Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

bashka
30. jan 2008

Juuuuuuu, super, uz aj si to tlacim, a cez weekend to urcite urobim, len to, ze tie platky normalne varis vo vode, nepolepi sa to?

sonenschein
30. jan 2008

mnam 😵
bashka mozno predsa pojdem na exkurziu, 15:12 by sme sa mohli stretnut v GA nejak to odkrivkam do nemocnice nozicka ma boli o cosi menej a ked neprestane v piatok pojdem dokimu a mozno aj na sono 😀
mam tvoje cislo keby sa nieco zmenilo poslem SMS

evitkamalicka
30. jan 2008

baskha nepolepi, ak chces mat istotu daj do tej vody troska oleja

sonenschein
30. jan 2008

alebo kazdy var v inom hrnci 😀

evitkamalicka
30. jan 2008

to by sa teda chuda navarilo 😀

bashka
30. jan 2008

supr napad sonen 😀

sonenschein
30. jan 2008

bashka citala si aj predtym stretneme sa o 15.12 zajtra?

sonenschein
30. jan 2008

pri mojej sikovnosti by sa tie hrnce fakt zisli, inak by som liesto "lasani" spravila jednu "lasan" 😀 😀

bashka
30. jan 2008

vsak ja som ti aj odpisala na to Sonen, asi mi to neodoslalo, som pisala, ze vlak tam bude 15.19, tak ma tam cakaj please, keby nie tak posli SMS nech tam zas zbytocne necakam 😉
Uz len 10 minut roboty a frcim domooooov 🙂

bashka
30. jan 2008

inac kamoska dnes porodila, mesiac pred terminom, dost som z toho vyklepana...

bashka
30. jan 2008

este minuly tyzden sme boli spolu cvicit, ale tesim sa, lebo su OK 🙂 🙂 🙂

sylvasik
30. jan 2008

bashka aj ja som porodila 3 tyzdne pred terminom a malinkej nastastie nic nebolo len bola mensia mala 2850g a 50cm

evitkamalicka
31. jan 2008

dobre ranko

sonenschein
31. jan 2008

dobre ranko,
bashka jasne ze ta pockam, len pojdem k tej nemocnici trosku pomalsie som ako krypel 😅 ale uz je to o nieco lepsie, tak sa budem snazit doliecit to bez skalpela, nech inekcia na umrtvenie neublizi dietatku

bashka
31. jan 2008

Ahojte, Sylvasik, to je super, inac aj tato malinka bola normalnej velkosti aj vahy, nad 3 kila, takze neviem, co by tam este mesiac v brusku robila. To som sa dozvedela ale az potom, tie jej miery, dovtedy som sa trosku obavala, predsalen to bolo predcasne

bashka
31. jan 2008

Sonen, tak si nevsimaj to, co som sa pytala v porode v Sali, ked dojdes urcite, tak plati...to je tak ked si piseme halabala kadetade...najprv som otvorila tam, az potom tu. Takze OK o 15.19 som v GA

bashka
31. jan 2008

Ahoj Evitka, co porabas? Co budes dnes varit? Budem zbierat inspiracie nech od buduceho tyzdna mozem zacat kuchtit. Uz som na PN inac, super

evitkamalicka
31. jan 2008

bashka este mam od vcera lasagne takze ich dopapam 😀

bashka
31. jan 2008

no ja asi narychlo zbuchnem nejake cestoviny a paradajkovou omackou a zalahnem, na to sa najviac tesim teraz, ako budem spat a spat...ale urcite ma to po 2 tyzdnoch prejde, ako sa poznam. Ty mas aj vychadzky ked si PN, ci pockaj, ty si neni zamestnana teraz, ze?

evitkamalicka
31. jan 2008

ja som nezamestnana...prave sa chystam do postele...pa pa

bashka
31. jan 2008

lebo ja dufam, ze vychadzky mat budem, fyzicky som v pohode, aj dnes na poradni vravel, ze vsetko OK, ale az zajtra si mam dojst pre PN-ku, ze uz bude hotova

bashka
31. jan 2008

pa pa, ja zachvilu

sonenschein
31. jan 2008

tusim som vas zmeskala, bola som na obede. Uz sa tesim na exkurziu 😵

bashka
2. feb 2008

caaaaute mamule, uz som sa tusim dva dni nedostavila. stvrtok poradna, kde som sa nacakala skoro do 12tej, no a konecne som dostala PN, uz potrebujem oddychovat, takze sa tesi-tes. Potom ta Galanta, kde sme sa stretli, ze, celkom fajn pocit som z toho mala, vy? Este som do 8mej cvicila u Emi a koniec so mnou. No a vcera sme si zmysleli ist pozriet kociky do NR, kedze sme obehali uz vsetko v SA aj GA a absolute nic...v NR sme behali do asi 4tej a samozrejme tiez nic...pre mna kocik neexistuje, na vsetkom bolo nieco blbe, alebo este blbsie, asi to svoje baby budem nosit v satke a hotovo. Ale nie, este sa chystame do Blavy, tak uz hadam tam nieco. vy mate aky? Od dnes uz oddychujem...teda vlastne popri upratovani sobotnajsom a vareni...atd 🙂

sonenschein
2. feb 2008

Ahoj bashka, super ze sme sa stretli, velmi sa z toho tesim. Som velmi rada ze som teba, kissku aj emoke spoznala. A taktiez ta exkurzia bola perfekt. na 80 % som presvedcena ze pojdem rodit do GA velmi mily personal, .. a taktiez vybavenie na urovni. pacilo sa mi.
Ked bude nieco v SA pojdem aj tam omrknut.

predstav si v piatok som bola predsa u chirurga ☹ strhol mi nechet a teraz marodim, ekome mala pravdu chodit neviem 😨 ale da sa uz ma to neboli.

Dufam ze sa skoro uvidime a pridem niekedy cvicit do SA. celkom ste ma na to namotali, 😎
papa

zab_ka
autor
2. feb 2008

ahojte, vidim, ze ste sa rozkecali kym som bola mimo 😀 len tak dalej babulky

csikike
4. feb 2008

Ahojte, zabi, kde si sa tulala? hm? 😠 😀

evitkamalicka
4. feb 2008

ahoj fredi 🙂

csikike
4. feb 2008

ahoj evi, sorry, ze som neodpisala, ale akurat sa tomik zobudil, co nove? uz sa tesis na zajtra?

evitkamalicka
4. feb 2008

tesim, ale zaroven aj bojim aby bolo vsetko ok

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre