Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

sonenschein
27. mar 2008

nerob si starosti to je aj tak individualne, dolezite ze sa mate dobre 😉

csikike
27. mar 2008

tiez to tvrdim, kazdeho telo reaguje inac, niekto priberie viac, niekto menej, niekto na zaciatku, niekto na konci...je to indi vindi, takze sa nad tym netrap, hlavne nech ste OK, to je teraz najdolezitejsie 😉

evitkamalicka
27. mar 2008

ved hej, hlavne ze sme ok

bashka
27. mar 2008

ach jaj, ako mi niektore maminy zavidia, ze som len tolko pribrala, ja by som zas bola radsej, kebyze mam to brusko vacsie, lebo mam pocit, ze take babo sa tam ani nemoze poriadne zmestit 😒 Ale asi je to v pohode, ked si rastie ako má a uz ma vyse 3 kila. Ale nic si z toho nerobte babule, po porode vybehate, ja budem mat co robit, aby zo mna aj nieco este zostalo 😀

sonenschein
28. mar 2008

pekny piatkovy dnik salanky ako sa mate?

csikike
28. mar 2008

ahojte, tak musime na vysledky cakat do pondelka, a to ideme aj na ockovanie,, takze to bude radosti, inac tomik sa naucil na cumel, teda, davam mu ho len ked ideme von ako tlmic vreskotu...a celkom dobre zabera 😀

sonenschein
28. mar 2008

Ahoj csikike, este chvilku a budem aj ja v SA 😉 potom nieco podnikneme hm?

evitkamalicka
28. mar 2008

kocky kedy ste zacali citit prve pohyby?

csikike
28. mar 2008

evit, ja az okolo 22tt
son, jasne, aspon budem mat s kym chodit kocikat 😉

evitkamalicka
28. mar 2008

no vidim ze je to velmi individualne s tymi pohybmi

csikike
28. mar 2008

preco, snad uz nieco citis?

evitkamalicka
28. mar 2008

ja este nie to je este skoro, ale z nasej temy septembrovky uz jedna kocka citi od 15tt a vacsinou tak 17tt

csikike
28. mar 2008

evit, to v 15t sa mi zda moc skoro, hlavne prvorodicky si to zvyknu mylit s cinnostami v zaludku

evitkamalicka
28. mar 2008

ved prave, ale sesternica co je teraz tehu citi od 17tt, to sa mi uz zda celkom realne

csikike
28. mar 2008

este 17tt je celkom, aj ked aj to je podla mna prilis skoro... ale 15tt to sa mi vazne nezda
ale u kazdeho je to inac, ja som to som tiez stresovala, ze uz kazdy citil a ja nic, potom som si to zacala nahovarat a ked sa to stalo tak som 100% vedela, ze to je kopanie, nie len akesi bublinkovanie

bashka
29. mar 2008

Ajojte, ja tiez v 17tt, tak v polovici a presne viem, ze to bolo ono...take ze klop-klop...sice mi hovorili niektori, ze to mohlo byt travenie, ja si vsak tak svoj zaludok aj crievka poznam, kedze som mala dlho problemy, tak viem, ze to vtedy boli prve pohyby. A mozno aj zato, ze som chuda a tak som to lepsie zacitila, vravi sa. To je ale jedno kedy to pocitis, babo sa hybe uz ovela ovela skor...ja viem, ze uz kazda ale na to cakaaaaa...je to krasny pocit...hlavne v takom 37tt uz, to uz su riadne pohybiskaaaaaa...take riadne pod rebra 😀 😀 😀 Ale tesim sa z kazdeho 🙂
Csikike a ty si zo Sale priamo?

evitkamalicka
29. mar 2008

bashka ahojky...ja sa uz toho neviem dockat 😀

csikike
29. mar 2008

bashka, hej, priamo

bashka
29. mar 2008

a poznas sa so Sonen, aj ja, tak niekedy vybehneme na kafco a porozpravas nam ake je to maminovat, hm?
Teda neviem, ci uz to stihame, mi napadlo, kedze Sonen este robi a ja uz sa pomaly poberam...ale kocikovat potom mozeme 😉

csikike
29. mar 2008

jasne, inac so sonen sa pozname uz hodnu chvilku, chodili sme spolu na zakladku

sonenschein
31. mar 2008

Dobre ranko maminky 😵

Potrvrzdujem csikikine slova pozname sa uz hoodne dlho 😉
niekedy spolu skocime na kafco vy dve budete kocikovat a ja tlacit este brusko 😀
Csikike ale priprav sa na napor otazok z nasej strany neskusenych buducich mamickek 😎 a mozno zavolame aj kissku 😉

csikike
31. mar 2008

jasne, som pripravena 😉

sonenschein
31. mar 2008

a ako sa mate rodinka? vo stvrtok sa stretnem so Zuzkou ideme sa flakat do ikei, vzdy sa nadchyna nad Tomaskom ze je to velmi pekne dieta. (aj ja si myslim) Aj Adelkina Olivia je strasne zlata - no co Salanky maju pekne deticky 😵

evitkamalicka
31. mar 2008

ahojky kocky

sonenschein
31. mar 2008

ahoj evitka, a ty sa mas ako pochval sa nam 😉

sonenschein
31. mar 2008

ozi csikike ako si urobila ten obrazok do auto co mas v albume?

evitkamalicka
31. mar 2008

sonen ja sa mam vynikajuco a dufam ze to tak ostane az do konca

sonenschein
31. mar 2008

ja som citila prve pohyby asi v 16 tt ale najskor som si nebola ist ci je to ono len som tusila 😀

evitkamalicka
31. mar 2008

ja som vcera vecer citila nieco take zvlastne dole v brusku ako je mimi, take ako keby steklenie alebo co, ale to sa mi zda este skoro

sonenschein
31. mar 2008

je to individualne ale mozno to bolo ono, napriklad 2 baby na brusnych tancoch vraveli ze citili pohyb od 14-15tt takze by to kludne mohlo byt. Ako to ty citis ty si mama hm? ak si myslis ze je to babo urcite to je 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre