Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

csikike
29. jan 2008

tak to bude asi rozumnejsie, vcera so videla tvoju svokru asi (maju psa?)

evitkamalicka
29. jan 2008

hej maju kokrspaniela a my mame bigla 😀

bashka
29. jan 2008

ahoj evitka, no akeho ze ty mas slavneho muzika-prave ziskal ocenenie zamestnanec roka...gratulujeme 😉

evitkamalicka
29. jan 2008

bashka a ty to odkial vies? 😀

bashka
29. jan 2008

cvirikali vrabce 😉

evitkamalicka
29. jan 2008

zaujimave, akurat mi volal 😀

bashka
29. jan 2008

ale nie, mam kontakty tam kde robi 😉 a dostalo sa do usi...ale nepozname sa osobne, nebojkaj

evitkamalicka
29. jan 2008

bashka ved v pohode 😀

bashka
29. jan 2008

evit, ty nepracujes? tusim uz som sa ta pytala

evitkamalicka
29. jan 2008

ja som dala pred 3 tyzdnami vypoved a som doma a je mi tak lepsie, v robote som prisla o prve babo, tak chcem byt teraz radsej doma

bashka
29. jan 2008

tak to je fajn, len oddychuj, babo je prvorade, ja sice len sedim v kancli cely den, ale aj tak mam dost

evitkamalicka
29. jan 2008

teraz je u nas na prvom mieste babo, peniazky su, boli aj budu...kedy ides na matersku?

bashka
29. jan 2008

ja az v marci by som mala, ale chcem ist na PN od piatku, oddychovat...tu je to skor o tej psychoze co tu panuje, fyzicky mi ani nevadi, ze som v robote, takze sa supnem radsej domov

bashka
29. jan 2008

a naucim sa poriadne varit, som si predsavzala 😀

evitkamalicka
29. jan 2008

bashka len pekne chod na PN a oddychuj, tak vareniu zdar...ja som sa varit naucila uz davno a sama, ked si k tomu donutena tak nemas na vyber

bashka
29. jan 2008

idem este nieco vybavit a o hodku frcim domov, maj sa zatiiiiim, zajtra som tu zassss 🙂

evitkamalicka
29. jan 2008

ahojky a pekny zvysok dna 😉

bashka
29. jan 2008

no jo, take weekendove varenie zvladnem, ale furt to iste dokola ma nebavi, tak uz idem ahoooooooj

evitkamalicka
30. jan 2008

dobre ranko 😀

sonenschein
30. jan 2008

Dobre ranko 🙂

Bashka tak sa budeme ucit varit spolu 😀

sonenschein
30. jan 2008

mas naozaj takeho krasneho psika hmm zavidim aj ja si raz kupim 😵

bashka
30. jan 2008

Sonen a vsetko OK u doktora? Teda to si bola s tou nozkou, alebo gynekologa? Robil ti aj sono?
Kedy sa chystas z roboty? Ja uz som dnes posledny den...jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

evitkamalicka
30. jan 2008

jej bashka tak ty uz budes doma pekne oddychovat

bashka
30. jan 2008

tak zakladam kucharsky kruzok, evitka nas bude ucit, kedze sa priznala, ze to ovlada 😉
inac uvidim dokedy ma to oddychovanie bude bavit, ratam tak 2 tyzdne, potom ma uz zacnu mrle zrat, ale uz to potrebujem, aj babo je dost nizko a tlaci ma, ked vela chodim, schody hore-dole...

sonenschein
30. jan 2008

bashka:
v pondelok som bola u chirurga a dal mi zatial nejaku masticku ze uvidime o tyzden 😔

na sono idem v piatok 8.2. keby tak mimi ukazalo vybavu 😀

sonenschein
30. jan 2008

len si dobre oddychni, mas doma net? to ta tu tak dlho neuvidime?
kucharsky kruzok moze byt 😀

evitkamalicka
30. jan 2008

tak som tu, bola som na poste a v obchodiku, dnes robim na veceru lasagne 😀

bashka
30. jan 2008

sonen, mam doma net, budem tu este castejsie 😀 😀 😀 .
A co by si chcela viac? Myslim co sa pohlavia tyka. Ja som ani nechcela vediet, ale ked sa rozcapila a ukazala sama... 😀
A ta masticka je ychtiolova? Ze vraj to pomaha velmi dobre...natriet, zalepit a vytiahne zapal

bashka
30. jan 2008

evitka, normalne lasagne? To s ako robi? Viem, ze sa daju kupit tie platky, ale ani sajnu nemam ako dalej, mohla by si hodit postup, ked sa budes nudit 😉

evitkamalicka
30. jan 2008

bashka napr kupis mlete masko, vela tvrdeho syra, smotanu, kukuricku, sampinony, paradajkovy pretlak a tie platky lasagni
masko oprazis na cibulke das troska cesnaku, ochutis, do toho primiesas kukuricu, sampinony a paradajkovy pretlak, troska nechas dusit kym masko zmakne, uvaris tie platky lasagni vo vode, na plech das na spodok omacku z toho maska, na to naukladas lasagne, potom das vrstvu maska a zas lasagne, potom zas vrstvu maska a na to nastruhas syr a zas lasagne, na tie uz len nastruhas syr a zalejes troska smotanou a nechas zapiect, ale miesto maska tam mozes dat aj vselico ine

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre