• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

6. novembra 2013 
Juuuuuuu, super, uz aj si to tlacim, a cez weekend to urcite urobim, len to, ze tie platky normalne varis vo vode, nepolepi sa to?
30. jan 2008 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnam :dizzy_face:
bashka mozno predsa pojdem na exkurziu, 15:12 by sme sa mohli stretnut v GA nejak to odkrivkam do nemocnice nozicka ma boli o cosi menej a ked neprestane v piatok pojdem dokimu a mozno aj na sono :grinning:
mam tvoje cislo keby sa nieco zmenilo poslem SMS
30. jan 2008 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baskha nepolepi, ak chces mat istotu daj do tej vody troska oleja
30. jan 2008 o 15:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo kazdy var v inom hrnci :grinning:
30. jan 2008 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to by sa teda chuda navarilo :grinning:
30. jan 2008 o 15:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
supr napad sonen :grinning:
30. jan 2008 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bashka citala si aj predtym stretneme sa o 15.12 zajtra?
30. jan 2008 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pri mojej sikovnosti by sa tie hrnce fakt zisli, inak by som liesto "lasani" spravila jednu "lasan" :grinning: :grinning:
30. jan 2008 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsak ja som ti aj odpisala na to Sonen, asi mi to neodoslalo, som pisala, ze vlak tam bude 15.19, tak ma tam cakaj please, keby nie tak posli SMS nech tam zas zbytocne necakam :wink:
Uz len 10 minut roboty a frcim domooooov :slight_smile:
30. jan 2008 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac kamoska dnes porodila, mesiac pred terminom, dost som z toho vyklepana...
30. jan 2008 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este minuly tyzden sme boli spolu cvicit, ale tesim sa, lebo su OK :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. jan 2008 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bashka aj ja som porodila 3 tyzdne pred terminom a malinkej nastastie nic nebolo len bola mensia mala 2850g a 50cm
30. jan 2008 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko
31. jan 2008 o 07:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko,
bashka jasne ze ta pockam, len pojdem k tej nemocnici trosku pomalsie som ako krypel :sweat_smile: ale uz je to o nieco lepsie, tak sa budem snazit doliecit to bez skalpela, nech inekcia na umrtvenie neublizi dietatku
31. jan 2008 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, Sylvasik, to je super, inac aj tato malinka bola normalnej velkosti aj vahy, nad 3 kila, takze neviem, co by tam este mesiac v brusku robila. To som sa dozvedela ale az potom, tie jej miery, dovtedy som sa trosku obavala, predsalen to bolo predcasne
31. jan 2008 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sonen, tak si nevsimaj to, co som sa pytala v porode v Sali, ked dojdes urcite, tak plati...to je tak ked si piseme halabala kadetade...najprv som otvorila tam, az potom tu. Takze OK o 15.19 som v GA
31. jan 2008 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Evitka, co porabas? Co budes dnes varit? Budem zbierat inspiracie nech od buduceho tyzdna mozem zacat kuchtit. Uz som na PN inac, super
31. jan 2008 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bashka este mam od vcera lasagne takze ich dopapam :grinning:
31. jan 2008 o 11:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja asi narychlo zbuchnem nejake cestoviny a paradajkovou omackou a zalahnem, na to sa najviac tesim teraz, ako budem spat a spat...ale urcite ma to po 2 tyzdnoch prejde, ako sa poznam. Ty mas aj vychadzky ked si PN, ci pockaj, ty si neni zamestnana teraz, ze?
31. jan 2008 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som nezamestnana...prave sa chystam do postele...pa pa
31. jan 2008 o 11:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lebo ja dufam, ze vychadzky mat budem, fyzicky som v pohode, aj dnes na poradni vravel, ze vsetko OK, ale az zajtra si mam dojst pre PN-ku, ze uz bude hotova
31. jan 2008 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa pa, ja zachvilu
31. jan 2008 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tusim som vas zmeskala, bola som na obede. Uz sa tesim na exkurziu :dizzy_face:
31. jan 2008 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caaaaute mamule, uz som sa tusim dva dni nedostavila. stvrtok poradna, kde som sa nacakala skoro do 12tej, no a konecne som dostala PN, uz potrebujem oddychovat, takze sa tesi-tes. Potom ta Galanta, kde sme sa stretli, ze, celkom fajn pocit som z toho mala, vy? Este som do 8mej cvicila u Emi a koniec so mnou. No a vcera sme si zmysleli ist pozriet kociky do NR, kedze sme obehali uz vsetko v SA aj GA a absolute nic...v NR sme behali do asi 4tej a samozrejme tiez nic...pre mna kocik neexistuje, na vsetkom bolo nieco blbe, alebo este blbsie, asi to svoje baby budem nosit v satke a hotovo. Ale nie, este sa chystame do Blavy, tak uz hadam tam nieco. vy mate aky? Od dnes uz oddychujem...teda vlastne popri upratovani sobotnajsom a vareni...atd :slight_smile:
2. feb 2008 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj bashka, super ze sme sa stretli, velmi sa z toho tesim. Som velmi rada ze som teba, kissku aj emoke spoznala. A taktiez ta exkurzia bola perfekt. na 80 % som presvedcena ze pojdem rodit do GA velmi mily personal, .. a taktiez vybavenie na urovni. pacilo sa mi.
Ked bude nieco v SA pojdem aj tam omrknut.

predstav si v piatok som bola predsa u chirurga :frowning2: strhol mi nechet a teraz marodim, ekome mala pravdu chodit neviem :fearful: ale da sa uz ma to neboli.

Dufam ze sa skoro uvidime a pridem niekedy cvicit do SA. celkom ste ma na to namotali, :sunglasses:
papa
2. feb 2008 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte, vidim, ze ste sa rozkecali kym som bola mimo :grinning: len tak dalej babulky
2. feb 2008 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, zabi, kde si sa tulala? hm? :angry: :grinning:
4. feb 2008 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj fredi :slight_smile:
4. feb 2008 o 10:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj evi, sorry, ze som neodpisala, ale akurat sa tomik zobudil, co nove? uz sa tesis na zajtra?
4. feb 2008 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tesim, ale zaroven aj bojim aby bolo vsetko ok
4. feb 2008 o 10:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok