Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale x-)

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂
sylvasik
25. jan 2008
nie si nahodou lucia?
sanny
25. jan 2008
nie som adriana, ale asi sa nepozname
maaja
25. jan 2008
aj moja sestra byva v TnV 😃
sanny
25. jan 2008
maaja - sa prizenila? 😃 alebo odjakziva?
no ja tu byvam odjakziva, aj viidam nejake maminy s kocikmi, ale som robila dost dlho v trnave tak tu uz nikoho nepoznam
sylvasik
25. jan 2008
ale teraz uz viem,ja byvam v novej bytovke vedla zdravotneho strediska ked si tam raz bola tak som sa prave pozrela von oknom,volam sa sylvia,spoznala si?
maaja
25. jan 2008
no, my sme povodne zo Sale, teda z Vece ... cize kusok ... a prividala sa tam ... myslim ze tam byva uz tri roky alebo kolko ... inak obcas kocarujeme spolu ked k nej pridem ... ja mam marcove babo 2007 a ona februarove babo 2007
sylvasik
25. jan 2008
maja mozno viem ktora je tvoja sestra ale nie som si ista, ona ma dievcatko?
maaja
25. jan 2008
ne, moja sestra ma dvoch chlapcov a byva tiez v bytovke - take styri su vedla seba, stare ... a teraz tam pred nimi postavili dva alebo tri nove bytovkove domy ... vlastne skoro pri skolke to je
sylvasik
25. jan 2008
ano viem kde to je ale myslela som niekoho ineho
sanny
25. jan 2008
sylvasik na jasneee, som tam bola u tety a mala tam behala vonku 🙂 taka mala dzedzina a musim sa tu s trnovcankami stretnut cez net
sylvasik
25. jan 2008
ano som to ja som ta stretavala aj pred par rokmi v autobuse rano a teraz ked si bola u tety som ta vobec nespoznala
maaja
25. jan 2008
vy ste obe povodne Trnovčanky ???
maaja
25. jan 2008
sanny, a tvoj Max sa vola Maximilian ??? lebo este jedna trnovčanka ma Maximiliana a rodila vo februari 2007 😃
sylvasik
25. jan 2008
ano ja som ale manzela mam zo sa
sanny
25. jan 2008
sylva - asi som opeknela 😃 ...alebo zostarla 😎

maaja - ja som povodna, uz tu trcim 33 rokov ,a krpec sa vola len Max, a vidim ze mas lepsi prehlad ako ja povodny obyvatel 😃
maaja
25. jan 2008
xi, som sa zasmiala ... este jednu babu poznam z TnV, ona ma dceru, ale uz starsiu ... asi 3 roky ... no a to je vsetko ... teda este asi aj viac 🙂 ale s babetkami uz e e ...

sylvasik a kolko rokov ma mužík ? že ci nahodou sme neboli spoluziaci 😃 ja mam 28
sylvasik
25. jan 2008
nezostarla len som ta dost dlho nevidela a ked si tu bola tak som ta vobec nespoznala...
maja moj manzel ma 33 ale jeho brat ma 28 a tych trnovcaniek co maju 3 rocnu dceru poznam viacej 🙂
sanny
25. jan 2008
no pekne ja fest nikoho nepoznam a ked nahodou tak sa s nikym nezdravim, ale ked mi je take blbe len tak k niekomu prist a dat sa do reci

a pomaly si mozme zalozit aj trnovecke forum 😃
sylvasik
25. jan 2008
no tak ked sa stretneme tak ta uz urcite pozdravim a ked sa podari tak sa mozeme dat aj do reci
ak sa najde este trnovcanka tak mozeme preberat udalosti nasej krasnej dedinky
sanny
25. jan 2008
tak sme dohodnute 😃
a co ze si este tu tak neskoro ?
sylvasik
25. jan 2008
jasne dohodnute 😉 este malinka zatial neplakala tak si nemusim ist s nou lahnut a ked uz som vydrzala tak pockam muza kym sa vrati z roboty, horsie to bude ked budu v noci cirkusy ze nebude chciet spat
sanny
25. jan 2008
ja tu tiez strasim po nociach ked krpec konecne zaspi lebo cely den si vyzaduje maximalnu pozornost 🙂 a to zaspavanie je des, pekne pochodujeme po izbe na rukach a natriasame
vasa mala je zlata, aktivna, aspon co som ju videla, tak ake cirkusy, sa unavi lahne a spii 😃
sylvasik
25. jan 2008
tak a uz to zacalo najprv som ju prelozila z postielky do manzelskej a ked som odisla zliezla z postele a prisla za mnou, tak ja musim koncit ved sa teda porozpravame ked sa stretneme, dobru noc
bashka
28. jan 2008
aha aka debata nocna sa tu strhla...a kde ste vsetky teraz? V robote zas nudaaaaaaaaaaaaaaaa
sonenschein
29. jan 2008
Ahoj baby, ako sa dnes mate?
csikike
29. jan 2008
ahojte, tak ako sa dari? vidim, ze vam cisielka rastu pekne rychlo 😉
bashka
29. jan 2008
haloooo, nejak sa tu nikdy nestretneme pokope 😉
evitkamalicka
29. jan 2008
ahoj krasavicky 😃 ako sa dnes mame?
csikike
29. jan 2008
evi, uz ste oznamovali svetu tu krasnu spravu?
evitkamalicka
29. jan 2008
fredi, ete nie, 5.2. idem na ultrazvuk tak ked bude vsetko ok, tak potom