne ..naozaj tam je 😀 vcera ma trosku aj koplo smiala som sa a bola uuplne happy. Teraz stale cakam ci zasa nieco pocitim ci spinka alebo vystraja 😎

evitkamalicka
24. jan 2008

sonen to musi byt krasny pocit ked uz malicke kopka

sonenschein
24. jan 2008

to hej hmm ved pockaj aj teba bude ochvilocku 😵

evitkamalicka
24. jan 2008

sonen to sa este nacakam 🙂

sonenschein
24. jan 2008

Ivica: vies ze som mala asi 2 mesiace po tebe svadbu? 🙂 tiez u Lukasa obcas ta vidavam s manzelom, chodite do nasho baraku SNP 5 😀 vlastne on je odtial

sonenschein
24. jan 2008

majte sa a krasny vecer papa

bashka
25. jan 2008

Cauky maminy...Evitka, mohla by si aj skor, ja som tusim tiez bola v 5tt, on to uvidi, povie ti sice, ze pridte o mesiac, ale aspon budes vediet, ze mas cloviecika v brusku...my sme isli len tak, ze chceme to len potvrdit...a potvrdil 🙂 🙂 🙂
Ahoj Ivica, vitajjjjjjj
Sonen, tebe uz vsade pisem 😀
A ostatne maminy, csikike, aj zabka su asi busy s babatkami 😒

evitkamalicka
25. jan 2008

bashka pojdem az toho 5.2.

ivica.
25. jan 2008

ahojte babule.
bashka, ďakujem za privítanie 🙂
sonen, áno viem, že si tam mala svadbu, podľa fotiek na mojasvadba 🙂 hej, manžel je odtiaľ, my tam teraz bývame u svokričky. síce sme kúpili nový bytílk, ale odovzdali nám ho až 13.1. a teraz ho chceme prerobiť a až potom ísť bývať - do čistého 🙂 už aby to bolo! moje nervy, to bude - aj sa zariaďovať, aj výbavičku kupovať...

ivica.
25. jan 2008

ozaj sonen - Ty tiež bývaš v našom baráku?? ale je toto mesto malé 🙂

csikike
25. jan 2008

dakujem, sonn 😉
tak sa nam to rozbieha s tymi detickami....len tak dalej.
bashka, zabka este nemaju babo, len maciatko 😉

bashka
25. jan 2008

aha, csikike, dik, ze si ma vyviedla z omylu, lebo som videla, ze nema nic v pase, ale necitala som vas az tak strasne dozadu, len sa mi marilo, ze spominala niekde nejake dietatko, alebo mozno ho nazvala inak a myslela tym svoje maca 😀 😀 😀
Tomasko je krasne babulo, ako si si zvykla na rolu maminy? Uz asi ani nemas cas takto si vypisovat, ze?

sonenschein
25. jan 2008

Ahoj holky, normalne to je rados ako sme sa rozrastli 😀 paradicka

ivica kde sti kupili bytik? Mna caka prerabka od Marca, prizemny 2izbovy byt. + vybaba dietatka ..ale tu zacnem zhanat asi v aprili ked pojdem na matersku (6tyzdnov pred terminom + nejaka dovolenka) to budem mat do juna kopu casu. Horsie to bude s prerabkou to bude stresu 😅

bashka
25. jan 2008

fuuuu baby, nezavidim vam prerabku, my sme pred vianocami dokoncili, trvalo nam to rok...ale s tym, ze my sme tam hned od zaciatku byvali a robili sme to postupne. Aj prestavky sme si davali a vela veci sme zvladli sami s mangelom, takze sme aj usetrili nieco...a teraz uz sa vytesujeme 🙂

ivica.
25. jan 2008

bashka, vy sa máte, už si to len užívate...
to ste veľmi šikovní, keď ste to zvládali sami s manželom, to obdivujem. my sme taký ľavoruký, ak budú peniažky, tak to radšej zveríme odborníkom 🙂
čo konkrétne ste prerábali?

ivica.
25. jan 2008

sonen-kúpili sme na pohotovostnom sídlisku oproti pizérke - ten nízky novozateplený barák, tiež na vyvýšenom prízemí - 3 izb. (2 izby taký normál, a jedna miniatúrna - pre srdiečko 🙂
už v apríli ideš na MD? takže si ešte pre bábo nič nekupovala?

bashka
25. jan 2008

ivi, my vsetko, komplet, bytove jadro ako prve, potom vsade okna, v izbach steny-stierky, malovka, podlahy, vzdy ked sme jedno dokoncili mali sme prestavocku a pokracovali, nakoniec dlazba do chodby a kuchyne, vsade novy nabytok, takze dost, dlazba...co sme vedeli sme robili sami, este som nenasla odvahu spocitat kolko to vsetko aj napriek tomu stalo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre