Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

bashka
13. feb 2008

ahojky, ze kde sme? vsak sme boli do televizie poooozovat 😀 😀 😀, teda ja, kisska, Silva a este dve holky z GA, no horror...a potom sme zasli na kafco. Poobede je ta exkurzia, tak dufam, ze stih 😉 as

csikike
13. feb 2008

bashka, takze budes hviezda?

kisska
13. feb 2008

Ahojte babulky, no konecne som sa dostala. Uvarila som kotlisko gulasu a skusila som zamiesit chleba. Som minule v Lidli kupila zmesku, tak ju chcem vyskusat... no najprv sa mi podarilo zalepit mixer, tak som to vymiesila rucne a teraz cakam, co to urobi 😒 ale drahemu som pre istotu kazala kupit rozky... jeden nikdy nevie...
Kokso bashka - som este utekala na bus a ked som dobehla (sofer ma ledva pockal) a hovorim mu, ze s bruchom uz nevladzem. A on dilino, ze aspon mam trochu pohybu... no skoro som mu nieco povedala. Nastastie jedna teta pochopila, ze brucho je brucho a pustila ma aj sadnut... No uzas, aby na MNE nebolo vidiet, ze som tehula?
Ale vy sa teraz asi exkurzujete, ze? Tak som zvedava na dojmy 😉
Inak ahojte, aj ostatne babulky 😉

csikike
13. feb 2008

kisska, nic si z toho nerob, mna v tych fasa horucava v preplnenom vlaku nepustil sadnut nikto...a to mi byvalo zle...a kde vas budu davat, hviezdy, nech si vas okukame

kisska
13. feb 2008

malo by to byt na RTV Krea, myslim, ze sme sa zhodli na tom, ze to siri Satro, alebo nejaka kablovka. DIGI urcite nie... ale nevieme ani kedy. Emca zabudla vypacit najdolezitejsie info 😕

csikike
14. feb 2008

aha, tak ani ja neviem na com to chodi, ale minule som ich stretla v meste aj ja pred mestskym uradom, reku obidem ich, ved sa nebudem pretrcat a ako naschval sa otocil aj s kamerou, takze sme boli v zabere 😠

csikike
14. feb 2008

inac krasneho valentina 😉

sonenschein
14. feb 2008

Vidis dnes je Valentin 😀, pripajam sa k csikike 😵 a vela vela ... 😀

zab_ka
autor
14. feb 2008

kedze valentina ignorujem, ja zelam pekny den 😎

evitkamalicka
14. feb 2008

ahoj kocky

csikike
14. feb 2008

tak uz sme zaockovany 🤐

zab_ka
autor
15. feb 2008

dobry den,
csikike ako sa ma drocek? uz mu je lepsie?
ja mam hrdlo v tahu a tak sa hram na pacienta ☹

csikike
15. feb 2008

ahojcek, no, ako sa to vezme, este strasne chrchle, ako mu to nechce prejst, ale uz staci len denne parkrat odsat...snad mu to coskoro prejde
takze si dnes doma s jess?

zab_ka
autor
15. feb 2008

nieee kdeze, to si nemozem dovolit, navyse v pondelok zacina semester a jak naschval ucim v pondelok piatok od siedmej 😠 moj sef je pn a ma ucit pondelok piatok poobede (kto to asi bude musiet zobrat?)

cize marodim akurat cez vikend a snad to bude stacit

csikike
19. feb 2008

ahojte kocky, tak sme ale zase fajn klesli...ako sa mate?

evitkamalicka
19. feb 2008

ahojky babulky, dnes som bola na kontrole, pekne sme narastli, uz mame 16 mm 😀 😀 😀

csikike
19. feb 2008

evi, parada, ale to leti, vsak? inac sa mas ako? ja o chvilku papdam na prechadzku

evitkamalicka
19. feb 2008

mam sa vynikajuco...mam aj foto v albume 😉 a vy ako?

csikike
19. feb 2008

evi, nie su tam 2?

evitkamalicka
19. feb 2008

neviem vyzera to vselijako, mam tam totiz aj cystu a este jednu dutinku co doki zatial nevedel urcit co to je...tak uvidime o 3 tyzdne

sonenschein
19. feb 2008

Ahoj Evitka, ozi videli ste uz malu Oliviu od Caramekly? cely tato 😉 zlata je
my sa este nacakame vsak evitka 😵

evitkamalicka
19. feb 2008

sonen videla som asi prva 😉

sonenschein
19. feb 2008

Hej spominala mi ze ste v kontakte, svet je ale maly 😉
neprides na prednasku o babysatkach v stedu 27.2 o 16.00 do Sale? bude aj nazorna ukazka a predaj satiek.

evitkamalicka
19. feb 2008

sonen ona nam tiez bola na svadbe 😀 este neviem ci nahodou nepojdem domov na vychod

sonenschein
19. feb 2008

Aha no vidis ja idem tiez na vychod stvrtok piatok smer presov 😉

csikike
21. feb 2008

ahojte kocky, ako sa dnes mate? ja asi este zalahnem na shvilku, maly sice krasne prespi celu noc, bez papania, ale ja spim len tak povrchne, bo strazim kazdy jeho dych...ale ved nato pridete aj same, takze odporucam vam veeeeeeeeeeeeela spat a spat a spat 😀

sonenschein
21. feb 2008

tak dobru nocku a mi ti budeme ticho zavidiet 😉

csikike
21. feb 2008

hm, nocka sa nekona, maly je hore a musim byt pri nom. ako sa mas? Pozdrav Lenku, ze sa na nu dnes tesim 😵

sonenschein
21. feb 2008

Ahoj Csikike, diky Ti za pozdrav 🙂 . Hovorila som s Majou a dneska to zial nevyjde s tym stretkom - Majke do toho nieco pracovneho prislo. Este sa Ti ozve. Maj sa krasne. Lenka

csikike
21. feb 2008

skoda, som nachystala aj tortu, takze ju budem musiet pojest sama... 😝 , co vobec mojim kilam neprospeje 😅
neva, majd najblizsie 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre